اگه میدونید جواب بدید

رویاا

⭐کاربر فعال⭐
سلام نمیخوام نصیحت کنید یا ... تصمیمو گرفتم فقط بگید به نظرتون چیجوریه
با صد تا قرص مختلف مسکن با قرصای قوی دیگه میشه تو کما رفت؟
یا امکان داره به مشکلای دیگه مثل ناشنوا شدن یا نابینا شدن ختم بشه اگه طرف نمیره اعضای بدنش خیلی آسیب میبینه؟
میدونم نظر قطعی وجود نداره اما حدساتونو بگید

God.

⭐کاربر برتر⭐
یا امکان داره به مشکلای دیگه مثل ناشنوا شدن یا نابینا شدن ختم بشه اگه طرف نمیره اعضای بدنش خیلی آسیب میبینه؟
اگه جرات داری زندگی کن

اون دنیا هیچ خبری نی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
امکان داره بمیری امکان داره نمیری ناقص بشی بیخیال پاشو برقص 💃🏻💃🏻

استارتر
استارتر

رویاا

⭐کاربر فعال⭐
اگه جرات داری زندگی کن

اون دنیا هیچ خبری نی
این دنیام جز ظلم بی جواب و ادم هایی با مغز پوسیده هیچ چیز ندیدم بالاخره باید تکلیف خودمو مشخص کنم

استارتر
استارتر

رویاا

⭐کاربر فعال⭐
امکان داره بمیری امکان داره نمیری ناقص بشی بیخیال پاشو برقص 💃🏻💃🏻
تاحالا زندگی پس از زندگی رودیدین
من چند ساله پوچ گرا هستم آرزومه برم کما یه سری چیزادو تجربه کنم با این کار یا میمیرم از شر ادما و اتفاقای یکی از یکی از بدتر این دنیا راحت میشم یا درست زنگی کردنو یاد میگیرم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تاحالا زندگی پس از زندگی رودیدین
من چند ساله پوچ گرا هستم آرزومه برم کما یه سری چیزادو تجربه کنم با این کار یا میمیرم از شر ادما و اتفاقای یکی از یکی از بدتر این دنیا راحت میشم یا درست زنگی کردنو یاد میگیرم
تاپیکامو بخون خوب میشی یه کاربر مشکلش حاد بود خوب شد

امضام هس

Choi mary

مدیر
اگه خدا نخواد نه نمیشه

Choi mary

مدیر
هیچ جوابی برای ****** قطعی نیست من دیدم ادم هایی که حتی از ۱۰ طبقه افتادن و الان زنده برعکس یکی از پشت بام که سه مترمیشه افتاد مرد در مورد دارو هم همینه در کل برای مردن و زنده بودن خدا باید بخواد منم جواب اینکه بری توی کما رو گفتم اگه خدا نخواد نمیشه
اینکه کور و کر یا لال بشی رو نمی دونم ولی یکی دارو خورده بود دوبار معده اش رو شستشو دادن دوبار هم عمل پیوند معده چه دردها کشید تا مردنش حدود ۷ سال بعد هزار بار به غلط کردن افتاد

استارتر
استارتر

رویاا

⭐کاربر فعال⭐
هیچ جوابی برای ****** قطعی نیست من دیدم ادم هایی که حتی از ۱۰ طبقه افتادن و الان زنده برعکس یکی از پشت بام که سه مترمیشه افتاد مرد در مورد دارو هم همینه در کل برای مردن و زنده بودن خدا باید بخواد منم جواب اینکه بری توی کما رو گفتم اگه خدا نخواد نمیشه
اینکه کور و کر یا لال بشی رو نمی دونم ولی یکی دارو خورده بود دوبار معده اش رو شستشو دادن دوبار هم عمل پیوند معده چه دردها کشید تا مردنش حدود ۷ سال بعد هزار بار به غلط کردن افتاد
درسته میترسم که وضعیتمو بدتر کنم

الهه

کاربر جدید
روی کبد و کلیه تاثیر خیلی بدی میزاره و یه چیز دیگه هم مطمئن باش با خود کشی هیچ کس به ارامشن نمیرسه صد برابر حالت از این دنیا بدتر میشه

استارتر
استارتر

رویاا

⭐کاربر فعال⭐
روی کبد و کلیه تاثیر خیلی بدی میزاره و یه چیز دیگه هم مطمئن باش با خود کشی هیچ کس به ارامشن نمیرسه صد برابر حالت از این دنیا بدتر میشه
هیچ جا قابل تحمل نیست برام کاش نبودم کلا

بالا