تورو خدا کمک??

• شروع کننده موضوع نادیامم
  • تاریخ شروع

nili

Guest
نادیا حالا یه مقداری میریختی میگفتی بقیش برای تحویل ? نه که همه رو باهم ?
هرچند کلا کلاه برداریه اینا

nili

Guest
بابای من یه سری همینطوری گفتن بهش شما برنده سفر زیارتی و ده سکه بهار آزادی و ... شدید الان وصل میکنیم رو آنتن زنده رادیو با مردم حرف بزنید
بابام گفت وصل کنید الکی چند تا صدای بوق دراومد بعد فحش دادیم قطع کردیم شماره هم دادیم پلیس فتا بعدا فهمیدیم کلاه برداری بوده
اون موقع بابام فحش داد خیلی دعواش کردم بعد که فهمیدم تو همون ماه نزدیک صد میلیون از حسابای مردم کش رفتن گفتم خوب کردی ?

بسته شد

Guest
بابای من یه سری همینطوری گفتن بهش شما برنده سفر زیارتی و ده سکه بهار آزادی و ... شدید الان وصل میکنیم رو آنتن زنده رادیو با مردم حرف بزنید
بابام گفت وصل کنید الکی چند تا صدای بوق دراومد بعد فحش دادیم قطع کردیم شماره هم دادیم پلیس فتا بعدا فهمیدیم کلاه برداری بوده
اون موقع بابام فحش داد خیلی دعواش کردم بعد که فهمیدم تو همون ماه نزدیک صد میلیون از حسابای مردم کش رفتن گفتم خوب کردی ?
عههه مثهههه @اورانوس ??

ملیحه

Guest
ایول خووووب کاری کرد بابات

خاموش

Guest
من خودم سر ساعت خریدن یه کلاه گشادی رفت سرم ساعت پیاز واچ بهم انداختن بجای اپل واچ?‍♀️?‍♀️?‍♀️????

خاموش

Guest
@hendoone نخند دیگه ازهمون مورد به بعد تصمیم گرفتم برم توپروژه کلاهبرداری فقط شریک نداشتم که جورشد????

ولی خدایی هروقت ساعتهارو می بینم انگاربهم فحش میدن?‍♀️?‍♀️?‍♀️

بالا