جاری طلاق

• شروع کننده موضوع شکوتوونم
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
اره مطمئنی که دلیلش زگیله؟دکتر تایید کرده؟
اره دکترش گفته دکتر شوهرم که از رابطه جنسیه خودشم پیشم گفته اشتباه کردم ...دکتر منم گفته آزمایش اچ پی وی باید بدی

دختر جذاب

Guest
بگو با زن های دیگه میگه و میخنده و به من اهمیت نمیده و خیانت میکنه و از همه مهم تر زگیل داشت و بخاطرش سرطان رحم گرفتم و افسردگی

اتفاقا تو باید برای طلاق پیشواز بری برو خداروشکر کن زودتر از این حیوون کثیف مزخرف طلاق بگیر

هایدی

Guest
اره دکترش گفته دکتر شوهرم که از رابطه جنسیه خودشم پیشم گفته اشتباه کردم ...دکتر منم گفته آزمایش اچ پی وی باید بدی
اچ ای وی??‍♀️.همون مدارک بیمارستان رو بردار ببر پزشکی قانونی بگو همسرم میدونسته مریضه و بهم نگفته همینم باعث سرطانم شده

دختر جذاب

Guest
بگو با زن های دیگه میگه و میخنده و به من اهمیت نمیده و خیانت میکنه و از همه مهم تر زگیل داشت و بخاطرش سرطان رحم گرفتم و افسردگی

اتفاقا تو باید برای طلاق پیشواز بری برو خداروشکر کن زودتر از این حیوون کثیف مزخرف طلاق بگیر
البته حتما قبل اینکه بری دادگاه با وکیل صحبت کن حداقل تلفنی

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest

خیلی خستم افسردم کرده درکم نمیکنه???
بنظرت قاضی به نفعم رای میده

هایدی

Guest
اچ ای وی??‍♀️.همون مدارک بیمارستان رو بردار ببر پزشکی قانونی بگو همسرم میدونسته مریضه و بهم نگفته همینم باعث سرطانم شده
احتمالا دیه بهت تعلق بگیره میتونی شکایت کنی تو دادگاه هم برگه پزشکی قانونی رو ببر

بالا