چه رنگی برای چه کسی مناسب هست؟

Choi mary

مدیر
⭕️ افراد افسرده لباس زرد رنگ بپوشند.
غذاهای زرد بخورند و رنگ زرد را اطراف خود بجويند.رنگ زرد سطح انرژی را بالا برده و مانع افسردگی ميشود

- اگر کم خواب هستيد وسايل اتاق خواب را به رنگ بنفش درآوريد. رنگ بنفش آرامش دهنده و خواب‌آور است

- اگر مضطرب هستيد و فشار عصبی طاقت شما را بريده از رنگ سبز استفاده کنيد. رنگ سبز آرامبخش است و فشار خون را کاهش می‌دهد

- اگر بی‌حال و حوصله هستيد، رنگ نارنجی را انتخاب کنيد. هنگام استحمام صبحگاهی از حوله و ابزار نارنجی استفاده کنيد رنگ نارنجی سریع بی‌حالی شما را از بين می‌برد

- اگر از کم خونی رنج مي‌بريد، ميوه‌های قرمز رنگ مانند گيلاس، توت فرنگی و گوشت قرمز مصرف کنيد.

- اگر مشکلی پيش روی شماست، از رنگ نيلی استفاده کنيد، رنگ نيلی کمک می‌کند تا بهتر بينديشيد و ذهنتان را ارام کنید

+ سعی کنید لباسای رنگی بپوشید، وسایل خونه و مبلمان رو رنگی انتخاب کنید.
خدا دنیارو پر از رنگ افریده.
سیاه نپوشید. قدرت رنگها در شادی روح و روان ادم ها بیش از اونیه که تصور میکنید. شاد باشید🌈

مانا،

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
منم دوست ندارم شالم هم سیاه نمیپوشم ولی کفش گاهی میپوشم
همش حس میکنم رنگی بهم نمیاد
یه خانومه بود مغازه گفت رنگی بگیر
جوونی

گفتم باشه
تا رفتش بیرون مشکی برداشتم 🥹

itsme_ayda

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
زن کسی که منو به فرزندی گرفته به عروسش سر رنگ قرمز که برای دو تا دختر گرفت گیر داد دختراش یکی کلاس سوم هست و دومی ۵ سالشه
من همش رنگی میپوشم تازه جای پافر مشکی سرخ آبی گرفتم و میپوشم

_roham_

⭐کاربر ویژه⭐
من تازگیا خیلی از ایتم تیره استفاده میکنم ولی لباسای رنگی هم دارم😁
- اگر مضطرب هستيد و فشار عصبی طاقت شما را بريده از رنگ سبز استفاده کنيد. رنگ سبز آرامبخش است و فشار خون را کاهش می‌دهد
کاغذ دیواریم فیروزه ایه تاحالا دقت نکردم ببینم استرسمو کاهش میده یا نه.
چه جالب!
مرسی فرخنده جون🤍

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
⭕️ افراد افسرده لباس زرد رنگ بپوشند.
غذاهای زرد بخورند و رنگ زرد را اطراف خود بجويند.رنگ زرد سطح انرژی را بالا برده و مانع افسردگی ميشود

- اگر کم خواب هستيد وسايل اتاق خواب را به رنگ بنفش درآوريد. رنگ بنفش آرامش دهنده و خواب‌آور است

- اگر بی‌حال و حوصله هستيد، رنگ نارنجی را انتخاب کنيد. هنگام استحمام صبحگاهی از حوله و ابزار نارنجی استفاده کنيد رنگ نارنجی سریع بی‌حالی شما را از بين می‌برد

- اگر از کم خونی رنج مي‌بريد، ميوه‌های قرمز رنگ مانند گيلاس، توت فرنگی و گوشت قرمز مصرف کنيد.

- اگر مشکلی پيش روی شماست، از رنگ نيلی استفاده کنيد، رنگ نيلی کمک می‌کند تا بهتر بينديشيد و ذهنتان را ارام کنید

+ سعی کنید لباسای رنگی بپوشید، وسایل خونه و مبلمان رو رنگی انتخاب کنید.
خدا دنیارو پر از رنگ افریده.
سیاه نپوشید. قدرت رنگها در شادی روح و روان ادم ها بیش از اونیه که تصور میکنید. شاد باشید🌈
راجب رنگ لباس و تناسبش با رنگ پوستم بگو

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
همش حس میکنم رنگی بهم نمیاد
یه خانومه بود مغازه گفت رنگی بگیر
جوونی

گفتم باشه
تا رفتش بیرون مشکی برداشتم 🥹
چرا رنگ مخصوص پوستهای روشن و تیره هست میتونی با لباسات هم ست کنی
اعتماد بنفس داشته باش گلم همیشه مشکی نپوش مخصوصا که تازه عروسی 🥲

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
زن کسی که منو به فرزندی گرفته به عروسش سر رنگ قرمز که برای دو تا دختر گرفت گیر داد دختراش یکی کلاس سوم هست و دومی ۵ سالشه
من همش رنگی میپوشم تازه جای پافر مشکی سرخ آبی گرفتم و میپوشم
رنگی برای جوون خوبه

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
من تازگیا خیلی از ایتم تیره استفاده میکنم ولی لباسای رنگی هم دارم😁

کاغذ دیواریم فیروزه ایه تاحالا دقت نکردم ببینم استرسمو کاهش میده یا نه.
چه جالب!
مرسی فرخنده جون🤍
تیره دل من رو میزنه احساس خفگی می کنم همه لباس های من رنگ روشن هستن یه دست تیره دارم اونا رو هم برای مجالس عزا می پوشم
الان که فکر می کنم به نظرم علاقه من به سبز بخاطر اینکه استرسمرو کاهش میده🥲
خواهش میکنم دینا جون🤍💚

_roham_

⭐کاربر ویژه⭐
تیره دل من رو میزنه احساس خفگی می کنم همه لباس های من رنگ روشن هستن یه دست تیره دارم اونا رو هم برای مجالس عزا می پوشم
الان که فکر می کنم به نظرم علاقه من به سبز بخاطر اینکه استرسمرو کاهش میده🥲
خواهش میکنم دینا جون🤍💚
🤍:love:

بالا