بنظرم مشکوک ماجرا?

• شروع کننده موضوع پرنسا
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

پرنسا

Guest
من چه کنم که شوهرم از صدای بلند بیزاره جیغ بکشم عصبی میشه حرص میخوره غصه میخوره ، سکوت کنم دور از جونش از غصه دق میکنه

ولی

ته هیچکدوم به هدیه و کارت هدیه ختم نمیشه ?
من میانم‌خیلی کم صحبت میکنم باهاش بیشتر اون صحبت میکنه شوخی میکنه

مو مشکی

Guest
من چه کنم که شوهرم از صدای بلند بیزاره جیغ بکشم عصبی میشه حرص میخوره غصه میخوره ، سکوت کنم دور از جونش از غصه دق میکنه

ولی

برا من یه بار دعوای بدی کردیم
یه جوری که من گذاشتم رفتم?
بعد اومد دنبالم
گل خریده بود
فقد همین
دیگه اگه بحث کنیم هدیه و اینا نمیخره☹

مامان،مهدیار

Guest

ولی

همسرت در هر دو صورت فقط غصه میخوره ☹️
شما سعی کن کلا دعوا نکنی ?

ارشا

Guest
برا من یه بار دعوای بدی کردیم
یه جوری که من گذاشتم رفتم?
بعد اومد دنبالم
گل خریده بود
فقد همین
دیگه اگه بحث کنیم هدیه و اینا نمیخره☹
شوهر من آنقدر رمانتیک و احساساتی هست و دلسوز حتی واسه گل هم دلش میسوزه، میگه غصه میخورم گل بخرم بذارم خشک بشه
ینی داغونه داغون?
تو ۷سال زندگی شاید ۵بار برام گل خریده

مو مشکی

Guest
شوهر من آنقدر رمانتیک و احساساتی هست و دلسوز حتی واسه گل هم دلش میسوزه، میگه غصه میخورم گل بخرم بذارم خشک بشه
ینی داغونه داغون?
باز شوهر تو خوبه ۵ بار خریده
شوهر من تو ۱۳ سال ۳ بار خریده??

ارشا

Guest
همسرت در هر دو صورت فقط غصه میخوره ☹️
شما سعی کن کلا دعوا نکنی ?
اره والا
من وقتی غصه دارم دلم سکوت و تنهایی میخواد ولی وقتی میرم تو اتاق حتی اگه به طور کاملا واضح من مقصر باشم هی میاد عذر خواهی میکنه من کفری میشم از اتاق بیرونش میکنم میره اتاق دیگه غصه میخوره ، گاهی حتی بستگی به شدت عصبانیت من داره گریه کرده باشم میشینه گریه میکنه
بعد اون وسط چنان عذاب وجدانی بهم میده از صدتا کتک بدتره

مو مشکی

Guest
اولیشو یادته ؟
اولین گل من خیلی خنده دار بود، برای اولین نهاری بود که براش پختم، هنوزم نگهش داشته??
اخی عزیزم???
برا من اره
اولین سالگرد ازدواجمون??
دومی هم همون دعوامون??
سومی هم رفته بودیم بیرون جلو گل فروشی نگه داشت خرید بهم داد گفت برا تشکر??

استارتر
استارتر

پرنسا

Guest
ینی داغونه داغون?
برامن گل نمیخره تواین ۱۳سال ۳بارگل خرید عروسی زایمان پارسالم تصادف کرد ۳ماه خونه بود فرستادمش طی ایگیر با اسکاج سیمی بگیره گلم گرفته اورد گفت ممنونم بابت همه چی حسابی این چندماه خسته شدی مهمون تحمل من ... دوروز بعد عصبیم‌کرد گلو تیکه تیکه کردم ریختم سطل??

استارتر
استارتر

پرنسا

Guest
اره والا
من وقتی غصه دارم دلم سکوت و تنهایی میخواد ولی وقتی میرم تو اتاق حتی اگه به طور کاملا واضح من مقصر باشم هی میاد عذر خواهی میکنه من کفری میشم از اتاق بیرونش میکنم میره اتاق دیگه غصه میخوره ، گاهی حتی بستگی به شدت عصبانیت من داره گریه کرده باشم میشینه گریه میکنه
بعد اون وسط چنان عذاب وجدانی بهم میده از صدتا کتک بدتره
نه براما گریه نمی کنه ولی دایم عذر خواهی میکنه حتی بعد هفته ها

استارتر
استارتر

پرنسا

Guest
شوهر من خیلی خیلی احساسیه
من اشک تو چشمم بیاد شب تا صبح خوابش نمی‌بره، یواشکی زیر پتو گریه میکنه
وااای من بودم میزدم تو سرش ببخشیداااا ?میگفتم بزار بزنم بهترگریه کنی

استارتر
استارتر

پرنسا

Guest
من یه شوهرخواهر دارم ینی بقدری ازش بدم میاد زن باز ولی غم ب دل خواهرم بیادمیشینه گریه میکنه عصبی شکاک بدهن حالا هربگه شوهرم گریه میکنه من یاد اون احمق می افتم خداااا لعنتش کنه الاهی ناراحتنشو ازم ببخشید اون یادم افتاد

ارشا

Guest
عزیزم
با اینکه من اصلا رمانتیک نیستم ولی دلم خیلی براش میسوزه
همیشه تو این ۷سال هر دعوایی داشتیم هم مقصر من بودم هم شروع کننده دعوا ، البته دعوا فقط غرررر غررررر منه اون طفلی هیچی نمیگه من بیشتر حرص میخورم غرررررررررررررررر میزنم :ROFLMAO: :cry:

بالا