کسی هست حرفامو بشنوه؟

mahshadzia

کاربر جدید
سلام
سال نو مبارک
من اکانت قبلیمو پاک کردم اما نیاز به حرف زدن منو باز به اینجا کشوند

ببخشید حرفام طولانیه
من چندسالی هست ازدواج کردم. فرزند اخر خانواده هم هستم. یه خواهر و‌برادر دارم. مشکل من اینکه خیلی تنهاام. خواهرم و زنداداشم باهم خیلی صمیمی ان. و نمیدونم عمدا یا نادانسته خیلی باهم جیک تو جیکن و‌منو بی محل میکنن. شوهرم اوایل چندبار می گفت پس چرا تو تو جمعشون نیستی؟ چی می گفتم اخه؟ اونا همش باهم بیرونن همش باهم حرف میزنن در گوشی و ...
اینم بگم زنداداشم در کل با خواهرمم زیاد خوب نیست ینی با شناختی که ازش داریم هم من و هم خواهرم اینو میدونیم. فقط ظاهرا خودشو صمیمی با خواهرم نشون میده
و اینم بگم که هیچ چیز خاصیم نبوده. ینی نه اهل دخالت تو زندگی زنداداشمم نه حسودی کردم و در کل از این رفتارای رایج خواهرشوهرا رو هیچ وقت نداشتم
ولی از وقتی خواهرم با زنداداشم خیلی صمیمی شد کلا به من بی محلی میکنه و یه رابطه ظاهری و انگار به زور و از سر رو دروایسی با من که خواهرشم داره.ولی کلا از بچگیم خواهر و‌برادرم بخاطر اینکه باهم تفاوت سنیشون کم. بود نزدیک بودن و یه جورایی منو ادم حساب نمی کردن چون بچه کوچیک خانواده بودم
و حس میکنم این صمیمیت خواهر و‌زن برادرمم بخاطر اینکه خواهرم به برادرم نزدیکتره

نمیدونم چرا
ولی دلم خیلی گرفته
تو‌خانواده خودم اینطوری و خیلی تنهاام

و از سمت خانواده شوهرمم مدلشون اینطوری که خیلی دخالت می کنن. ینی به همه چیزمون کار دارن که از این بابت ترجیح میدم باهاشون صمیمی نشم. از همون دوران عقد مادرشوهرم و خواهرشوهرم مثل یه مشت بودن علیه من. چون شوهرم خیلی دوسم داشت و خیلی بهم میرسید و خیلی توجه داشت بهم و رابطمون گرم بود و طلا و لباس زیاد واسه م میخرید به شدت حسادت میکردن و هرکاری که منو از چشم شوهرم بندازن که البته موفقم شدن. و همیشه شوهرمو میکشوندن خونشون یا بهش زنگ میزدن یا پیام میدادن و از من می گفتن🥲و بارها شوهرمو با من دعوا انداختن. فقط کسایی که خانواده شوهر بدجنس دارن میفهمن من چی میگم🥲

فکر بد نکنید
بخدا نه اخلاقم بد. نه بی ادبم. نه بدجنسم. نه اهل سخن چینیم. فقط دلم دوست و هم صحبت میخواد
دوستامم که دو سه تا صمیمی داشتم یکیشون مشغول درسه و مهاجرت و این حرفا و بقیه ام مشغول زندگی و بچه و‌شوهرمم ارتباط با دوست رو‌ زیاد نمی پسنده

دلم خیلی پره
خصوصا از خواهرم. به هر حال آدمارو که نمیشه مجبور کرد باهات بیرون بیان.باهات خرید بیان. باهات وقت بگذرونن.باهات حرف بزنن. فقط این تنهایی خیلی آزاردهنده س. خیلی عذاب میکشم. بخاطر اینکه شوهرم پررو نشه مجبورم تو جمعای خانواده م برم و وقتیم میرم خواهرم و زنداداشم یه گوشه در گوشی باهم حرف میزنن و غش غش میخندن🙂و من خیلی غصه میخورم.
هیچ کسیو ندارم باهاش حرف بزنم باهاش همکلام بشم.خیلی تنهاام.تنهایی کلافه م کرده
چون بچه مم کوچیکه شرایط هیچ فعل خاصی رو ندارم و همین تنهاییمو تشدید میکنه
نمیدونم چه کار باید کرد..

