بنظرم مشکوک ماجرا?

• شروع کننده موضوع پرنسا
  • تاریخ شروع

ارشا

Guest
من یه شوهرخواهر دارم ینی بقدری ازش بدم میاد زن باز ولی غم ب دل خواهرم بیادمیشینه گریه میکنه عصبی شکاک بدهن حالا هربگه شوهرم گریه میکنه من یاد اون احمق می افتم خداااا لعنتش کنه الاهی ناراحتنشو ازم ببخشید اون یادم افتاد
نه گلم ناراحت نشدم
ان شاالله خدا به خواهرت صبر و سلامتی بده ، شوهرش هم اصلاح بشه بشینه سر زندگیش

استارتر
استارتر

پرنسا

Guest
عزیزم
با اینکه من اصلا رمانتیک نیستم ولی دلم خیلی براش میسوزه
همیشه تو این ۷سال هر دعوایی داشتیم هم مقصر من بودم هم شروع کننده دعوا ، البته دعوا فقط غرررر غررررر منه اون طفلی هیچی نمیگه من بیشتر حرص میخورم غرررررررررررررررر میزنم :ROFLMAO: :cry:
من کم صحبت میکنم ولی غرم کم میزنم ولی میزم عادتش دادم ب اینکه منو بفهمه ک خدار.شمر میفهمه

ارشا

Guest
من کم صحبت میکنم ولی غرم کم میزنم ولی میزم عادتش دادم ب اینکه منو بفهمه ک خدار.شمر میفهمه
الهی شکر

من اوایل خیلی خیلی صبور بودم، یه سری مشکلات صبر و طاقتم رو کم کرد
بعد زایمانم هم که افسرده شدم بیشتر غرر میزدم
همسرم هم همیشه تشویقم میکنه به حرف زدن حتی غر زدن ، میگه اگه حرف رو نگی و بمونه رو دلت سنگین میشه و یه جایی خلاصه گفته میشه که دیگه دیره

استارتر
استارتر

پرنسا

Guest
نه گلم ناراحت نشدم
ان شاالله خدا به خواهرت صبر و سلامتی بده ، شوهرش هم اصلاح بشه بشینه سر زندگیش
خااک برسر شوهرش لنتی عوضی من ادمی نیستم درمورد دیگران نظر بدم‌اونم نظر بد ولی این بشر کثیف حااال منو بهم زده فکرمیکنه کسی از گند اش خبرنداره انسان کثیف خداااا لعنتش کنه خواهر پنجه افتاب ولی این عوضی چشش دنبال خواهر بزرگم بودک ۱۰سال ازخودش بزرگتر بود کثااافت بیچاره خواهذم بخاطر بچه هاش زندگیشو ادامه داد فهمید ماجرارو‌ ولی ادامه داد کاش بمیره خواهرم راحت بشه بخدا میارم نگهمیدارمش هم‌خودشو هم بچه هاشو لجن همش میترسم خواهرم بیماری ازش بگیره

استارتر
استارتر

پرنسا

Guest
الهی شکر

من اوایل خیلی خیلی صبور بودم، یه سری مشکلات صبر و طاقتم رو کم کرد
بعد زایمانم هم که افسرده شدم بیشتر غرر میزدم
همسرم هم همیشه تشویقم میکنه به حرف زدن حتی غر زدن ، میگه اگه حرف رو نگی و بمونه رو دلت سنگین میشه و یه جایی خلاصه گفته میشه که دیگه دیره
درست میگه خدا کنه همیشه سایش بالا سرتون باشه عزیزم♥️?

سرنوشت

Guest
من یه شوهرخواهر دارم ینی بقدری ازش بدم میاد زن باز ولی غم ب دل خواهرم بیادمیشینه گریه میکنه عصبی شکاک بدهن حالا هربگه شوهرم گریه میکنه من یاد اون احمق می افتم خداااا لعنتش کنه الاهی ناراحتنشو ازم ببخشید اون یادم افتاد
بیماره ولی خب دلسوزه ، خب خواهرت گریه کنه زیاد دلش نمیسوزه بگه برو دکتر یا سعی کن بهتر بشی (البته شاید انجام داده تاثیرنداشته )

سرنوشت

Guest
Thread 'تجربه درمان ضعف اعصاب' https://madaran.net/threads/تجربه-درمان-ضعف-اعصاب.196458/

عزیزم اینو بخون بهش بگو یا براش بفرست شوهرش بهتر میشه از لحاظ اعصاب به خاطر آرامششون میگم

خودشم مصرف کنه واسه آرامش خوبه

آخرین ویرایش:

بالا