کیا بازی رو دیدن 😍😂

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
تو چرا خوشحالی😂
بازیش قشنگ بود آخه، البته از یه لحاظ خوشحال شدم کره برد، عربستان بازیکن هاش نه لژیونر نه چیزی ادعا داشتن تا سقف، اونا برای مانچینی شرط میزاشتن، عربستان به خودش باخت، خیلی مغرور شده بودن بازیکن هاش، مربی خودشو کشت می‌گفت دفاعی بازی نکنید، کسی گوش نمی‌داد بهش آخرم دو دقیقه مونده به آخر بازی کره گل زد، بین تیم های عربی عربستان اگه مغرور نباشه تمیز بازی می‌کنه

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بازیش قشنگ بود آخه، البته از یه لحاظ خوشحال شدم کره برد، عربستان بازیکن هاش نه لژیونر نه چیزی ادعا داشتن تا سقف، اونا برای مانچینی شرط میزاشتن، عربستان به خودش باخت، خیلی مغرور شده بودن بازیکن هاش، مربی خودشو کشت می‌گفت دفاعی بازی نکنید، کسی گوش نمی‌داد بهش آخرم دو دقیقه مونده به آخر بازی کره گل زد، بین تیم های عربی عربستان اگه مغرور نباشه تمیز بازی می‌کنه
امروز نشد ببینم

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
ما فردا سوریه رو انشالله ببریم به برنده بازی ژاپن و بحرین میخوریم، این سخت تر بازی با کره
همون دیگه ، فینال میریم با تیمای اون طرف نمودار یعنی کره و اینا
تقریبا بریم بالا ۱۰۰ درصد باید با کره بازی کنیم
با توجه به اینکه ژاپن هم اخیرا عملکرد ضعیفی داشته اصلی ترین نگرانیمون همین کره‌س
به جز قطر که احتمالا نیمه نهایی باید باهاش بازی کنیم و اونم خطرناکه

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
اره اردن تو اون بازی بهتر بود
دوتا خبرنگار عراقی خواستن بزنن سرمربی تیم عراق رو، هم اخراج شدن هم محروم از ورود به ورزشگاه، فغانی هم تهدید کردن که فدراسیون استرالیا و ،afc قاطع حمایت کردن ازش، اینجا بیشتر خوشحال شدم، روز قبلش هم بابت برد تاجیکستان خوشحال شدم، مثل تیم های شرقی دونده بازی میکنن، نشد رو شد میکنن

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دوتا خبرنگار عراقی خواستن بزنن سرمربی تیم عراق رو، هم اخراج شدن هم محروم از ورود به ورزشگاه، فغانی هم تهدید کردن که فدراسیون استرالیا و ،afc قاطع حمایت کردن ازش، اینجا بیشتر خوشحال شدم، روز قبلش هم بابت برد تاجیکستان خوشحال شدم، مثل تیم های شرقی دونده بازی میکنن، نشد رو شد میکنن
ههه من برا باخت عراق ناراحت شدم 🤣

مشکل داری با عرب ی ها

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
هوادارن عراقی میگفتن جام آسیا امسال عراقیه 🙄😂۶ _۰اردن میبریم بعد رفتن تر زدن دور از توقع بود بتزی دیروز

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
همون دیگه ، فینال میریم با تیمای اون طرف نمودار یعنی کره و اینا
تقریبا بریم بالا ۱۰۰ درصد باید با کره بازی کنیم
با توجه به اینکه ژاپن هم اخیرا عملکرد ضعیفی داشته اصلی ترین نگرانیمون همین کره‌س
به جز قطر که احتمالا نیمه نهایی باید باهاش بازی کنیم و اونم خطرناکه
ژاپن سخت تر کره ، ژاپن درسته دفاع ضعیفی داره اما توی ایستگاهی خیلی‌ عالی کار می‌کنه، ما کمی کند هستیم، جز طارمی و سردار و قائدی ، بقیه تیم کند هستن، ژاپن رو ببریم، با برنده بازی ازبکستان و قطر، حسم میگه ازبک ها ببرن،
اونور سخت تر بود، اینور حداقل یک بازی سخت داریم، اونور استرالیا و عربستان و کره کم تیمی نیودن

استارتر
استارتر
لیییییییلا

لیییییییلا

⭐کاربر طلایی⭐
ههه من برا باخت عراق ناراحت شدم 🤣

مشکل داری با عرب ی ها
نه، اما انتقام اون سال که داور عراقی کاری کرد بهداد سلیمی حذف بشه، اینجا جبران شد، از این لحاظ خوشحال شدم، 😂
اما تیمی که خوب فوتبال کنه مثل عربستان اونم عربی، آما فوتبالش رو دوست دارم،

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نه، اما انتقام اون سال که داور عراقی کاری کرد بهداد سلیمی حذف بشه، اینجا جبران شد، از این لحاظ خوشحال شدم، 😂
اما تیمی که خوب فوتبال کنه مثل عربستان اونم عربی، آما فوتبالش رو دوست دارم،
عربستان از عراق بهتر نیست تو عرب های خارمیانه عراق حرف اول میزنه تو فوتبال این ها فقط از لحاظ کادر فنی ضعیفن عربستان برعکس با کادر خودشو کشید بالا

بالا