پویش نه به سبزه گذاشتن!

• شروع کننده موضوع هایدی
  • تاریخ شروع

خاموش

Guest
بچها واقعا من با این سبزه گذاشتن مخالفم
حبوبات کیلویی خدا تومنه بعد ما سبزشون کنیم بعد ۱۳ روز بریزیم دور؟؟؟ خدایی منطقیه؟
نظر شما چیه؟
خوب سبزه هم که نگذاریم میرن می‌خرن توبازارهم که به همین روش کاشته شده

پاندا تپلی

Guest
حبوبات کیلویی خدا تومنه بعد ما سبزشون کنیم بعد ۱۳ روز بریزیم دور؟؟؟ خدایی منطقیه؟
نظر شما چیه؟
نظری ندارم?
چون ما هیچوقت سفره هفت سین نمیندازیم?

بسته شد

Guest
نظر شما چیه؟
ما یکی واسه خودمون یکی واسه داییمو ۵تا واسه سر قبر سبز کردیم?
تازه این پویشو دیدم??

مااماان_ساامیاار

Guest
ببین دونه نارنج و اینا سبزه میده اما خیلی سخته
حبوباتم ک خیلی گرونه
موافقم
پ ن؛ در اینکه من بزارمم سبز نمیشه بی تاثیر نیس?

آنجِل

Guest
من به خودم میگفتم بی ذووووق شماها که ازمن بدترید.... من از ید وبازدید ودورهم چرخیدن مسخره خوشم نمیادکلا بحثم به کرونا هم نیست
منممم متنفرمااااااا...ازاون ۱۳ روز و تبریک و ..
تموم میشه میگم آخیش
اصن عیدیعنی چی!

گوش مروارید_

Guest
جواب مادرشوارمو چی بدم اون واسه هممون میریزه شدیدا هم اعتقاد بهش داره ?بگم به پویش نه به سبزه پیوستم تو کتش نمیره ?

خاموش

Guest
منممم متنفرمااااااا...ازاون ۱۳ روز و تبریک و ..
تموم میشه میگم آخیش
اصن عیدیعنی چی!
واقعا خیلی خنده داره فکر میکنم افتادیم تویه دوره باطل مسخره بریم ببینیم ماچ وموچ چندش بعد حالا ما بریم اونا بیان?‍♀️?????

جالبیش اینه طرف اصلا سال تاسال مارو نمی بینه نمیدونه چه نسبتی باهم داریم میاد عید دیدنی????????

4دخت

Guest
من به خودم میگفتم بی ذووووق شماها که ازمن بدترید.... من از ید وبازدید ودورهم چرخیدن مسخره خوشم نمیادکلا بحثم به کرونا هم نیست
وای منم همینطوریم اصلا درک نمیکنم این الکی خوشحال بودن و مهمونی های هول هولکی
????

تک دختر

Guest
نظر شما چیه؟
مگه ۲مشت گندم چقد برای یه خانواده خرج میشه؟سبزه یکی از سین های همیشگی سفره عیدع عزیزم.نمیدونم والا ب پیشنهادت احترام میزارم اما فکر کنم اکثریت سبزه میزارن

بالا