چرا تو سرم ینی از پیشونی ب بعد احساس سنگینی میکنم

golroz12

⭐کاربر فعال⭐
من ی هفته ای میشه تو سرم ینی از پیشونی ب بعد احساس سنگینی میکنم حس میکنم یکی شقیقه هامو گرفته دو س روزی میشع سردرد هم دارم اصلا چشامو نمیتونم بزارم روهم هی باید ابرو هامو بندازم بالا کسی تجربه داره

آیلا

من شرایط دکتر رفتن ندارم راهکار خونگی نداره 😔
چرا داره اتفاقا درمانش باید خونگی باش

به هیچ وجه نباید موهات خیس بمونه تا از حموم در اومدی خشکش کن بیرون رفتی حتما با شال و کلاه باش

یه مدت نزار بهش سرما بخوره

یه دو هفته هم اموکسی سیلین بگیر بخور ولی اونارو خوردنی هم یه خورده حالت بدتر میشه ولی بعد قطع کردنش روبراه میشی

_roham_

⭐کاربر ویژه⭐
منم دو دوزه اینجور شدم😕

استارتر
استارتر

golroz12

⭐کاربر فعال⭐
چرا داره اتفاقا درمانش باید خونگی باش

به هیچ وجه نباید موهات خیس بمونه تا از حموم در اومدی خشکش کن بیرون رفتی حتما با شال و کلاه باش

یه مدت نزار بهش سرما بخوره

یه دو هفته هم اموکسی سیلین بگیر بخور ولی اونارو خوردنی هم یه خورده حالت بدتر میشه ولی بعد قطع کردنش روبراه میشی
اموکسی سیسیلین بخورم حله؟کلافم کرده تو ناحیه گونه هامم همینطوریه

استارتر
استارتر

golroz12

⭐کاربر فعال⭐
موقعی که سرتو تکون میدی هم درد میکنه؟
یکم ی کوچولو
دیروز پریروز شدید سردرد داشتم
فقط تو ناحیه پیشونی احساس سنگینی دارم با گونه هام طوری ک باید ابروهامو بدم بالا یا ناخوداگاه خودشون میرن

آیلا

یکم ی کوچولو
دیروز پریروز شدید سردرد داشتم
فقط تو ناحیه پیشونی احساس سنگینی دارم با گونه هام طوری ک باید ابروهامو بدم بالا یا ناخوداگاه خودشون میرن
رعایت کنی بهتر میشه چیزی نیست

استارتر
استارتر

golroz12

⭐کاربر فعال⭐
رعایت کنی بهتر میشه چیزی نیست
مرسی گلم روشتو امتحان میکنم فقط شبا خوابیدنی هم نمیتونم چشامو رو هم بزارم خیلی سنگین میشه سرم اعضلی صورتم گهگداری تکون میخوره نکنه...؟🤦🏻‍♀️

استارتر
استارتر

golroz12

⭐کاربر فعال⭐
مرسی گلم روشتو امتحان میکنم فقط شبا خوابیدنی هم نمیتونم چشامو رو هم بزارم خیلی سنگین میشه سرم اعضلی صورتم گهگداری تکون میخوره نکنه...؟🤦🏻‍♀️
موقع خواب فقط

آیلا

شلغم اینا اگه میتونی بخور

یه مدت طول میکشه تا خوب بشین

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سینوزیته احتمالا

بالا