اسهال کودک 9 ماهه

• شروع کننده موضوع Mahi
  • تاریخ شروع

ماه نقره اي

Guest
امروز نمونه گرفتم دادم آزمایش دعا کنید چیزیش نباشه زود خوب شه
انشالله چيزي نيس بچه ها يه مدت اينجوري ميشن الان شما نزار دست كثيف بزاره تو دهنش شيشه شيرش بدوش و صورت و دستاش مرتب بشور

nili

Guest
اسهال ده روز زیاده یکم. همون کته ماست سیب زمینی بخار پز. اب سیب. خوبه واسش.
اگه تهرانی دکتر بهپور اسکویی خیابان پیروزی فوق تخصص عفونی کودکانه دکتر خوبیه. امروز عصر هم هست .خواستی شماره شو تو گوگل سرچ کن.
ی چیزی رو مامدر دوستم شیرازیه بهم گفت میخوای امتحان کن. گفتش ما تو فامیلمون اسهال استفراغ بچه ها رو اسنجوری خوب میکنیم ک ی ق چای خشک رو در حد بو دارن تفت میدیم بعد طی روز 5-6 بار ی مقدار از این چای بود داده ب همراه همون اندازه چای خشک معمولی دم میکنیم در حد نصف استکان به بچه میدیم بخوره. چون چای تلخه خیلی کم در حدی ک بتونه بخوره شیرین میکنیم. خودم امتحان نکردم ولی فکر نمیکنم چایی برا بچع 9 ماهه ضرر داشته باشه میخوای ی امتحان کن
کته ماست بدتر معده رو سرد می‌کنه خوب نیست

مااماان_ساامیاار

Guest
اخه این دائم داره آب و شیر میخوره با شیشه من هرچند روز ی بار میجوشونم
بعد نمونه شم دادم حالا نپرسیدم کی جوابش میاد
وااااای اخه بیمارستان تو این کرونا ??? دکترش گف اگ بعد ده ردز خوب نشد شیر خشک ال اف باید بخوره و آزمایش مدفوع بده
منم ال اف دادم خوب شد من دو تا شیشه خزیدم عزیزم .. روزی یک بار دو تاشو میجشونم ماهی یبارم پستونک روشو عوض میکنم .. شب داره میخوابه بجشون .. ببین الان پسر من روزی ۳ بار پی پی میکنه اما دکتر گفت طبیعیه به عذا افتاده طبیعیه

مااماان_ساامیاار

Guest
عزیزم چند وقت ال اف دادی؟ بعدش باز شیر خشک قبلش و دادی‌؟ مگ ال اف چ فرقی داره
ال اف شکم سفت میکنه .. عزیزم بعد اون تا دو هفته ال اف دادم .. الانم شیر قبلشو میدم چون زیاد شیر کامفورت خریده بودم ?

nili

Guest
منم ال اف دادم خوب شد من دو تا شیشه خزیدم عزیزم .. روزی یک بار دو تاشو میجشونم ماهی یبارم پستونک روشو عوض میکنم .. شب داره میخوابه بجشون .. ببین الان پسر من روزی ۳ بار پی پی میکنه اما دکتر گفت طبیعیه به عذا افتاده طبیعیه
چه قد بچه مسئولیت داره واقعا خسته نباشید ?❤️

استارتر
استارتر

Mahi

Guest
اهاااا مرسی گلکم
چند وقت ال اف دادی هنوزم میدی

مااماان_ساامیاار

Guest
ینی اینجوری بگم ی وقتا فک میکنم خل شدم مغزم سوت میکشه کم میارم... تازه دخترم 9 ماهشه دو ماه و نیمه باردارم ??
مبارکه عزیزم
عوضش باهم همبازی میشن

مااماان_ساامیاار

Guest
ولی من میمیرم هیجی ازم نمیمونه
همین الانش دخترم دیوونم کرده
عزیزم اگه نزدیک ما بودی میکفتم دخترت روزی چند ساعت بیاد پیش پسرم
یکم استراحت کنی

بالا