درمان سقط

• شروع کننده موضوع سرنوشت
  • تاریخ شروع

سرنوشت

Guest
اول اینکه بگم قبل بارداری حتما چکاب بدید و چکاپ کامل ویتامین ها همه ی کسایی که میخوان اقدام کنن ، اگه علائم عفونت ادرار و مدفوع ، رحم ، واژن ، دندان ، لثه ،گلو ، تب و .. داشتید قبل بارداری درمان کنید و تو بارداری هم همینطور و پیشگیری کنید

حتما معاینه بشید قبل بارداری

???????????????

و اینکه اینم بدونید هر کی گروه خونی خودش منفی و شوهرش مثبت هست برای احتیاط
حتما تو دوران بارداری ۷ ماهگی هفته ۲۸ تا ۳۲ بارداری باید آمپول روگام تزریق کنه چون شایدگروه خونی بچه مثله پدرش باشه و چون با مادر یکی نیست آنتی بادی ضد ارهاش تولید میکنه تو بدن مادر برای بارداری بعدی هم ضرر داره اگه گروه خونیش مثله خودتون باشه که هیچ ولی اگه مثله شوهرتون باشه ممکنه اون آنتی بادی ضد ارهاش تو خونتون باعث زردی ، مرگ جنین و ... بشه

و اگه تو بارداری خونریزی کردی هم باید بزنی

اگه دور ازجون سقط کردید حتما آمپول روگام بزنید هر چی هفته ی سقط بالاتر باشه دوز آمپول هم بیشتر باید باشه ، تا ۷۲ ساعت بعد از سقط فرصت هست اگه به هردلیلی نشد ۱۴ تا ۲۸ روز فرصت هست

و بعد زایمان اگه گروه خونی بچه مثله شوهرتون باشه باز باید آمپول روگام تزریق کنید اگه دکتر نگفت خودتون بگید حتما تزریق بشه

(این آمپول باعث میشه بدنتون آنتی بادی ضدارهاش تولیدنکنه)

از آزمایش هم مشخص میشه اگه به هردلیلی روگام نزدید می تونید آزمایش کومبس غیرمستقیم بدید که ببینید آنتی بادی تولید کرده یا نه

???????????????

حالا اونایی که سقط داشتید بهتره آزمایش سقط مکرر بدید پیش متخصص بارداریهای پرخطر

تهران دکتر سهیلا عارفی خوبه خیلی دیر وقت میده ولی خب آزمایشات کامل هست

من اینو تحقیق کردم تو نی نی سایت متوجه شدم

بعدش می تونید خب نیاز باشه بهتون بگه چه عملی نیازه درمان کنید یا اگه دارویی نیازه بهتون بگه برای دوران بارداری برید براتون بنویسه می تونید تحت نظر اون دکتر نباشید تحت نظر یه دکتردیگه باشید

دکتر فرزانه خاقانی هم خوبه در تهران برای دوران بارداری

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
یکی که سقط داشت بارداری بعدیش موند گفت دعای قفل کمر انجام دادم پیش د ع ا نویس قرآنی ،البته استراحت و سرکلاژم بود و دکترش فرزانه خاقانی

تو سایتم هست باید بهش آب نخوره بهتره مومن بنویسه میتونیدبدید کسی بنویسه
از روی این عکس نوشته یا خودتون وضو بگیرید رو به قبله بشید و بنویسید در ضمن قمر درعقرب نباشه جدول قمردرعقرب اون سال رو سرچ کنید ببینید

سوره الحاقه رو بنویسید همراهتون داشته باشید هم برای حفظ جنین خوبه

سوره حجراتم بخونی خوبه

به نظرم همون قرآن بالا سرت بذاری از همه چی بهتره و همراهت ببری و خواندن آیه های قرآنی و گوش دادن بهش

