جاری طلاق

• شروع کننده موضوع شکوتوونم
  • تاریخ شروع

شکوتوونم

Guest
بچه ها بیاین من ۲۱ سالمه شوهرم برام احضاریه طلاق فرستاده چون اون شب خونه ما بود بهش گفتم چرا الکی با زنداداشت الکی میگی میخندی در صورتی که داداشت منو میبینه برج زهر ماره به زور سلامم میکنه جاریم همش سوار شوهرم میشه و هر و کر میکنه حالا به شوهرم گفتم بلند شد رفت خونه مادرش گفت رو من سیاست نکن بسلامت????اشغال زیگیل تناسلی داشت به من سرطان دهانه رحم داد عوضی شنبه دادگاه دارم بچه ها دادگاه چی بگم حالم خوب نیست افسرده شدم کمکم کنین???????

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
منو تحویل نمیگیره ولی جاریم همش اهمیت میده میگه جرم نکردم دوست دارم با زن داداشم حرف میزنم ۴۰ روزهه رفته

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
چیکار کنم شنبه دادگاه چی بگم بچه ها

هایدی

Guest
بچه ها بیاین من ۲۱ سالمه شوهرم برام احضاریه طلاق فرستاده چون اون شب خونه ما بود بهش گفتم چرا الکی با زنداداشت الکی میگی میخندی در صورتی که داداشت منو میبینه برج زهر ماره به زور سلامم میکنه جاریم همش سوار شوهرم میشه و هر و کر میکنه حالا به شوهرم گفتم بلند شد رفت خونه مادرش گفت رو من سیاست نکن بسلامت????اشغال زیگیل تناسلی داشت به من سرطان دهانه رحم داد عوضی شنبه دادگاه دارم بچه ها دادگاه چی بگم حالم خوب نیست افسرده شدم کمکم کنین???????
توام برو مهریتو بذار اجرا

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
بگو با زن های دیگه بگو و بخند داره ولی با من اصلا مراوده نداره و تو خونه مثل خواهر برادریم و از این حرفا چیزایی که راسته
بنظرت به قاضی چی ها بگم یه جواب دندون شکن میخوام...نامزدیم

بالا