اقا تمام 14 ساله

• شروع کننده موضوع Itaitasoot
  • تاریخ شروع

Yegooli

Guest
وای ریاضی چطور میخونی انقده ضعیفم ?????
انشالله توهم به موقعیت شغلی که دوست داری برسی
سخت که هست ولی من معمولا مباحث کتابو کامل یاد می گیرم بعد چون حفظیاتش خیلی کمه کمتر برام کسل کنندست خلاصه درکل درس جذابیه مرسی عزیزم?❤

Yegooli

Guest
خانمای عزیزم یه سوال آیا ما بچه های بدبخت حق تفریح نداریم??؟تازه اینجا هیچ محتوای بدی نداره که

آنجِل

Guest
خانمای عزیزم یه سوال آیا ما بچه های بدبخت حق تفریح نداریم??؟تازه اینجا هیچ محتوای بدی نداره که
من خودم به خواهرم پیشنهاد دادم بیاداینجا!چون اگه بنا به سن باشه،همون اینستا و تلگرامم نبایدبرین!اینجام محتواش خوبه،ازهمه سنی هست،اگه زرنگ باشین میتونین تجربه به دست بیارین،راهنمایی بگیرین،

Saraaa

Guest
ما بچه نیستیم ما از شماهم بزرگتریم جیگرااااا????????
بچه بودن اصلا بد نیست به شرطی که بچگی کنی، انسان باید سنش رو زندگی کنه، نگران نباش بزرگ خواهی شد و آرزوی بچگی خواهی کرد. پس بچگی کن و شاد باش و نخواه که زود وارد دنیای پر تلاطم بزرگترها شی. الان شما نوجوونی پس عشق نوجوونی رو بکنی بهتره. شاد باشی

استارتر
استارتر

Itaitasoot

Guest
بچه بودن اصلا بد نیست به شرطی که بچگی کنی، انسان باید سنش رو زندگی کنه، نگران نباش بزرگ خواهی شد و آرزوی بچگی خواهی کرد. پس بچگی کن و شاد باش و نخواه که زود وارد دنیای پر تلاطم بزرگترها شی. الان شما نوجوونی پس عشق نوجوونی رو بکنی بهتره. شاد باشی
اقا برعکس فکر کردی من اصلا از بزرگ شدن خوشم نمیاد اتفاقا دوست دارم کوچیکتر باشم

استارتر
استارتر

Itaitasoot

Guest
اشکال نداره گلم

بالا