بسته شد

Guest
✳️ تجربه

سلام ?
من با همسرم دیروز بحث کردیم و باعث ی دعوای بزرگ شد همسرم منو بلاک کرد و فقط می‌گفت طلاق?

شاید یک روز برای قهر ب نظر کم بیاد ولی برای منی ک جونم ب جونش بسته ست خیلی زیاده??

از دیروز فقط گریه کردم هرچی زنگ میزدم جواب نمیداد?
تااینکه دنبال ایده بود و این ذکرو دیدم ?

✨ أَطْفَأْتُ‏ غَضَبَكَ‏ يَا(اسم او را بگوید) بِلَا إِلَهَ إِلَّا اللَّه ✨

شاید باورتون نشه ولی همین که زنگ زدم جواب داد گفتم دوسم داری گفت نه ،
ولی آروم شده بود ، گفتم من جادوگری کردم الان ذکر خوندم ?

خندش گرفت خودش ، ولی من فهمیدم?
گف تاثیر نداشت برو چند بار دگ بخون منم گفتم باشه رفتم سه بار دگ خوندم دوباره زنگ زدم انگار ن انگار دعوا کردیم فقط گفت آماده شو ی ساعت دیگه میام دنبالت هم بریم بیرون هم حرف بزنیم اگه دوست داری

وای خیلی خوشحالم? واقعا ممنون که باعث شدین من و امثال من خوشحال باشیم
ارزوی سلامتی و خوشبختی برای همتون❤️?

✍ این جملات نیستند که معجزه میکنند بلکه ایمان و باور انسان است .

عالمی با کلمه بسم الله از روی آب رد میشود ولی دیگری نمی تواند !
روزی چن بارینی؟چطوری?اگه بخایم رابطه ی دونفره دیگه خوب شه ج میده؟

بسته شد

Guest
✅

خانوما
تحت هیچ شرایطی از خودتون بدگویی نکنید
معمولا همسرتون اگه چیزی بهتون میگه همون حرف های خودتونه و #ایرادهایی که خودتون از خودتون گرفتید

?به خودتون اهمیت بدید

?مطالعه کنید

?همایش های افزایش اعتماد بنفس برید

?بهترین غذاها رو بخورید

?به زیبایی تون برسید
من دلم میخاد باشوهرم راحت باشم دوس باشم?هرچی تودلمه بهش بگم خالی شم
اشتباس ینی!

آریانا

Guest
سلام دوستان گلم این تاپیک مخصوص تجربه ها و راز های سیاست زنانه هست . خانومای متاهل هر وقت با همسرشون مشکلی پیدا کردن یا توی زندگی عادی هر وقت از سیاست زنانه استفاده کردن بیان اینجا بگن خانوم های مجرد هم نکاتی که از نظرشون درسته رو بگن تا بقیه استفاده کنند?

?شروع مطالب از پست شماره #18
اوکی

دخترشمال

Guest
✳️ تجربه

سلام به همه ی عزیزان که درجهت شیرینتر شدن زندگیا تلاش میکنین خدا اجرتون بده ان شاا..
من چند ایده دارم براتون شاید نههههه حتماااا کارسازه?☺️

من 36 سالمه و عزیزم 46 و توسن 19 سالگی بصورت سنتی ازدواج کردم توی یه خونه ای که مادرم باپدرم همیشه دراختلاف شدید بودن و به اصطلاح به خاطر ما طلاق نگرفته بودن ولی من از بچگی بخودم قول دادم توآینده برعکسشون عمل کنم?

? اول از همه خودتونو توی اولویت قرار بدین و بخودتون بها بدین من وقتی صبح ازخواب بیدار میشم اول که نمازمو میخونم موهامو شونه میکنم لباسامو عوض میکنم و اگه یه عالمه تو خونه کارهم داشته باشم اول کارای شخصیمو که ورزش و رقص و آهنگ و... انجام میدم و بعدا بقیه رو تو اولویتهای بعدی آروم آروم انجام میدم?

