باز دوباره شروع شد بدبختی هام ، شبو یک ساعت هم نخوابیدم

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
مامانم دوباره رفته مامانشو اورده
خونه ماهم دو خوابست ، وقتی اون میاد من تختمو میدم به اون خودمم تو تخت ابجیم میخوایم ابجیمم میره اتاق مامان اینا میخوابه، دیگه تو اتاق مامان اینا حتی رو زمین ها جا نیست واسه یکی دیگه
مامان بزرگمم پارکینسون داره شبا همش توهم میزنه تا صبح بلند بلند حرف میزنه دعوا میکنه خیلیییی بلند ها اینا ذاتا تن صداشون ژنتیکی بلنده اینجور مواقع هج بلند میشه
هیچی دیگه فکر کنید حتی یک ساعت هم ساکت نشد مدام حرف میزد اگرم حرف نمیزد با نایلونی که زیرش انداخته بودیم مدام بازی میکرد صدا در می اورد ، مامانم فقط دوبار بیدار شد اومد سمتش
مامانم صبح ساعت ده داد میزد چه خبرته بیدار شو ساعت یازدهه منم با گریه گفتم از سر و صدا نتونستم بخوابم میگفت بیدار شو ببینم
خیلی نمک نشناسن اینا فک میکنن من وظیفمه این چیزا رو تحمل کنم بخدا واسه فردا درس دارم همه تنم درد میکنه ، الانم با مامانمم قهر کردم حرف نمیزنم مدام سعی میکنه با من آشتی کنه من محل نمی زارم ، نمیدونه که مامانش تا صبح حرف میزنه

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
خونه ماهم دو خوابست ، وقتی اون میاد من تختمو میدم به اون خودمم تو تخت ابجیم میخوایم ابجیمم میره اتاق مامان اینا میخوابه، دیگه تو اتاق مامان اینا حتی رو زمین ها جا نیست واسه یکی دیگه
مامان بزرگمم پارکینسون داره شبا همش توهم میزنه تا صبح بلند بلند حرف میزنه دعوا میکنه خیلیییی بلند ها اینا ذاتا تن صداشون ژنتیکی بلنده اینجور مواقع هج بلند میشه
هیچی دیگه فکر کنید حتی یک ساعت هم ساکت نشد مدام حرف میزد اگرم حرف نمیزد با نایلونی که زیرش انداخته بودیم مدام بازی میکرد صدا در می اورد ، مامانم فقط دوبار بیدار شد اومد سمتش
مامانم صبح ساعت ده داد میزد چه خبرته بیدار شو ساعت یازدهه منم با گریه گفتم از سر و صدا نتونستم بخوابم میگفت بیدار شو ببینم
خیلی نمک نشناسن اینا فک میکنن من وظیفمه این چیزا رو تحمل کنم بخدا واسه فردا درس دارم همه تنم درد میکنه ، الانم با مامانمم قهر کردم حرف نمیزنم مدام سعی میکنه با من آشتی کنه من محل نمی زارم ، نمیدونه که مامانش تا صبح حرف میزنه
فردا هم صبح کلاس دارم اگه بازم شبو اینکارو بکنه مجبورم برم تو پذیرایی بخوابم اونم احتمالا خواهرم پنچ صبح بیدار بشه واسه درس

_roham_

⭐کاربر ویژه⭐
جاتو با مامانت عوض کن بگو اون پیش مامان بزرگت بخوابه ببینه چطوره

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
جاتو با مامانت عوض کن بگو اون پیش مامان بزرگت بخوابه ببینه چطوره
خواهرم خوشش نمیاد مامانم بیاد رو تختش بخوابه اخه مامانم خیلی چاقه
نمیدنم شایدم امشب اینکارو کردیم

God.

⭐کاربر برتر⭐
برو یه جا دیگع بخواب تو سالن، اشپزخونه هر جایی که صدا نیاد

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
برو تو سالن بخواب شبا
مشکل اینجاست که مامانم اصلا درکی نداره
الان از ساعت دوازده تا دو خوابیده بودم داد زد بیا فلان کار بعد گفت خاک به سرت هیچ کاری نمیتونی بکنی همش میخوابی ، منم دیگه گریم گرفت هیچ چی نتونستم بگم ، بگم برم تو سالن بخوابم باز دوباره تحقیر میکنه
مگر اینکه جلوی بابام بگم اون موقع دیگه جلوی اون به من چیزی نمیتونه بگه

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
مشکل اینجاست که مامانم اصلا درکی نداره
الان از ساعت دوازده تا دو خوابیده بودم داد زد بیا فلان کار بعد گفت خاک به سرت هیچ کاری نمیتونی بکنی همش میخوابی ، منم دیگه گریم گرفت هیچ چی نتونستم بگم ، بگم برم تو سالن بخوابم باز دوباره تحقیر میکنه
مگر اینکه جلوی بابام بگم اون موقع دیگه جلوی اون به من چیزی نمیتونه بگه
برو یه جا دیگع بخواب تو سالن، اشپزخونه هر جایی که صدا نیاد
.

بالا