پیوست ها

• Screenshot_۲۰۲۳۰۱۲۳-۰۱۳۴۲۸_Chrome.jpg
    Screenshot_۲۰۲۳۰۱۲۳-۰۱۳۴۲۸_Chrome.jpg
    208.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
دلایل سقط

کسی سقط میکنه ممکنه یک یا چندعلت داشته باشه دقیق نمیشه گفت از چی هست

سقط ۳ ماهه اول ممکنه از آقا، خانوم یا هردوباشه

سه ماهه دوم از خانوم هست فقط اگه نقص جنین باشه ممکنه از خانوم ، آقا و یا هردو باشه

نزدیکی هم بستگی داره حتی تحریک هم میتونه باعث انقباضات رحمی بشه که ممکنه باعث سقط یا زایمان زودرس بشه که خب خیلیا دارن چیزی نمیشه باز نمیشه گفت صد در صد از اونه حتی اگه بعد از اون اتفاق افتاده باشه

عفونت رحم ، عفونت دهانه رحم ، زخم دهانه رحم ، عفونت ادراری ، مشکلات خونی ایمنی و انعقادی ، شکل رحم دیواره دار و دوشاخ که اگه نیازباشه دکتر عمل انجام میده ، کوتاهی دهانه رحم که تو سونو واژینال معلوم میشه قبل بارداری ، ضعف دهانه رحم که با معاینه معلوم میشه ، کمبود ویتامین ، استرس زیاد ،تغذیه ، امواج و ...

آخرین ویرایش:

ارشا

Guest
و اینکه اینم بدونید هر کی گروه خونی خودش منفی و شوهرش مثبت هست حتما تو دوران بارداری ۷ ماهگی باید آمپول روگام تزریق کنه و بعد زایمان اگه گروه خونی بچه اش مثله شوهرش باشه باز باید آمپول روگام تزریق کنه اگه دکتر نگفت خودتون بگید حتما تزریق بشه
چرا؟
آمپول روگام چیه؟

یاسیمین♡

Guest
من همه ی ازمایشات ایمنی رو دادم مشکلی نداشتم فقط تنبلی داشتم فولیکولم بالغ نیس زمان حانلگی برا همین بارداری پوچ اتفاق میوفته البته بار اول زایمان زود رس بود سقط نبود ولی دومی کیفیت فولیکولام خوب نبوده

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
من همه ی ازمایشات ایمنی رو دادم مشکلی نداشتم فقط تنبلی داشتم فولیکولم بالغ نیس زمان حانلگی برا همین بارداری پوچ اتفاق میوفته البته بار اول زایمان زود رس بود سقط نبود ولی دومی کیفیت فولیکولام خوب نبوده
نگفتی کیسه آبت پاره شده با دهانه رحم بسته

آخه ممکنه کیسه آب بیادتو واژن چندساعت بعد پاره بشه

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
بهتره کل آزمایشاتومیدادی

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
آزمایشات سقط هم

چکاپ

آزمایش ویتامین ها

آزمایشات ویروس ها و عفونت ها

آزمایش هورمونی و..‌

هیستروسکوپی رحم

آزمایش ژنیک هست

استارتر
استارتر

سرنوشت

Guest
حالا یه بارداری پوچ اونقدر مهم نیس و نمیشه گفت نشانه ی مشکله آزمایشم دادی مشکلی نداشتی فقط کیسه آبت پاره شده بدون باز شدن دهانه رحم ، چون سابقه ی سقط و زایمان زودرس دارن مخصوصا اون زودرس ، حتما خیلی حواست باشه یکم استراحت کن نزدیکی نکن حتی تحریکم نشی بهتره عفونتم رعایت کن

آخرین ویرایش:

ارشا

Guest
خواهر من تقریبا ۶سال پیش باردار شد و سقط شد بچه، رفت دکتر گفتن مشکلی نداری ولی بعد اون دیگه باردار نشد حتی با IVF
طفلی خیلی غصه داره، عاشششششق بچه هاست
ممنون میشم براش دعا کنید اونم بچه دار بشه?

بالا