شکستن پای جوجه عروس هلندی

• شروع کننده موضوع Snowing-SkY
  • تاریخ شروع

Snowing-SkY

Guest
سلام دوستان...جوجه یک ماهه دارم... از ارتفاع افتاده.... پاش رو میتونه حرکت بده... اما نمیتونه روشون وایسه... پول هم ندارم دیگه که ببرمش دامپزشکی...
راهکار بدین چه کنم من...
یا دعا کنین خوب بشه...
خیلی ناراحتم... خدایا اگر این بمیره، دیگه هیچوقت از هیچ حیوون خونگی نگهداری نمیکنم?

آیلا

Guest
پاهاشو پانسمان کن بزار ثابت بمونن اگه حرکتی نداشته باش شاید خوب بشه

استارتر
استارتر

Snowing-SkY

Guest
اره گلم دست نکن تا خوب بشه یک هفته دیگه بهتر میشه
خدا کنه خوب بشه... درست هم خوب بشه و پاهاش مشکل پیدا نکنه بعدا ...

الان دیگه یا امیدم به خوب شدنشه... یا لااقل زود بمیره تا درد نکشه

استارتر
استارتر

Snowing-SkY

Guest
پاهاشو پانسمان کن بزار ثابت بمونن اگه حرکتی نداشته باش شاید خوب بشه
جوجه‌هه به هیچ وجه ثابت نمیمونه... خودش یه مدت یجا ساکن میمونه.... ولی تکون میخوره

آیلا

Guest
جوجه‌هه به هیچ وجه ثابت نمیمونه... خودش یه مدت یجا ساکن میمونه.... ولی تکون میخوره
نه منظورم پاهاش ثابت بمونه شاید رگ به رگ شده با پانسمان کردن بهتر شد ضرری نداره که چند روز این کارو انجام بده

arezoobanooii

Guest
سلام دوستان...جوجه یک ماهه دارم... از ارتفاع افتاده.... پاش رو میتونه حرکت بده... اما نمیتونه روشون وایسه... پول هم ندارم دیگه که ببرمش دامپزشکی...
راهکار بدین چه کنم من...
یا دعا کنین خوب بشه...
خیلی ناراحتم... خدایا اگر این بمیره، دیگه هیچوقت از هیچ حیوون خونگی نگهداری نمیکنم?
باید اتل کنی پاشو شوهرم یه سالن عروس هلندی داره ازش پرسیدم میگ شکسته پاس

arezoobanooii

Guest
چطور نمیدونی بالاخره مشخصه ببین کدوم پاشو بالا میگیره وقتی وامیسته ببین رو کدوم پاس لنگ میزنخ سه تا چهار ماه باید تو اتل باشه به هیچ عنوان هم نباید باز کنی تا خوب بشه

استارتر
استارتر

Snowing-SkY

Guest
چطور نمیدونی بالاخره مشخصه ببین کدوم پاشو بالا میگیره وقتی وامیسته ببین رو کدوم پاس لنگ میزنخ سه تا چهار ماه باید تو اتل باشه به هیچ عنوان هم نباید باز کنی تا خوب بشه
خب نمیتونه وایسه... با کله فرود میاد روی زمین...

جوجه یکماهس که هنوز پرواز یاد نگرفته

arezoobanooii

Guest
میگ شوهرم بزارش رو فرش تا ببینی کدوم پاشه

کاجولم

Guest
راهکار بدین چه کنم من...
یا دعا کنین خوب بشه...
آتل کن .گوگل سرچ کن ببین چی میاد .ببر پرنده فروشی کمکت می کنند .دامپزشکی گرونه .

صادر کننده بادمجان

Guest
اگه پول دامپزشک نداری ببر پرنده فروشی ، نذار زجر بکشه

بهارم_

Guest
حتماا ببرش دامپزشکی اتل ببندن
منم سه ماه پیش جوجه ۲۰ روزم بخاطر سهل انگاری خودم‌ پاش اسیب دید بعد یه هفته مرد
هنوز که هنوزه عذاب وجدان ولم‌ نمیکنه

بالا