برنامه ورزش روزانه مادران برای کاهش وزن

• شروع کننده موضوع مجله خبری
  • تاریخ شروع

پاندا تپلی

Guest
@fati_tork

سلام خوشگلم خوبی؟???
من شدم 61 و 900 گرم ?
ولی نمی دونم چرا بعدش از خستگی میخوام بمیرم یعنی دقیقا بعدش انقدر خسته میشم 6 ساعت میخوابم??
زیادم ورزش نمی کنم میانگین روزی 1 ساعت و 20 دقیقه?

////////

کلا از موقعی که ورزش می کنم کمتر تو نت می چرخم واسه همین کم پیدام?

fati_tork

Guest
@fati_tork

سلام خوشگلم خوبی؟???
من شدم 61 و 900 گرم ?
ولی نمی دونم چرا بعدش از خستگی میخوام بمیرم یعنی دقیقا بعدش انقدر خسته میشم 6 ساعت میخوابم??
زیادم ورزش نمی کنم میانگین روزی 1 ساعت و 20 دقیقه?

////////

کلا از موقعی که ورزش می کنم کمتر تو نت می چرخم واسه همین کم پیدام?
سلام یکی یدونه منننن وای دلم برات تنگ شده بود دختر??خوش برگشتی‌
عالیه که چیز زیادی نمونده به هدفت
زیاد ورزش نمیکنی?اریو کیدینگ نی؟۱ ساعت ۲۰ دقیقه کمه ؟بنظرم تایم ورزشت زیاده یکم چون تازه کاری بعدش این خواب خوب نیستا?چون اولا کبد چرب میگیری دوما کلی جلو روند لاغریتو میگیره بعدش سعی کن بعد ورزش که از التهابت کم شد مثلا نیم ساعت اب و ابلیمو رو قاطی کنی بخوری چون از درد عضلانیت کمتر میکنه هم از خستگیت بعدش دوش اب سرد (خیلی سرد نه ولرم رو به سرد ) خیلی سرحالت میکنه بعدش باید صبحونه بخوری بعدش دختر چقدر بگم بهت اخه فیبر زیاد بخور پروتئن بخور خوب چون سوخت و ساز بدنتو میبره بالا مبنا رو وقت رو وزرزش قرار نه و یک ساعت کافیه

fati_tork

Guest
من چقدر زود لاغر شدم خدایی ۴ کیلو لاغر شدم و من میدونم اصلش بخاطر سبزی بود که به غذام اضافه شد و رقص و ورزش با این که رقص بلد نیستم اما با اهنگای ترند سعی میکنم خودم تکون بدم?و به احتمال زیاد برم باشگاه از هفته بعد اگه خدا بخواد چون میخوام شکمم سفت بشه و کیستام اب

پاندا تپلی

Guest
سلام یکی یدونه منننن وای دلم برات تنگ شده بود دختر??خوش برگشتی‌
عالیه که چیز زیادی نمونده به هدفت
زیاد ورزش نمیکنی?اریو کیدینگ نی؟۱ ساعت ۲۰ دقیقه کمه ؟بنظرم تایم ورزشت زیاده یکم چون تازه کاری بعدش این خواب خوب نیستا?چون اولا کبد چرب میگیری دوما کلی جلو روند لاغریتو میگیره بعدش سعی کن بعد ورزش که از التهابت کم شد مثلا نیم ساعت اب و ابلیمو رو قاطی کنی بخوری چون از درد عضلانیت کمتر میکنه هم از خستگیت بعدش دوش اب سرد (خیلی سرد نه ولرم رو به سرد ) خیلی سرحالت میکنه بعدش باید صبحونه بخوری بعدش دختر چقدر بگم بهت اخه فیبر زیاد بخور پروتئن بخور خوب چون سوخت و ساز بدنتو میبره بالا مبنا رو وقت رو وزرزش قرار نه و یک ساعت کافیه
سلام قشنگم مرسی??
فردا امتحان می کنم حتما?
اره این خوابه خیلی بده کلی تلاش می کنم نخوابم ولی نمیشه برای مثال امروز 6 تا 8 ورزش کردم و دوش گرفتم خودم بزور تا 4 بعدظهر بیدا نگه داشتم. صبحونه هم می خورم اتفاقا?
حالا فرردا آب و آبلیمو و دوش آب سرد امتحان می کنم??
مرسی گلی??

fati_tork

Guest
ب
سلام قشنگم مرسی??
فردا امتحان می کنم حتما?
اره این خوابه خیلی بده کلی تلاش می کنم نخوابم ولی نمیشه برای مثال امروز 6 تا 8 ورزش کردم و دوش گرفتم خودم بزور تا 4 بعدظهر بیدا نگه داشتم. صبحونه هم می خورم اتفاقا?
مرسی گلی??
بین ما ورزش میکنیم
یک تا سرحال باشیم
دو چربیسوزی کنیم
سه از بیماری های مختلف جلوگیری کنیم
اما وقتی ورزش انقدر خستت کنه که فقط بخوابی یعنی یجای کار میلنگه از تایمش کم کن اصلا نترس من ۴۰ دقیقه اینا میکنم اگه رقص باشه یا ورزشای اینجوری و لاغر هم شدم خسته نمیشم تو هم همیکارو بکن بجاش فقط اینو بدون فیبر خیلی زیاد کمکت میکنه و پروتئین کافی کربوهیدرات کم چربی سالم

fati_tork

Guest
سلام قشنگم مرسی??
فردا امتحان می کنم حتما?
مرسی گلی??
راستی صبحونه چی میخوری اکثرا الیته فضولی نباشه ها??

پاندا تپلی

Guest
راستی صبحونه چی میخوری اکثرا الیته فضولی نباشه ها??
من صبحونه ساندویچ نون پنیر و عسل(یک ساندویچ با دوتا نون تست جو) با یک لیوان شیر?
گاهی هم علاوه بر این تخم مرغ هم می خورم?

آخرین ویرایش:

پاندا تپلی

Guest
ب

بین ما ورزش میکنیم
یک تا سرحال باشیم
دو چربیسوزی کنیم
سه از بیماری های مختلف جلوگیری کنیم
اما وقتی ورزش انقدر خستت کنه که فقط بخوابی یعنی یجای کار میلنگه از تایمش کم کن اصلا نترس من ۴۰ دقیقه اینا میکنم اگه رقص باشه یا ورزشای اینجوری و لاغر هم شدم خسته نمیشم تو هم همیکارو بکن بجاش فقط اینو بدون فیبر خیلی زیاد کمکت میکنه و پروتئین کافی کربوهیدرات کم چربی سالم
راست میگی
حالا میخوام زمام ورزشم تغییر بدم صبحونه ها به کارم برسم عصرها ورزش کنم.
ببینم چی میشه?

fati_tork

Guest
من صبحونه ساندویچ نون پنیر و عسل(یک ساندویچ با دوتا نون تست جو) با یک لیوان شیر?
گاهی هم علاوه بر این تخم مرغ هم می خورم?
ماشالله خیلی عالی حالا اگه زیاد خسته میشی یک توپکایی هس که تو هند معروفه به بمب انرژی یعنی چند تا خرما رو با خردو و زنجبیل و هل قاطی کن و کنجد بعد گردشون کن تو کنجد بغلتون اگه دوس داشتی میتونی از جو دو سر پرک هم استفاده کن یک جوری بهت انرژی میده میشی بمب من قبلا درس میکردم خیلی عالی بود ی روز درس میکردم برا سه چهار روز میزاشتم تو یخچال میموند

فقط صبحونت فیبر کم داره عزیزم مثل میوه

بالا