Fun time:)

• شروع کننده موضوع خرگوش آبی?
  • تاریخ شروع

مهرانه عسلی :)

Guest
الکی بگم میام!
برای همیشه میرم از همه جا دل میکنم
غصه نخور من حالم خوبه
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
?????????????????????یعنی یه چند ثانیه ماهی یه بار بگو من خوبم ....بعد برو به کارات برس ....نمیدونم یه حسه عجیبی دارم دوست ندارم بری .....
????????????????????

مهرانه عسلی :)

Guest
شاید حست درسته
نگرانم نباش
ناراحتم نباش خواهری
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?یه حسه خاص و عجیبی دارم بهت به قران مجید ???????????چه جوری نگرانت نشم؟؟؟چه جوری ناراحت نباشم ؟؟؟؟؟؟؟
به ایمیلم پیام میدی حداقل ؟؟؟؟؟؟؟؟???????????????بخدا یه پیام بدی من خیااالم راحت میشه تو خوبی حالت خوبه ....منم مزاحمت نمیشم مثل این سایت فقط بهم پیام بدی تو ایمیل من ببینم خیالم راحت میشه تو حالت خوبه??????????????

FaghatKhoda

Guest
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?یه حسه خاص و عجیبی دارم بهت به قران مجید ???????????چه جوری نگرانت نشم؟؟؟چه جوری ناراحت نباشم ؟؟؟؟؟؟؟
به ایمیلم پیام میدی حداقل ؟؟؟؟؟؟؟؟???????????????بخدا یه پیام بدی من خیااالم راحت میشه تو خوبی حالت خوبه ....منم مزاحمت نمیشم مثل این سایت فقط بهم پیام بدی تو ایمیل من ببینم خیالم راحت میشه تو حالت خوبه??????????????
مهرانه جونم خودتو انقد اذیت نکن بخدا من ارزش ناراحتی تورو ندارم من حالم خوبه و گوشیو کلا میزارم کنار بخاطر همینه میگم براهمیشه میرم اصلا نگرانم نباش من حالم خیلی خوبه خوشحالم تو هم بخند مثل من
همی الان بخند ی خنده کوچولو مثل من

بالا