نوشته هام که تموم شد یه لحظه حس کردم صورتم خیس اشکه
تک تک این اشکا فشار مدتها تنهایی و‌تنها موندنه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خوندم

شاید اونا فکرمی کنن که تو بهشون محل نمیدی و قیافه می گیری بهت محل نمیدن از خواهرت شروع کن بیشتر بهش توجه کن به شوهرتم بیشتر توجه کن کاری کن خونه بیشتر بهش خوش بگذره تا جای دیگه

استارتر
استارتر

mahshadzia

کاربر جدید
خوندم

شاید اونا فکرمی کنن که تو بهشون محل نمیدی و قیافه می گیری بهت محل نمیدن از خواهرت شروع کن بیشتر بهش توجه کن به شوهرتم بیشتر توجه کن کاری کن خونه بیشتر بهش خوش بگذره تا جای دیگه

خوندم

من و شوهرم خیلی خیلی خواهرمو تحویل میگیریم و خیلی خصوصا شوهرم همیشه هواشو داشته
واسه همینم وقتی کار داره یا زنداداشم دور و‌برش نباشه به من زنگ میزنه یا سراغم میاد

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تنهایی هم میتونی شاد باشی من خیلی وقتا تنهام و از تنهاییم لذت میبرم ، میرم خرید پارک ویتامینه آشپزی موسیقی گوش میدم می رقصم به خودم میرسم خودمو دلداری میدم به خودم محبت می کنم به خواسته هام سعی می کنم برسم

مهمونی میرم یکم صحبت می کنم گاهی شوخ طبعم سرگرم میشم یه جاهایی کمک می کنم به بقیه

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام
سال نو مبارک

ببخشید حرفام طولانیه
من چندسالی هست ازدواج کردم. فرزند اخر خانواده هم هستم. یه خواهر و‌برادر دارم. مشکل من اینکه خیلی تنهاام. خواهرم و زنداداشم باهم خیلی صمیمی ان. و نمیدونم عمدا یا نادانسته خیلی باهم جیک تو جیکن و‌منو بی محل میکنن. شوهرم اوایل چندبار می گفت پس چرا تو تو جمعشون نیستی؟ چی می گفتم اخه؟ اونا همش باهم بیرونن همش باهم حرف میزنن در گوشی و ...
اینم بگم زنداداشم در کل با خواهرمم زیاد خوب نیست ینی با شناختی که ازش داریم هم من و هم خواهرم اینو میدونیم. فقط ظاهرا خودشو صمیمی با خواهرم نشون میده
و اینم بگم که هیچ چیز خاصیم نبوده. ینی نه اهل دخالت تو زندگی زنداداشمم نه حسودی کردم و در کل از این رفتارای رایج خواهرشوهرا رو هیچ وقت نداشتم
ولی از وقتی خواهرم با زنداداشم خیلی صمیمی شد کلا به من بی محلی میکنه و یه رابطه ظاهری و انگار به زور و از سر رو دروایسی با من که خواهرشم داره.ولی کلا از بچگیم خواهر و‌برادرم بخاطر اینکه باهم تفاوت سنیشون کم. بود نزدیک بودن و یه جورایی منو ادم حساب نمی کردن چون بچه کوچیک خانواده بودم

نمیدونم چرا
ولی دلم خیلی گرفته

و از سمت خانواده شوهرمم مدلشون اینطوری که خیلی دخالت می کنن. ینی به همه چیزمون کار دارن که از این بابت ترجیح میدم باهاشون صمیمی نشم. از همون دوران عقد مادرشوهرم و خواهرشوهرم مثل یه مشت بودن علیه من. چون شوهرم خیلی دوسم داشت و خیلی بهم میرسید و خیلی توجه داشت بهم و رابطمون گرم بود و طلا و لباس زیاد واسه م میخرید به شدت حسادت میکردن و هرکاری که منو از چشم شوهرم بندازن که البته موفقم شدن. و همیشه شوهرمو میکشوندن خونشون یا بهش زنگ میزدن یا پیام میدادن و از من می گفتن🥲و بارها شوهرمو با من دعوا انداختن. فقط کسایی که خانواده شوهر بدجنس دارن میفهمن من چی میگم🥲

