چله ایت الکرسی

• شروع کننده موضوع هایدی
  • تاریخ شروع

مژده

Guest
من هستم ? فقط عزیزم خواهشا هر شب این تاپیکو آپدیت کن بچه ها یادشون نره

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
الهی قربونت برم
خدا بهت هرچی میخوای بده الهی هایدی جانم
مرسی گلم❤️❤️❤️❤️
حداقل کاری که می‌توانستم بکنم اینه من یه داغ بزرگ رو دلمه الان که فکر میکردم اون روزا من دعایی نخوندم شاید آروم میشدم فقط نا امید شدم و خدا رو کنار گذاشتم ?ولی بدتر به خودم صدمه زدم

nili

Guest
حداقل کاری که می‌توانستم بکنم اینه من یه داغ بزرگ رو دلمه الان که فکر میکردم اون روزا من دعایی نخوندم شاید آروم میشدم فقط نا امید شدم و خدا رو کنار گذاشتم ?ولی بدتر به خودم صدمه زدم
هایدی جون بیا به روزای خوب فکر کنیم
غصه نخوریم
???❤️

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
به مادرت بگو روزی هزار تا صلوات بفرسته روز اول هدیه به پیامبر روز دوم هدیه به حضرت علی روز سوم هدیه به حضرت زهرا تا....روز سیزدهم هدیه به امام عسگری...بعد که تموم شد هدیه به امام زمان رو نگه داره و تسبیح رو رو به قبله آویزون کنه وقتی خوب شدی اون هزار تای دیگه رو هم بفرسته

nili

Guest
به مادرت بگو روزی هزار تا صلوات بفرسته روز اول هدیه به پیامبر روز دوم هدیه به حضرت علی روز سوم هدیه به حضرت زهرا تا....روز سیزدهم هدیه به امام عسگری...بعد که تموم شد هدیه به امام زمان رو نگه داره و تسبیح رو رو به قبله آویزون کنه وقتی خوب شدی اون هزار تای دیگه رو هم بفرسته
چشم چشم مرسی گلم حتما میگم بهش ❤️❤️

Vafa68

Guest
منم هستم هرشب میخونم‌شاید نتونم بیام اعلام کنم ولی مطمئنا هر شب میخونم انشالاه حال دوست عزیزمون هم خیلی خیلی زود بهتر میشه

اشی_مشی

Guest
منم هستم انشالا زودخبر سلامتیو بیای بدی بهمون

دختر جذاب

Guest
حتماااا
برای تمام بیماران مبتلا به سرطان میخوانیم?

• تاپیک جدید
  • بروز شده
  • پربازدید امروز
بالا