? خانمای گل تو خونه حتما استقبال و بدرقه از آقاتون باشه تو خونه ی ما که جز عادت و همیشگی شده طوری که آقامون میاد یا میخواد بره دم در وایمیسته میگه خانم گلا بوسه و بغل من کووووو؟ دارم میرما یا اومدم ??
حتی اگه دستم بند باشه با دخترام بدو بدو و خندون مسابقه میدیم سربوسه و بغل خیلی هم خوش میگذره? و آقامون خیلی کیف میکنه و سه تامونو باهم بغل میکنه و می بوسه?

? اگه آقاتون کارش سخت بوده یا خستس حداقل بعد نهار چند لحظه ای رو با بچه ها مدیریت کنید تا در سکوت تمام استراحت کنن و دوباره انرژی بگیرن و شارژ بشن?

? اگه به ماساژ نیاز داشتن دریغ نکنین منکه هر وقت ماساژش دادم کار به جاهای دیگه کشیده... ? ?

? خانمای گل همیشه تو خونه شادابیتونو حفظ کنین من اونقدر تو خونه شاد و سرحالم که اگه یه موقع بخاطر مسائلی یا پریودی سرحال نباشم و یکم آروم باشم آقامون زود میاد دنبال اون شادی و شادابیه میگرده ? و نازمو میکشه و بعد باقلقک و ناز و نوازش منو میخندونه و کسالت ها هم بخوشی ختم میشه☺️

? مطالعه وتفریح وورزش فراموش نشه?

? شرایط آقاتونو درک کنین من مهمونیهای شبانه رو بخاطر آقامون حذف کردم چون صبح زود سرکار میرن نمیخوام اذیت بشن و اگه خیلی ضروری باشه زود میریم و برمیگردیم تا عشقم استراحت لازمو بکننو پرانرژی سرکارحاضربشن ❤️?

? خانمای ناز حتما سعی کنین هنر بیشتر و لطافت زنونتونو حفظ کنین من توی مناسبتها همیشه خودم با آشپزی جورباجور و آماده کردن دسر و شیرینی و کیکای جدید و تزیینش خونوادمو خوشحال میکنم و فقط گاهی کادو میگیرم??

? نکته ی مهم اینکه توی بیرونه خونه و کنار بچه ها مودب و باشخصیت و گاهی محکم و باثباتم? ?
ولی دراتاق خواب یه زن بی حیا و شیطون و بازیگوش و بی پروام ??
جوری که آقامون همیشه میگه تو فرشته ی بهشتی منی ..?❤️?

? همیشه در همه حال هوای شوهرتونو داشته باشین و اونو تو اولویت قرار بدین بارها اتفاق افتاده کاملا حاضرشدم برای مراسم عروسی یا مهمونی دم رفتن حس کردم آقامون دلش شیطونی و *** میخواد (چون گرم مزاجن) و من با کمال میل با چشمکی یواشکی پذیرفتم?و با بچه ها رفتم مراسم و به بهونه ی جا گذاشتن وسایل یا به بهونه ی کار واجب برگشتم و... ??
بعدا دوتایی بعده حموم و شیطونی رفتیم مهمونی یا عروسی و چقدرآقامون شارژ شده چقدرم خاطره ی خوبی شده برای دوتامون ???

? هروقت پول تو جیبی یا مخارج خونه اضافه اومده پس‌انداز کردم و سر فرصتی که پول لازم باشه براش برگردوندم و چقدر خوشحال شده و بارها دستمو بوسیده ☺️

? ولی با اینحال اگه پریود باشم یا کسالت داشته باشم تا دوسه روز فقط استراحت میکنم و خودمو برا آقام حسابی لوس میکنم اونم همه جوره هوامو داره ?? فقط که نباید ما عشق بدیم باید یکمی هم مهلت بدیم آقامونم تلاش کنن دیگه???

بازم از ایده هام براتون میگم ممنونم از همگی❤️?