فکر بد نکنید
بخدا نه اخلاقم بد. نه بی ادبم. نه بدجنسم. نه اهل سخن چینیم. فقط دلم دوست و هم صحبت میخواد
دوستامم که دو سه تا صمیمی داشتم یکیشون مشغول درسه و مهاجرت و این حرفا و بقیه ام مشغول زندگی و بچه و‌شوهرمم ارتباط با دوست رو‌ زیاد نمی پسنده

دلم خیلی پره
خصوصا از خواهرم. به هر حال آدمارو که نمیشه مجبور کرد باهات بیرون بیان.باهات خرید بیان. باهات وقت بگذرونن.باهات حرف بزنن. فقط این تنهایی خیلی آزاردهنده س. خیلی عذاب میکشم. بخاطر اینکه شوهرم پررو نشه مجبورم تو جمعای خانواده م برم و وقتیم میرم خواهرم و زنداداشم یه گوشه در گوشی باهم حرف میزنن و غش غش میخندن🙂و من خیلی غصه میخورم.

نمیشه به زورخواهرت روسمت خودت بکشی چون تاخودش نخوادنمیشه
عادت کن به تنهایی ودیگه دلت نخوادخواهرت سمتت بیاد هرچندکارخواهرت خیلی بده وحق باشماست
تابه حال این حرفهاروبه خواهرت به آرومی گفتی؟
اگه گفتی که دیگه هیچی بجسب به شوهروبچت وسعی کن لحطات شادبسازی اگه نگفتی امتحان کن وحتماهمه حرفاتوبهش بگو وبگوکه باکناره گرفتنش چه حسی داری

استارتر
استارتر

mahshadzia

کاربر جدید
تنهایی هم میتونی شاد باشی من خیلی وقتا تنهام و از تنهاییم لذت میبرم ، میرم خرید پارک ویتامینه آشپزی موسیقی گوش میدم می رقصم به خودم میرسم خودمو دلداری میدم به خودم محبت می کنم به خواسته هام سعی می کنم برسم

مهمونی میرم یکم صحبت می کنم گاهی شوخ طبعم سرگرم میشم یه جاهایی کمک می کنم به بقیه
میخوام اینکارا رو کنم ولی روحیه مو باختم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من و شوهرم خیلی خیلی خواهرمو تحویل میگیریم و خیلی خصوصا شوهرم همیشه هواشو داشته
واسه همینم وقتی کار داره یا زنداداشم دور و‌برش نباشه به من زنگ میزنه یا سراغم میاد
زیادم نباید به آدما رو داد مخصوصا بعضیا که قدردان نیستن و سوءاستفاده گرن

کسی محل نمیده شما هم محل نده به پدرت به همسرت بیشترتوجه کن و تو مهمونی صحبت کن

اگه واقعا حس می کنی بارهافقط مشکل داشتنی و زندادشت نبودنی میاد سمتت ، همینو بهش بگو تو دلت نمونه یا بهانه بیارکه کار داری

راجب اینکه گفتی مقصر نیستی اگه واقعا اینطوری که گفتی هستی خوبی زیادم تقصیره اونم واسه کسایی که لیاقت ندارن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
میخوام اینکارا رو کنم ولی روحیه مو باختم
اینو بخون و باورکن

استارتر
استارتر

mahshadzia

کاربر جدید
نمیشه به زورخواهرت روسمت خودت بکشی چون تاخودش نخوادنمیشه
عادت کن به تنهایی ودیگه دلت نخوادخواهرت سمتت بیاد هرچندکارخواهرت خیلی بده وحق باشماست
تابه حال این حرفهاروبه خواهرت به آرومی گفتی؟
اگه گفتی که دیگه هیچی بجسب به شوهروبچت وسعی کن لحطات شادبسازی اگه نگفتی امتحان کن وحتماهمه حرفاتوبهش بگو وبگوکه باکناره گرفتنش چه حسی داری
اره یه بار چندسال پیش گفتم.
اینم بگم حرفت درسته‌.نمیشه کسی رو مجبور به اونچه نمیخواد کرد

