چطور استخوان رو از گلوی گربه میشه کشید بیرون؟

Choi mary

مدیر
سلام گربه برای ما نیست خیابونی هست و اینکه از ادم میترسه اصلا نمیشه بهش دست زد از حالت چهره اش و اینکه بالا میاره همه اش هم میومیو دردناک میکنه به نظر میاد چیزی توی گلوش گیر کرده راهی به نظرتون میرسه؟
جایی هست به گربه های خیابونی رسیدگی کنه زنگ بزنیم لاقل اونا بیان یکاری براش کنن؟

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
اینم بگم چون مطمئن نیستم چیزی گلوش گیر کرده احتمال میدم شاید ویروس هم گرفته باشه خودمم تلاش نمی کنم بهش دست بزنم

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام گربه برای ما نیست خیابونی هست و اینکه از ادم میترسه اصلا نمیشه بهش دست زد از حالت چهره اش و اینکه بالا میاره همه اش هم میومیو دردناک میکنه به نظر میاد چیزی توی گلوش گیر کرده راهی به نظرتون میرسه؟
جایی هست به گربه های خیابونی رسیدگی کنه زنگ بزنیم لاقل اونا بیان یکاری براش کنن؟
باید ببرین دامپزشکی اصلا خودتون کاری نکنین ممکن مریض باشه

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ببرش دامپزشک
استخون دادی بهش مگه؟

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
ب یه ادمی ک نترسه بگو بیاد اروم بغلش کنه ببره دکتر
من بودم مبگرفتم راحت
شاید پسر همسایه بتونه جلو پنجره اونا میاد میشه شاید اون استخوان داده شاید هم رفته یجای دیگه خودش یه چیزی خورده

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نه ما که غذا ندادیم خودش رفته یجا نمی دونم چی خورده همه اش هم پشت بوم هست اصلا خونه ما هم نمیاد
ببین گربه ها گاهی خودشون علف میخورن ک گلوله مویی بالا بیارن دفع بشه
محتویات استفراغش رو تونستی ببین یا عکس بده بهت بگم
تعداد دفعات تهوعش و حال عمومیش رو بکو

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نمی کنه ولی خب اگه انگل داشته باشه می‌کنه
انگل گربه فقط از مدفوعش منتقل میشه و باید زخم باز داشته باشی یا دست الوده ب دهان بخوره
ک انکل داشتن هم صد در صد نیست احتمالیه

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
شاید پسر همسایه بتونه جلو پنجره اونا میاد میشه شاید اون استخوان داده شاید هم رفته یجای دیگه خودش یه چیزی خورده
ب همون بگو بدون خشونت بهش نزدیک شه نوازش کنه بغلش کنه بعد بذارین تو سبد پیکنیک یا باکس مخصوص گربه

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
ببین گربه ها گاهی خودشون علف میخورن ک گلوله مویی بالا بیارن دفع بشه
محتویات استفراغش رو تونستی ببین یا عکس بده بهت بگم
تعداد دفعات تهوعش و حال عمومیش رو بکو
سوالهای تخصصی نکن من نمی دونم چند بار بالا اورده این میو میوش می اومد گفتم شاید جایی گیر کرده رفتم دیدم جلو پنجره همسایه نشسته تا من رو دید فرار کرد الان باز اومد جلو پنجره همسایه نشسته میو میو می کنه

آلیس

کاربر جدید
دست نزنید تو نت سرچ کنید انجمن حمایت از حیوانات خیابانی شماره تلفن دارن

بالا