✍ بهترین زوج ، زوجی هستن که در هنگام *** ، برده و کنیز باشند و غیر *** پادشاه و ملکه باشند .
خیلی عالی بود

Choi mary

Guest
همیشه برای خانوادتون آسانسور باشید،نه پله! چون وقتی شما پله باشید همسر و بچه ها ازتون بالا میرن بعد از اون بالا بهتون دست تکون میدن .براشون آسانسور باشید که هر طبقه ایستادن شما هم وایسید
خیلی عمیق بود

Choi mary

Guest
عالی و به درد بخور?

Choi mary

Guest
آره دیشب توی مسابقه ارشد شدم حالا مونده کاربر جاودان بشم?

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
#سیاست_های_زنانه
#عصبانیت
?وقتی شوهرمون عصبانی شد چکار کنیم؟
✅در درون هر مردی یک مرد آهنین وجود دارد که موقع مشاجره با همسر فعال میشود
اگر موقع مشاجره و عصبانیت مرد ، چه شما مقصر باشید و چه نباشید، مرد را تایید کنید و ❌یک جمله بگویید
??حق با شماست ??

آن مرد آهنین, درون شوهر فرو کش می کند واو تبدیل به پسر بچه ای خوب ومهربان میگردد.

حالا خانم می تواند در فضایی آرام تر وبه دور از خشونت حرفها ی خود را بزند بدون این که رابطه آسیب ببیند وتنش های زیادی بار بیاید.
از اعجاز این جمله غافل نباشید
?با هوش باشید ومرد آهنین درون شوهرتون را رام کنید

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

سلام دوستای گل?
من ۲۲ و اقاییم۳۱ و ۷ ساله ازدواج کردیم?
من خیلی خجالتی بودم و نمیتونستم حرفمو بزنم ینی وسط حرفام گریم میگرفت?

و یا وقتی اقاییم سرم داد میزد تموم تنم میلرزید و بغضم میگرفت و نمیتونستم جواب بدم?

اخه اقاییم تا این حالتی منو میدید فوری بغلم میکرد و مهربون میشد برا همین حتی حالا ک جرائت پیدا کردم، در برابر صدای بلندش مث ی بچه کوچولو میشمو میلرزم و با ترس خودمو میچسبونم ب دیوار و سرمو میندازم پایین و اگه هم بخاد بغلم کنه عضلاتمو سفت میکنم ک نتونه منو بکشه تو بغلش ک بزور بغلم میکنه و نازمو میکشه?

همینکار باعث شده دیگه سرم ب هیییچ وجه داد نزنه و اگه ی کوچولو صداش بره بالا با دهن باز نگاش میکنم بعد سنگین اب دهنمو قورت میدم ک اقایی فوری میفهمه دارم میترسم و صداشو کنترل میکنه?

بعد اینکه کنترل کردن ، اروم و مودبانه و با احترام حرفمو میزنم جالبشم اینجاس ک اگه یجاهایی صدای من بره بالا فوری اقایی بغلم میکنه و قربون صدقم میره و دوباره صدامو میارم پایین?

بعد هر بحثی ک میکنیم اقاییم میگه خوشحالم ک انقدر بزرگ و فهمیده شدی و از حقت دفاع میکنی و با ادب حرفتو میزنی حتی وقتی صداتم میره بالا و تعادلتو از دس میدی بازم باادبی...

ما دیگه دعوا نمی افتیم و تو خونمون از صدای فریاد خبری نیست چون اقایی تند خوی من الان حدود دوساله ک مهربون شده و جوجو کوچولوشو نمیترسونه?

از همه جالب ترش این ک منو اقاییم توی بحث کردنامون همش میگیم نفس من........
.........عزیزم فهمیدی؟ و...

کل حرفامون اینجوریه ک هم اقایی هم من ب حرفامون عزیزم ، نفسم‌، گلم ، تو زندگی منی، جون، قربونت برم، فداتشم ، اضافه میکنیم و همین باعث شده اخر بحثامون ب بغل و بوسه ختم شه ن ب دعوا و قهر...?

