جاری طلاق

• شروع کننده موضوع شکوتوونم
  • تاریخ شروع

آنجِل

Guest
عزیزم قاضی که خالمون نیس همینطوری توبگیواونم بگه آره!دادگاه فقط مدرک میخواد!چرامیخوای اسم کسیو ببری؟اونوقت دردسر بشه برات ازت اعاده حیثیت کنن!اصلا خیلی مسخرس بگی چون بازنداداشش میخنده جرمیه!توحتی ادعای زناهم کنی باید ۳ تاشاهد باشن ک این عملو به چشم دیده باشن!
تهمتی نزن چیزی نگو به ضررت باشه!
فقط ازطریق مریضیت اقدام کن و ازش شکایت کن!
فکر کنم میشه بخشش مهریتو پس بگیری اینم ازیه وکیل بپرس!

آنجِل

Guest
نهایتا هم کاری نتونستی بکنی توافقی جداشو و عمرواعصابتو تو دادگاه تلف نکن!تحش که طلاقه دادگاه دیگه میخواد چکارکنه!

استارتر
استارتر

شکوتوونم

Guest
عزیزم قاضی که خالمون نیس همینطوری توبگیواونم بگه آره!دادگاه فقط مدرک میخواد!چرامیخوای اسم کسیو ببری؟اونوقت دردسر بشه برات ازت اعاده حیثیت کنن!اصلا خیلی مسخرس بگی چون بازنداداشش میخنده جرمیه!توحتی ادعای زناهم کنی باید ۳ تاشاهد باشن ک این عملو به چشم دیده باشن!
تهمتی نزن چیزی نگو به ضررت باشه!
فقط ازطریق مریضیت اقدام کن و ازش شکایت کن!
فکر کنم میشه بخشش مهریتو پس بگیری اینم ازیه وکیل بپرس!
رفتم دادگاه چی بگم نمیشه که ساکت باشم هیچ حرفی نزنم

آنجِل

Guest
برای پشیمونی ازبخشش مهریه هم اقدام کن!حتما باوکیل مشورت کن!یانمیتونی وکیل بگیری،درحدیه سوال برو دفتری بپرس ببین میشه ابراز پشیمونی کرد یانه

مهرانه

Guest
عزیزم تو دادگاه ازجاری حرف نزن سعی کن از مشکلاتت بگی از سرد بودنش با شما ..از مریصی خودش که شمارو الوده کرده ...بگو بخند باجاری برای دادگاه اصلا ملاک نیست بلاخره اقوام درجه یک هستن ...شما اول بگو با بقیه بگو زگیل تناسلی محکم حرف بزن ...داداگه ازاول که میری سفت و محکم جواب بده ..اگه وا بدی نمیتونی جمعش کنی..چون اون مهریه رو هم بخشیدی

مهرانه

Guest
ادم حسابی من ده سال متاهلم ..هنوز نگفتم‌مهریه حلاله .همیشه میگم اون حقه منه ...تو نامزدی بخشیدی?

بالا