تجربه ی کسی راجب درمان ناباروری و تنبلی تخمدان یا همون پلی کیستیک

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
https://madaran.net/threads/کنترل-کردن-استرس.192637/

کنترل کردن استرس هم تاثیرداره

یکی گفته با داروی گیاهی قطعی درمان شده 👇

فقط اینکه مصرف رازیانه و پیاز درمانی برای کسایی که پرولاکتین بالا دارن خوب نیس

*برای پیاز درمانی فقط آخرین لایه پیاز که خشک هست رو دور بریزید *

اونایی که قصد بارداری هم ندارن برای درمان و کنترلش و بهترشدنش مصرف کنید اگه متاهل هستید و به دلایلی قصد بارداری ندارید جلوگیری کنید چون بعضیا با یک دوره مصرف باردارشدن

اونقدر خوب بوده که باعث باروری شده کنترل کردن استرس هم تاثیرداره و از همه مهم تر اول خواست خدا

برای اونایی که بی دلیل باردار نمیشن هم این درمان ها ممکنه جواب بده

آخرین ویرایش:

Choi mary

مدیر
بومادران رو که از اون موقع که تاپیک کردی میخورم دوسین هم از اول میخوردم پیازدرمانی رو خودم خودسر امتحان کردم توی نی نی سایت گفته بود دکتر منعم کرد بخاطر درد معده ام گفت ضرر داره یه دم کردی هم از عطاری گرفتم برای پلی کیستیک الان دارم اونم میخورم
رایانه رو مادرم اینا گرفتن گاه خواهرم دم می کنه میاره از بوش میفهمم اونی که عطار برای ملی کیستیکم داده هم رازیانه داره چون همین بو رو میده یه چندتا گیاه دیگه هم داره

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بومادران رو که از اون موقع که تاپیک کردی میخورم دوسین هم از اول میخوردم پیازدرمانی رو خودم خودسر امتحان کردم توی نی نی سایت گفته بود دکتر منعم کرد بخاطر درد معده ام گفت ضرر داره یه دم کردی هم از عطاری گرفتم برای پلی کیستیک الان دارم اونم میخورم
رایانه رو مادرم اینا گرفتن گاه خواهرم دم می کنه میاره از بوش میفهمم اونی که عطار برای ملی کیستیکم داده هم رازیانه داره چون همین بو رو میده یه چندتا گیاه دیگه هم داره
پیاز درمانی و رازیانه اگه پرولاکتین بالا داری نباید مصرف کنی

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
همه ی تاپیک هارو بخون شاید به کارت اومد

Choi mary

مدیر
همه ی تاپیک هارو بخون شاید به کارت اومد
فکر می کنی نمیخونم قبل اینجا عضو اونجا بودم الان هم هستم بیشتر تاپیک ها رو هم خوندم یه دوره توی تاپیک کیت گزاری هم شرکت می کردم بیشتر این تاپیکها رو خودم قبل گذاشتن تو دیدم خیلی از این راه ها رو که میگن رفتم ولی اگه نخواد بده نمیده

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
فکر می کنی نمیخونم قبل اینجا عضو اونجا بودم الان هم هستم بیشتر تاپیک ها رو هم خوندم یه دوره توی تاپیک کیت گزاری هم شرکت می کردم بیشتر این تاپیکها رو خودم قبل گذاشتن تو دیدم خیلی از این راه ها رو که میگن رفتم ولی اگه نخواد بده نمیده
آره دیگه اول از همه خواست خدا ، حتما یه حکمتی داره و به صلاحت نیس ، ان شاءالله هر وقت به صلاحت بود 😘

بالا