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام
سال نو مبارک

ببخشید حرفام طولانیه

نمیدونم چرا
ولی دلم خیلی گرفته

فکر بد نکنید

دلم خیلی پره

نمیشه که گلم
خانواده شوهرت مشتی علیه تو باشند
خواهر و زنداداشتم تو رو توی جمع راه ندهند
این وسط تو خوب باشی مشکلی نداشته باشی
ببین نمی شناسمت پس قصد قضاوت ندارم
این حرف الانم یک تلنگر حساب کن
به خودت رجوع کن ایرادت پیدا کن
همه به حساب خودشون عالی و بی مشکل هستند

عزیزم باید روی خودت کار کنی
نه اینکه بشینی گریه کنی

خانوم نویسنده

⭐کاربر برتر⭐
سلام عزیزم ماهم ارتباطی با فک و فامیلمون نداریم زیاد
ولی بنظرم وقتی برو خونه پدرومادرت که یا خواهرت باشه یا زن داداشت
بعد اینکه سعی کنید با دوستای همسرتون (اونایی که متاهلن) رفت و امد کنید برید سفر و اینا

استارتر
استارتر

mahshadzia

کاربر جدید
نمیشه که گلم
خانواده شوهرت مشتی علیه تو باشند
خواهر و زنداداشتم تو رو توی جمع راه ندهند
این وسط تو خوب باشی مشکلی نداشته باشی
ببین نمی شناسمت پس قصد قضاوت ندارم
این حرف الانم یک تلنگر حساب کن
به خودت رجوع کن ایرادت پیدا کن
همه به حساب خودشون عالی و بی مشکل هستند

عزیزم باید روی خودت کار کنی
نه اینکه بشینی گریه کنی
پس اگه نمیخوای قضاوت کنی چرا همچین نظری دادی؟😂
دلیل اینکه مشتی علیه منن کامل گفتم
دلیل رفتار خواهرمم گفتم
شما کامل خوندی یا فقط خواستی بیای همینو بگی؟🙂

استارتر
استارتر

mahshadzia

کاربر جدید
سلام عزیزم ماهم ارتباطی با فک و فامیلمون نداریم زیاد
ولی بنظرم وقتی برو خونه پدرومادرت که یا خواهرت باشه یا زن داداشت
بعد اینکه سعی کنید با دوستای همسرتون (اونایی که متاهلن) رفت و امد کنید برید سفر و اینا
اره دوست زیاد داریم. باهاشون رفت و امدم داریم
ولی خب ادم دلش از خانواده میگیره دیگه؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دلیل رفتار خواهرمم گفتم
ببین گلم
جبهه گرفتی
چون گفتم روی خودت کار کن
چرا حس می کنی برای طلا و دوست داشتن شوهرت باهات مشکل دارند یا خرید هات
چرا حس می کنی چون خواهرت سنش به برادرت نزدیک تره با اونا بهتره
گفتم روی خودت کار کن
یعنی روی همین حست کار کن
شاید چون احساست اینه ناخوداگاه کنار می کشی
و خواهر و زن داداشت احساس می کنند
تو با اونا راحت نیستی
چه اشکالی داره وقتی توی جمع با هم می شینند
می خندن
تو بری بگی چی می گین به هم منم بیام بخندم
فکر می کنی ردت می کنند
یا بری یک مدت از مادر شوهرت و غذا ها کارها و یا پوشش شخصیت خواهر شوهرت تعریف کنی
دلشون به دست بیاری
که خود اونا بیان طرفت

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دلیل رفتار خواهرمم گفتم
گلم نمی دونم
چقدر اعضای سایت را می شناسی
ولی اگر بمانی خواهی فهمید
من هر متنی بعد از چند بار خواندن