دعا کنید برای خواهرشوهرم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خواهرشوهرم ۶ ساله دیسک داره من زیاد راجب درمان نمیدونستم فقط گفته بودم با آب گرم و روغن واینا ماساژ بده

چند سال خونشون نرفته بودیم عید رفتیم شوهرم که دیسک گرف منم اطلاعاتم بیشترشد و کمک کردم شوهرم بهترشد

امروز بنده خدا اومده بود به سختی راه میرفت براش تعریف کردم راجب درمان شوهرم خداروشکر تازگی درد نداره

ادامه پست بعدی

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بهش گفتم روغن گیاهی بزن ما روغن کوسه و بنفشه داریم خوبه یه مدته میزنم به کمر همسرم درد نداره قبلا روغن های دیگه گرفتم راضی نبود روغن ها رو دادم برد گفتم اینو استفاده نکررم تو پذیرایی بود تو کارتون

یکیشم اتاق بود رفتم آوردم گفتم اینو زدم یکمش مونده ، دادم بهش

گفتم ببر استفاده کن می خرم گفتم اسمشو یادت میره بده پسرت هات از همین بخرن

گفتم ورزش کن بهتر میشی کلیپ ورزش نشون دادم بهش کمک کردم بعضی حرکاتو بهش یاد دادم کمکش کردم انجام داد بارها گفتم انجام بده تو ذهنت حک بشه

فرستادم به خواهرش که اونم اومده بود گفتم بفرس به پسرش یاد بدن

(چون خودش گوشیش ساده اس)

به کمر و پاش روغن زدم ماساژ دادم

خسته شد ولی بهترشد بهتر راه می رفت و پاهاش یکم باز شد خشک شده بود

تو کیسه فریزر آب گرم ریختم گره زدم گذاشتم رو پاش گفتم اگه کمپرس نداری اینجوری میتونی کمپرس درست کنی بذاری برای درد معده خوبه برای سرد درد آب سرد خوبه یکم سرد باشه آب گرمم میگن خوبه ولی بیشتر سردو میگن

سوال کردم متوجه شدم یبوست داره آب کم میخوره گفتم از کم آبی استرس و دیسک هم تاثیرداره آب زیاد بخور وررش یبوست بهش یاد دادم گفتم همسرم هم یبوست داشت دوروز انجام دادم براش خوب شد

استرس داشت خیلی باهاش صحبت کردم که برای سلامتیش کنترل کنه

گل گاو زبون و شیرین بیان تو ظرف داشتیم بردم سمتش پیش خودش بیشترشو خالی کردم نایلون روشم برچسب زدم اسمشو نوشتم گفتم بدونی به پسزت هات بعدا بگو بخرن فقط چون فشار داری با آبلیمو بخور یه ذره آبلیمو بزن چون فشارو میبره بالا ترش میاره پایین

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اون یکی خواهرشوهرم میگفت انگار اومدی دکتر سمیرا دکتره 😂 گفتم آره یکم مثله دکترهام علاقه دارم یه درصد دکترم چون زیاد مطلب پزشکی میخونم

melika.j

⭐کاربر برتر⭐
ایشالا بهتر میشه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

یگانه تنها

کاربر جدید
خواهرم روغن کوسه از کجا پیدا کنیم منم کمردرد و زانو درد دارم دکتر نرفتم پدرم در اومده

یگانه تنها

کاربر جدید
انشاالله به حق جدم سیدالشهدا خوب بشه خواهر شوهرتون 🙏خدا شمارو هم حفظ کنه اینقدر عروس خوبی هستید 💚

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خواهرم روغن کوسه از کجا پیدا کنیم منم کمردرد و زانو درد دارم دکتر نرفتم پدرم در اومده
روغن کوسه بعضی جاها دارن سایت با سلام هم هس سرچ کن روغن کوسه مهربانی هم هست

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
انشاالله به حق جدم سیدالشهدا خوب بشه خواهر شوهرتون 🙏خدا شمارو هم حفظ کنه اینقدر عروس خوبی هستید 💚
مرسی خداخیرت بده
ان شاءالله خوب میشی

بالا