بچها دلم برای سگم تنگ شده لنا🥺

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یهو یادش افتادم هر سگی میبینم یادش میوفتم اخلاقشخیلی با بقیه فرق داشت محبتش بازیگوشیش بقلی بودنش اعتمادش به همه مهربون بودنش پر انرژی بودنش هیف که آشناییمون کوتاه بود نتونستم صاحبش بشم هر کاری کردم صاحب اصلیش بهم نداد بچه رو دلم براش لک زده دو روز نبودم کنارش غذا نخورده بود تا منو دید آب و غذاشو تند تند با نگرانی خورد همش نگا میکرد ببینه کنارشم یا نه خیالشراحت میشد میخورد 🥺😩😫لناااااااااا دل تنگتم مااااادرررر دختر قشنگممممممم مهربونممممممممممم داری چکار میکنی الان خدا کنه مراقبت باشن خدا کنه باز ببینمت

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ماهم هاپومون مرد 🫠🤧
اسمش شادُ بود
خونگی نبود هاسکی بود واسه نگهبانی
واااای عزیزممممم خانواده منم میگن عمر سگا کوتاهه نمیزارن یدونه به فرزندی قبول کنم میگن مریض میشی واقعا احساس بدی دارم دلم لنارو میخواد تپش قلبش تو بقلم مثل یه آرامبخش بود انگار تمام استرس ها و ترسامو بجونش میخرید اخ مادرررر لنای قشنگم

دلبررر

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
واااای عزیزممممم خانواده منم میگن عمر سگا کوتاهه نمیزارن یدونه به فرزندی قبول کنم میگن مریض میشی واقعا احساس بدی دارم دلم لنارو میخواد تپش قلبش تو بقلم مثل یه آرامبخش بود انگار تمام استرس ها و ترسامو بجونش میخرید اخ مادرررر لنای قشنگم
حالا من مثه سگ ازشون میترسما😪😂😂 ولی خوشم میاد

عمرشون رو نمیدونم
مال ما رو ماشین زد بهش تو خیابون

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
حالا من مثه سگ ازشون میترسما😪😂😂 ولی خوشم میاد

عمرشون رو نمیدونم
مال ما رو ماشین زد بهش تو خیابون
هاسکیا خیلی خوشگلن ولی نگه داریشون سخته چون به شدت گرمایی هستند و باید زیر کولر گازی باشن همش سگایی هستند که تو قطب و مناطق سردسیر بیشتر هستند و اونجاها راحتن ولی خیلیم خوشگلن چشماشون

دلبررر

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
هاسکیا خیلی خوشگلن ولی نگه داریشون سخته چون به شدت گرمایی هستند و باید زیر کولر گازی باشن همش سگایی هستند که تو قطب و مناطق سردسیر بیشتر هستند و اونجاها راحتن ولی خیلیم خوشگلن چشماشون
اوهوم تو باغ بود
باغمون جای سردسیره ، زمستون کلا برف و بارونه
یه چشش آبی بود، یه چشش قهوه ای🥹🥲😪

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اوهوم تو باغ بود
عزیزممممم نترس ببین یه سگ بگیر نازش کن استرستو بخدا میگیره منم انقدر میترسیدم الان نیست کلافه ام

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
شلاااااام لیلااااا دووووون😍😍💋💋💋💋لیلااااااا تو سگ نداری عکسشو بدی یکم نگاش کنم
سلام عزیز دلم ❤️ نه آجی گلی ندارم، عاشق سگم اما شرایط نگه داری رو ندارم،
وگرنه خیلی عاشق سگم، 😍
آجی این سگ که داشتی مگه مال خودت نبود؟

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وگرنه خیلی عاشق سگم، 😍
نه من از سگ میترسیدم ولی لنا باعث شد ترسم ریخت یهو پرید بقلمو منو لیسید بامن بازی کرد من نمیدونم از کجا اومد یهو بقلم خیلی ترسیده بودم ولی یهو مهرش افتاد به دلم

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وگرنه خیلی عاشق سگم، 😍
انقدر دوست دارم سگ نگه دارممممم

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
اوهوم تو باغ بود
عزیزممممم نترس ببین یه سگ بگیر نازش کن استرستو بخدا میگیره منم انقدر میترسیدم الان نیست کلافه ام
سگ هاسکی یه پیج دنبال میکنم، زن و شوهر هستن هاسکی دارن تو خونه، تهران زندگی میکنن، کارا بانمکی انجام میده سگع 😂😂😂😂😍 اما باید برف باشه جایی که هست،
ایندفعه پیج دیگه دارم یه دختر دوتا سگ پامرانین داره، نگم براتون آنقدر عشقن 😍 آنقدر حرف گوش کن، خود خود عشقن 😍

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وگرنه خیلی عاشق سگم، 😍
بابام نمیزاره میگه سگ نگیر سگ نمیزاره نمازت قبول بشه گفتم سگم خدا آفریده چرا نماز نداره مگه چکار میکنه مثل خوک پیپیشو نمیخوره که سگ باوفاست مهربونه

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سگ هاسکی یه پیج دنبال میکنم، زن و شوهر هستن هاسکی دارن تو خونه، تهران زندگی میکنن، کارا بانمکی انجام میده سگع 😂😂😂😂😍 اما باید برف باشه جایی که هست،
ایندفعه پیج دیگه دارم یه دختر دوتا سگ پامرانین داره، نگم براتون آنقدر عشقن 😍 آنقدر حرف گوش کن، خود خود عشقن 😍
منم میخواااااااااام

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
نه من از سگ میترسیدم ولی لنا باعث شد ترسم ریخت یهو پرید بقلمو منو لیسید بامن بازی کرد من نمیدونم از کجا اومد یهو بقلم خیلی ترسیده بودم ولی یهو مهرش افتاد به دلم
سگ تنها زمانی ترس داره که میری تقریبا نزدیک، اصلا واکنش نشون نمیده، اون سگ رو اصلا نزدیک نشو، اما سگی که خودشو لوس می‌کنه و دم تکون میده و واکنش خوب نشون میده اصلا نگران نباش، هر چند سگ حتی آگه نگهبان باشه و وحشی، کافیه هر روز بهش غذا بدی بعد مدتی باهات دوست میشه، بابام با این روش یکبار با سگ ‌‌‌‌دوستش که هار شده بود دوست شد، سگ بدبخت رو تو برف ول کردن رفتن ، اینم هار شده بود کسی جرات نداشت بره نزدیک، جز بابلم که بعد ۱ هفته باهاش دوست شد

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
منم میخواااااااااام
آجی گلی راستش فقط نظر خودمه، به دیدن سگ تو پیچ اینستا کفایت کن، چون بعد مدتی که به رحمت خدا رفت، بدجور بخاطر وابسته بودن غمگین و ناراحت میشی، همش جاها خالیش رو احساس می‌کنی و خیلی‌ سخت برات، چون من پرنده بلبل داشتم اینطور بود، بازم نظر خودته، چیزی که برام اتفاق افتاده رو گفتم 😢

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
باورتون میشه من وقتی که خونه ی بابام بودم توی زیرزمین بابام ازروستا سگشونو آورده بود بعدسگه ازپشت حفاظ پنجره میخواست بیاد داخل پیش من همش سرشوبامحبت میاورد داخل پنجره واقعآ محبتو ازچشماش میدیدم

بالا