تجربه ی کسی راجب رشد مو

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سرنوشت درمورد خلط گلو چی سراغ داری رو کن😂

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سرنوشت درمورد خلط گلو چی سراغ داری رو کن😂

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یعنی از معدمه؟میشه خلاصه بگی شیرین بیانو چجوری مصرف میکنن اون طولانیه حال ندارم بخونم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یعنی از معدمه؟میشه خلاصه بگی شیرین بیانو چجوری مصرف میکنن اون طولانیه حال ندارم بخونم

نمیدونم

من واسه یه مشکل دیگه گرفتم بعدها دیدم خیلی از مشکلات دیگه هم حل شد

راجب خلط هم گفتم تو اون تاپیک

شوهرم ضعف اعصاب داشت یه مشکلاتی هم داشت معده درد داشت براش گل گاو زبون گرفتم برای اعصابش و برای تقویت معده اش هم ریشه شیرین بیان مشکلاتش خیلی بهتر شد یک ماه استفاده کرد

سال بعدش خون بالا می آورد بعدش دیدم گلوش خلط هم داره و خونابه به گلوش فشار می آورد خلط بیاد پاره میشد قبلا هم خون اومده بود از گلوش ولی کم زود خوب شد من گفتم به گلوت فشار میاری یه صدایی از گلوت درمیاری واسه اونه خواهرش گفت از عفونته هر کاری کردم دکتر نرفت بهانه می آورد و به تعویق می نداخت

گفتم گل گاو زبون و شیرین بیان برای عفونت خوبه گرفتم خوب شد زود ۳ ماه گفتم استفاده کنه تقویت بشه خودمم گاهی مصرف کردم الانم گاهی مصرف می کنیم

برادرشوهرمم خلط داشت میگفتن اونم شنید فکرکنم گرفت خوب شد

باز طولانی شد

آخرین ویرایش:

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نمیدونم

من واسه یه مشکل دیگه گرفتم بعدها دیدم خیلی از مشکلات دیگه هم حل شد

راجب خلط هم گفتم تو اون تاپیک

شوهرم ضعف اعصاب داشت یه مشکلاتی هم داشت معده درد داشت براش گل گاو زبون گرفتم برای اعصابش و برای تقویت معده اش هم ریشه شیرین بیان مشکلاتش خیلی بهتر شد یک ماه استفاده کرد

سال بعدش خون بالا می آورد بعدش دیدم گلوش خلط هم داره و خونابه به گلوش فشار می آورد خلط بیاد پاره میشد قبلا هم خون اومده بو از گلوش ولی کم زود خوب شد من گفتم به گلوت فشار میاری یه صدایی از گلوت درمیاری واسه اونه خواهرش گفت از عفونته هر کاری کردم دکتر نرفت بهانه می آورد و به تعویق می نداخت

گفتم گل گاو زبون و شیرین بیان برای عفونت خوبه گرفتم خوب شد زود ۳ ماه گفتم استفاده کنه تقویت بشه خودمم گاهی مصرف کردم الانم گاهی مصرف می کنیم

برادرشوهرمم خلط داشت میگفتن اونم شنید فکرکنم گرفت خوب شد

باز طولانی شد
مرسی عزیزم از راهنماییت🌸🎀

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نمیدونم از چیه فکر کنم از ریه ،

ریشه شیرین بیان و گل گاو زبون بخر جدا دم کن ده دقیقه رو بخار کتری با هرچیزی که دوست داری میل کن ، گاهی مصرف کن هرروز مصرف نکن ضرر داره گاهی مصرف نکن فاصله بنداز حتما

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نمیدونم از چیه فکر کنم از ریه ،

ریشه شیرین بیان و گل گاو زبون بخر جدا دم کن ده دقیقه رو بخار کتری با هرچیزی که دوست داری میل کن ، گاهی مصرف کن هرروز مصرف نکن ضرر داره گاهی مصرف نکن فاصله بنداز حتما
باشه مرسی که گفتی امتحان میکنم

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
متنشو کپی کردم 👇👇

بچه ها بیان یه تجربه خفن بگم براتون ..

من رشد موهام یه ۷ ساله متوقف شده بود و یکمی پایین تر از شونه هام مونده بود اما توی نی‌نی سایت یکی نوشته بود رزماری بجوشون با آب برنج قاطی کن ..منم روزی ۳ بار میزدم موهام و هرروز میزدم ...معجزه شد توی ۳ ماه موها تا گودی کمر رسید پر حجم تر شد ...اصلا موهاتون رو وز نمیکنه بلکه نرم و عالی میکنه ...موهاتو نمیچسبونه بهم و هرچی بگم از خوبی این ترکیب کم گفتم ...دوستون دارم امیدوارم تجربه ای ک داشتم براتون مفید باشه

عزیزدلم رزماری خشک از عطاری بگیر اگر تازه داشتی ک خیلی بهتره ولی من چون تازه نبود از عطاری گرفتم به اندازه ای ک مصرف میکنی و شیشه اسپری جا داره بجوشون ۳۰ دقیقه رنگ آب ک‌کامل تغییر کرد از صافی رد کن ابشو جدا کن بعد یه مشت برنج بهتره ایرانی باشه قشنگ بشور بعد بجوشون بدون نمک اونم نیم ساعت قشنگ لعاب بندازه بعد از صافی رد کن آبش جدا ک شد قاطی آب رزماری کن

توی یخچال نگهدار ک خراب نشه روزی ۲ _۳ بار بزن کف سرت ماساژ بده ۲ دقیقه بوش فقط ۵ دقیقه حس میکنی بعدش خشک میشه اصلا بو نداره ..موهاتو اگر ببافی بعدش یکمی روی ساقه ام اسپری کن ...

امیدوارم مفید باشه برات عزیزم نتیجه گرفتی برام دعا کن

جواب سوالات بقیه متنشو کپی کردم 👇

توی شیشه های اسپری ریخته بودم میتونید از پلاستیک فروشی ها بگیرید

بعدش سرمو از تخت آویز میکردم ۲ دقیقه ماساژ با نوک انگشتام البته روزی یکبار بیشتر ماساژ نمیدادم توی حموم یک بار بیشتر موهامو شامپو نمیزدم

من هر هفته یکبار درست میکنم اسپری چون کوچیکه تا یک هفته تموم میشه ..توی یخچال نگه میدارم

برای بچه ۵ ساله بیشتر بهش شیرو ماست بده و یکبار براش کافیه

سرچ کنید رشد معجزه ای موهام نی نی سایت بخونید

استارترش _mahsar_ هست

نوشتم که بتونید از نوشته ی خودش ببینید و اگه خواستید ازش سوال کنید چون آیلا گفته لینک نذار شاید پاک کنه

آخرین ویرایش:

بالا