طرز تهیه ماکارونی 😋

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آبش بکشه که خمیر میشه نمیشه
من اینستا شنیدم ، منظورش اینه ماکارونی رو داری می جوشونی یکم از آبش بردار بریز داخل سس بذار آب سس خشک بشه به خورد سس میره نشاسته ی ماکارونی خوشمزه تر میشه

درسته پرنسا ؟

@پرنسا

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من اینستا شنیدم ، منظورش اینه ماکارونی رو داری می جوشونی یکم از آبش بردار بریز داخل سس بذار آب سس خشک بشه به خورد سس میره نشاسته ی ماکارونی خوشمزه تر میشه

درسته پرنسا ؟

@پرنسا
اره

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من داخلش سیب زمینی نمیزنم

چرخ‌کرده مرغ یا گوسفند +دنبه با پیاز
میزنم
سیب زمینی سرخ کرده آخر سر که دم کشید ترکیب کنی خیلی خوشمزه میشه

چه جالب چرخ کرده مرغ با دنبه ی چرخ شده نخوردم تا به حال ، من یه بار مرغ چرخ کرده زدم خوشم نیومد زیاد البته بدون دنبه چرخ شده

من با مرغ ریش ریش چندبار درست کردم ، مرغ رو با پیاز تفت میدم آخرهای پخت با قاشق ریش ریش میکنم و استخوان هاشو جدا می کنم استخوان هم به مواد طعم میده و یا مرغ رو مکعبی یا نواری برش میدم با پیاز تفت میدم (استخوان هم داخل موادش بپزه بهش طعم میده میتونی بعدا برداری)

شاپرک خواب رفته

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سیب زمینی سرخ کرده آخر سر که دم کشید ترکیب کنی خیلی خوشمزه میشه

چه جالب چرخ کرده مرغ با دنبه ی چرخ شده نخوردم تا به حال ، من یه بار مرغ چرخ کرده زدم خوشم نیومد زیاد البته بدون دنبه چرخ شده

من با مرغ ریش ریش چندبار درست کردم ، مرغ رو با پیاز تفت میدم آخرهای پخت با قاشق ریش ریش میکنم و استخوان هاشو جدا می کنم استخوان هم به مواد طعم میده و یا مرغ رو مکعبی یا نواری برش میدم با پیاز تفت میدم (استخوان هم داخل موادش بپزه بهش طعم میده میتونی بعدا برداری)
آره بدون دنبه خشکه من دوس ندارم

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
داخل سس ؟

آخه یه کاسه پیاز خردشده با یک استکان روغن و کمی آب تفت میدم پیازش زیاده با این مقدار روغن تفت نمیخوره که ، بعدش که آبش کشیده شد پیازها رو تفت میدم شیشه ای میشه خوب میشه

بعد از ادویه و رب هم آب می ریزم که سسش جا بیفته ۲ ، ۳ ساعت کلا بپزه تا آبش کشیده بشه

چرخکرده کاملا نرم و مغز پخت میشه

پیازها هم موقع دم کشیدن آب میشه زیاد مشخص نمیشه

به روش من بپزی عاشق ماکارونی میشی 😋
نه من یه بار گوشت چرخ کرده سرخ کرپم با پیاز و رب بعدش اب ریختم که بپزه ولی طعم ماکارونیم بد شد. خواهرشوهر من آب نمیریزه فقط مواد رو تفت میده با رب بعدم با ماکارونی قاطی میکنه خیلی خوشمزه میشه. من خودم همیشه با سویا درست میکنم ولی همونم آب نمیریرم طعمش بهتر میشه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نه من یه بار گوشت چرخ کرده سرخ کرپم با پیاز و رب بعدش اب ریختم که بپزه ولی طعم ماکارونیم بد شد. خواهرشوهر من آب نمیریزه فقط مواد رو تفت میده با رب بعدم با ماکارونی قاطی میکنه خیلی خوشمزه میشه. من خودم همیشه با سویا درست میکنم ولی همونم آب نمیریرم طعمش بهتر میشه
واسه من که طعمش عالی میشه خب باید آب بریزی سسش جابیفته دیگه ، بعدش کامل میذارم آب کشیده بشه و دوباره تفت بخوره یکم ته بگیره مطمئن بشی آب نداره

شاید آبش کامل کشیده نشده یا علت دیگه ای داشته

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
واسه من که طعمش عالی میشه خب باید آب بریزی سسش جابیفته دیگه ، بعدش کامل میذارم آب کشیده بشه و دوباره تفت بخوره یکم ته بگیره مطمئن بشی آب نداره

شاید آبش کامل کشیده نشده یا علت دیگه ای داشته
اره من آب داشت ریختم تو ماکارونی😑

بالا