اسهال کودک 9 ماهه

• شروع کننده موضوع Mahi
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

Mahi

Guest
ببین این یه نوع ویروسه بیمارستان فهمیده پراز کودکه بستری کردن همه به یه نوعی یا نب دارن یا رودشون عفونت کرده اسهالن یا گلوشون چرک کرده .خیلللللی مراقب باش .ببر اونجا دکتراش ببینن خیلی خوب وبادقتن رسیدگی میکنن به بچه ...
وای خدااااا
اخه بااین اوضاع کرونا من وحشتناک از بیمارستان میترسم

Vafa68

Guest
عزیزم شاید اسهالش ویروسی باشه ببری دکتر با یه امپول و شربت خوب میشه ولی خونه بیشتر طول میکشه تا بهتر بشه
اسهال مضر هست برای بدن بچه زود ببر دکتر تا زودتر حالش بهتر بشه

استارتر
استارتر

Mahi

Guest
عزیزم شاید اسهالش ویروسی باشه ببری دکتر با یه امپول و شربت خوب میشه ولی خونه بیشتر طول میکشه تا بهتر بشه
اسهال مضر هست برای بدن بچه زود ببر دکتر تا زودتر حالش بهتر بشه
میدونم عزیزم تا الان چندبار بردم فایده نداشت.
حالا میخام نمونه مدفوع بگیرم ببرم دعاکنید چیزیش نباشه زودم خوب شه ?

مااماان_ساامیاار

Guest
بچه ها دخترم نزدیک ده روزه اسهال شده.شیزخشکش تموم شد ی روز پیدا نکردم دکتر گف بجا بیومیل اپتامیل2 بده دادم دو س بار کوفه شد.. ی حالت زرد و خلطی و بو گند گلاب ب روتون. دکترم چنتا بردمش آخرین دکتر وقت جز برنج و گوشت و مرغ پخته و هویج پخته و موز کال هیجی نده بش. منم همینارو بش دادم فقط ولی غذا ک میخوره ی ساعت بعد همش و میده بیرون. خیلی نگرانم دکتر گف اینجور ک تو میگی برا دندون هم نیس البته دندونای بالاش داره ذر میاد... خیلی نگرانم چکار کنم بنظرتون؟ امروز میخام ازش نمونه مدفوع بگیرم
شیر خشکشو حتما عوض کن
و بهش لعاب برنج بده ( بلدی ؟)

ماه نقره اي

Guest
بچه ها دخترم نزدیک ده روزه اسهال شده.شیزخشکش تموم شد ی روز پیدا نکردم دکتر گف بجا بیومیل اپتامیل2 بده دادم دو س بار کوفه شد.. ی حالت زرد و خلطی و بو گند گلاب ب روتون. دکترم چنتا بردمش آخرین دکتر وقت جز برنج و گوشت و مرغ پخته و هویج پخته و موز کال هیجی نده بش. منم همینارو بش دادم فقط ولی غذا ک میخوره ی ساعت بعد همش و میده بیرون. خیلی نگرانم دکتر گف اینجور ک تو میگی برا دندون هم نیس البته دندونای بالاش داره ذر میاد... خیلی نگرانم چکار کنم بنظرتون؟ امروز میخام ازش نمونه مدفوع بگیرم
احتمالا بخاطر دندوناش هست
اون كه ميگي خلطي هم هست شايد شيرشو عوض كردي بهش نساخته يا اينكه پوستونكش كثيف بوده يا دستش كثيف بوده يا شير مونده بهش دادي

مااماان_ساامیاار

Guest
اخه شیر خشک همیشگیش و میخوره الان
اره عزیزم همون آب برنج ک برنج توش پخته اس دیگ؟ اون روز مادرشوهرم بهش داد اما فایده نداشت
اره چون پسر من چند روز اینجوری شدمن هر روز بهش دادم بهتر شد
شیرخشکشم کامفورت و آر بود دکترم گفت عوض کن ال اف بده ک خدا رو شکر بهتر شد

Aramesh78

Guest
اخه ی دوستمون تو مامی جپ بود باز بارذار بود گفتم اون هستی یا نه

مامان اروین

Guest
اسهال ده روز زیاده یکم. همون کته ماست سیب زمینی بخار پز. اب سیب. خوبه واسش.
اگه تهرانی دکتر بهپور اسکویی خیابان پیروزی فوق تخصص عفونی کودکانه دکتر خوبیه. امروز عصر هم هست .خواستی شماره شو تو گوگل سرچ کن.
ی چیزی رو مامدر دوستم شیرازیه بهم گفت میخوای امتحان کن. گفتش ما تو فامیلمون اسهال استفراغ بچه ها رو اسنجوری خوب میکنیم ک ی ق چای خشک رو در حد بو دارن تفت میدیم بعد طی روز 5-6 بار ی مقدار از این چای بود داده ب همراه همون اندازه چای خشک معمولی دم میکنیم در حد نصف استکان به بچه میدیم بخوره. چون چای تلخه خیلی کم در حدی ک بتونه بخوره شیرین میکنیم. خودم امتحان نکردم ولی فکر نمیکنم چایی برا بچع 9 ماهه ضرر داشته باشه میخوای ی امتحان کن

مااماان_ساامیاار

Guest
عزیزم زنگ زدم به اشنامون ک پزشکه
بعد هر بار شیر دادن با شیشه ، شیشه رو بجوشونید
نمونه اشم بردی ، بهت شربت میدن اگه تا ۴۸ ساعت دیگه خوب نشد سریعا ببر بیمارستان شهید فهمیده مخصوص اطفال

مامان دو تا وروجک

Guest
عزیزم برا عوض شدن شیرشه الآنم نگران نباش قطره پدی لاکت بهش بده دو برابر وزنش.
سیب زمینی رو تمیز بشور پوستش رو نگیر ولی رنده کن آبش رو بگیر بهش بده...
شربت به لیمو هم بهش بده پودر او آره اس هم عالیه

استارتر
استارتر

Mahi

Guest
احتمالا بخاطر دندوناش هست
اون كه ميگي خلطي هم هست شايد شيرشو عوض كردي بهش نساخته يا اينكه پوستونكش كثيف بوده يا دستش كثيف بوده يا شير مونده بهش دادي
اخه دکتر گفت با توجه ب بو و حالتش ک من بش گفتم بخاطر دندون نیس
وای اگ واس اینا بوده باشه حالا باید چکارش کتم

استارتر
استارتر

Mahi

Guest
اره چون پسر من چند روز اینجوری شدمن هر روز بهش دادم بهتر شد
شیرخشکشم کامفورت و آر بود دکترم گفت عوض کن ال اف بده ک خدا رو شکر بهتر شد
عزیزم چند وقت ال اف دادی؟ بعدش باز شیر خشک قبلش و دادی‌؟ مگ ال اف چ فرقی داره

بالا