تورو خدا کمک??

• شروع کننده موضوع نادیامم
  • تاریخ شروع

بسته شد

Guest
خوب قابلمه که فکر نکنم دروغ باشه احتمالا قابلمه رو واست میفرستن ترفندشون برای فروش کالا همینه که وسوسه ت کنن بهت سکه میدیم تا ازشون خرید کنی ولی سکه در کار نیست
امیدوارم حداقل قابلمه دروغ نباشه.
لااقل قبلش تاپیک میزدی میپرسیدی تا ما راهنماییت میکردیم یا با شوهرت مشورت میکردی حداقل:( با نادیا هم مشورت میکردی مطمئنا میگفت واریز نکن??
???وای مژده

خاموش

Guest
خوب قابلمه که فکر نکنم دروغ باشه احتمالا قابلمه رو واست میفرستن ترفندشون برای فروش کالا همینه که وسوسه ت کنن بهت سکه میدیم تا ازشون خرید کنی ولی سکه در کار نیست
لااقل قبلش تاپیک میزدی میپرسیدی تا ما راهنماییت میکردیم یا با شوهرت مشورت میکردی حداقل:( با نادیا هم مشورت میکردی مطمئنا میگفت واریز نکن??
پرفکت??

استارتر
استارتر

نادیامم

Guest
باور کن به این که قابلمه بیاد پولم حیف نشه هم راضیم
سکه رو هم گفتن میزارن داخل بسته قابلمه میفرستن?

استارتر
استارتر

نادیامم

Guest
نادیا جونم ببخشید انقدر خندیدم تو تاپیکت
انقدر مظلوم حرف میزنی که دلم میخواد بِچِّلونَمِت بعد ماچت کنم ?????

ان‌شاءالله هزار برابر این پول برسه دستت ?
حالا فردا عکس قابلمه وسکه رو میفرستم ببینم چطور میخندین?

استارتر
استارتر

نادیامم

Guest
ای خدا کاش یکم عقل میدادی بهم?

مژده

Guest
باور کن به این که قابلمه بیاد پولم حیف نشه هم راضیم
سکه رو هم گفتن میزارن داخل بسته قابلمه میفرستن?
آخه من هرطور حساب میکنم 800 هزار تومن ازت بابت قابلمه میگیرن در ازاش یه دونه سکه 1 میلیونی بهت میدن 200 هزار تومن ضرر میکنن که.
فلسفه قابلمه چیه این وسط خوب زنگ میزدن بهت میگفتن شماره کارت بده همینطوری واست 200 هزار تومن واریز میکردن دیگه:ROFLMAO:

خاموش

Guest
بمیره اون کسی که نخواد قابلمه و سکه طلا و پژو ۲۰۶ و مسکن و (ماشالله جایزه‌هات انقدر زیاد بود یادم رفت?) ببینه ???
والا بخداااا انشاءالله پنتل بود چنتل بود برندشون آتیش بگیره البته بعدازتحویل قابلمه????????

بالا