بازم بقول اقاییم" فانوس کلبه رویاییمون همیشه روشنه "?❤️

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه

یه چند وقتی بود به همسرم میگفتم خونمونو عوض کنیم ایشونم بخاطر حرف پدرشون ک میگفتن نفروش الان گرونه نمیتونی بخری نمیفروختن و میگفتن پدرم ناراحت میشه منم همش میریختم تو خودمو عذاب میکشیدم

شوهر از اونجایی که خیلی گرم مزاجنو دوست داره تو نزدیکی من همه جوره باهاش پایه باشم منم خجالتی هیچوقت روم نمیشد اونجوری ک ایشون میخوان باشم ?
تا اینکه
رفتم ی لباس خواب خوشگل خریدم به خودم رسیدم ی شام توپ درس کردم خوردیم بچه هارو تو پذیرایی خوابوندمو تو این مدت همسرمم خوابش برده بود رفتم لباسمو پوشیدم ی ارایش غلیظ هم کردم خوابیدم پیشش بوسیدمش بیدار شد وقتی منو دید ینی قیافش چند مدل شده بود نمیتونم بگم??
بعد ی عملیات خوب گفت چقد بلا شدی برایه اولین بار ارزومو براورده کردی

گفتم عشقم من تا قبل بدنیا اومدنه بچه ها ازت خجالت میکشیدم بعد اونم از استرس بچه ها این که جاشون جدا نیست اگه اتاقاشون جدا میشد بهتر ازینا در خدمتت بودم الانم با استرس این کارو کردم?

باورتون نمیشه فرداش از سر کار اومده بود رفته بود خونه رو گذاشته بود ب فروش اومد گفت بهم تا وقتی بارو بندیلمونو ازین خونه نبستیم ب کسی نگو منم ک از خدا خواسته ی ماچ ابدارش کردم گفتم ای ب چشمممم??

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
✳️ تجربه و تغییر مثبت در زندگی ?

سلام خانومای گل من میخوام یک داستان واقعی رو براتون تعریف کنم ک باعث شد بشم گاوصندق اقام و همسرم کاملا از خساست در بیاد?

تو همسایگیمون خانومی از جیب شوهرش ۲ ملیون ب مدت ۱ ماه گرفت( روزی ۱۰۰ یا بیشتر کِش میرف)

این پول رو داد ب خواهرش ب قصد قرض و در حالی خواهرزن و داماد قهر بودن?

شوهر بیچاره هی میدید پول از جیبش کم میشه و خیال میگرد اشتباه میکنه... تا بعد ۲ ماه خواهره پول رو ب خواهرش بر میگردونه و خانم این اقا مجددا ۱۰۰ تومن یا بیشتر میذاشت تو جیب شوهرش?

چند روز تکرار شد و بلاخره جوری شد ک شوهر بشدت شک میکنه و هر شب قبل خواب پول توی جیبش رو میشماره و صبح ک بیدار شد مجددا میشمارد و فهمید کار خانومشه?

حسابی دعوا افتادن و الان طوری شده ک اقا ی هزار تومنی ته جیبش نمیزاره و بی اعتماده ب خانومش....

و اما من این جریان رو برای همسرم تعریف کردم و مدام میگفتم ?

? چ زن بی ادبی بی اجازه شوهر رف سر جیبش
? چ زن بی درکی بی اجازه از جیبش پول گرفت نگف شوهرش بیرون پول کم بیاره...
? زن حکم گاوصندق رو داره چ بده ادم از زنش بی اعتماد بشه?

خلاصه از این داستان استفاده کردمو اقا حسابی از اون پس دگرگون شدو کلا حسابی خرج میکنه و پول میسپره بهم?☺️
و من ب هیچ وج سر جیبش نمیرم حتی وقتی بهم میگه از جیبم فلان چیزو بیار میرم شلوارشو میارم پیشش میگم زن دس نمیکنه جیب اقاش و اونم قربون صدقم میره?

بالا