پویش نه به سبزه گذاشتن!

• شروع کننده موضوع هایدی
  • تاریخ شروع

گوش مروارید_

Guest
عید نیست والا شبیه خاله بازی دختر بچه هاست امروز اونا میان خونتون فردا نه پس فردا شما برین خونشون ???اخه دقیقا رفت و امد شدا عید به عید ۳۶۵ روز همدیگه رو نمیبینن بلد تو ۱۳ روز دو بار بری خونه هم مهمونی ?

گوش مروارید_

Guest
قدیمیا و که توی عقاید اصلا نمیشه قانعشون کرد
زیادم ادامه بدی همچین باپشت دست?????
???اره بابا طی سال هر اتفاق بدی بیفته میگن سبزه نزاشتی امسال واسه همین بود حالا بیا قانعشون کن بگو من عضو پویش نه به سبزه بودم ??

خاموش

Guest
وای منم همینطوریم اصلا درک نمیکنم این الکی خوشحال بودن و مهمونی های هول هولکی
????
کشورای دیگه فستیوال دارن ماهم تعطیلات داریم کرونا هم که شد نور علی نورواقعا زجر پارسال یادم نمیره که توخونه بودم وداشتم می پوسیدم شب بیداربودم صبح خواب

4دخت

Guest
کشورای دیگه فستیوال دارن ماهم تعطیلات داریم کرونا هم که شد نور علی نورواقعا زجر پارسال یادم نمیره که توخونه بودم وداشتم می پوسیدم شب بیداربودم صبح خواب
کلا به من با نحوه برخورد با تعطیلات عید مخالفم
آخه سال به سال کاری به کار هم ندارن چه بسا پشت سر هم هم حرف بزنن یه جایی هم همو ببینن به هم محل نزارن بعد کلا توی این 13 روز روز اول این میره خونه اون دقیقا فرداش اون میاد خونه این?? خب مسخره ست دیگه??

استارتر
استارتر

هایدی

Guest
مگه ۲مشت گندم چقد برای یه خانواده خرج میشه؟سبزه یکی از سین های همیشگی سفره عیدع عزیزم.نمیدونم والا ب پیشنهادت احترام میزارم اما فکر کنم اکثریت سبزه میزارن
فقط بحث قیمت نیست که واقعا حیفه!
سبز کنی که ۱۳ بدر بندازی بیرون که چی ☹️خب به جای اون آدم گل میخره!

خاموش

Guest
کلا به من با نحوه برخورد با تعطیلات عید مخالفم
آخه سال به سال کاری به کار هم ندارن چه بسا پشت سر هم هم حرف بزنن یه جایی هم همو ببینن به هم محل نزارن بعد کلا توی این 13 روز روز اول این میره خونه اون دقیقا فرداش اون میاد خونه این?? خب مسخره ست دیگه??
وااااای مثل بعضی ازفامیلای ما توچشمات زل زل نگاه میکنن سلامم که هیچی جوابم به زوووور بعد عید???

بالا