پس چرا قانون جذب واس من کارنمیکنه❓

وضعیت
این موضوع قفل شده است

hendoone

⭐کاربر جاودان⭐
➕خیلی ها میگن ما انرژی مثبت که میدیم هیچ جذبی اتفاق نمیوفته برا همین دوباره منفی میشیم

➖خب اون موقع که مثبتی مسلماً برای یه هدفی مثبت میشی و این برات وابستگی میاره.

♨️ولی وقتی بعدش منفی میشی بدون هیچ توقعی از رسیدن ب هدفی وارد این حالت میشی و همچنان در اون غرق میمونی.

🤔خیلی هاتون میگین قانون جذب میگه احساس کن باور کن دریافت کن پس چرا نمیشه..

🤗خب دوست عزیز وقتی یک ساعت مثبتی؛ بعد فقط داری فکر میکنی اع پس چرا نشد و میری دوباره تو فاز منفی معلومه که نمیشه.

راه حل اینه تلاشتو بیشتر کنی
یعنی؛👇🏽

✍🏼در طول روز دو برابرِ فکرهای منفیت مثبت باش اوایل برات خسته کنندس ولی وااااای واییییی به اون روز که پر انرژی مثبت بودن برات تبدیل به یه عادت بشه.

✍🏼پس دوبرابر پرانرژی باش تا تغییر برخورد اطرافیانت رو ببینی

✍🏼پرانرژی باش تا تغییر برخورد طبیعت و دنیا رو با خودت ببینی

✍🏼پرانرژی باش تا تغییر برخورد خودت با خودت رو ببینی

😉کسی که انرژی بده از عالم و آدم انرژی میگیره.

✨در قانون جذب آرزوی شما باید به صورت فرمان به کائنات باشد نه به صورت عجز و ناله و گدامنشانه!پس خواهش و التماس نباشد.

✅در ذاتِ خواهش و درخواست یک جور امکان و احتمال نشدن و رخ ندادن نهفته است و این احتمال را به صفر برسانید.

پس چه کنیم؟👇🏽

😎فرمان بدهید و امر کنید و بگویید این خواسته من، این آرزوی من، اجابت شود همین الان و بعد یقین بدانید که امر و دستور شما اجابت می شود. درست مثل فرماندهی که می داند سربازانش بی چون و چرا از دستور او اطاعت می کنند.

💪🏼به قدرت فرماندهی و فرمانروایی خود ایمان و یقین داشته باشید.

✨ قانون جذب فقط به خواسته ها و دستورات و اوامر فرماندهان در برآوردن آرزو گوش می دهد.
درخواست های التماس گران و بینوایان و گدامسلکان هم به صورت 😲افزایش فقر و ناداری اجابت می شود.

❣روزتـون پـر از عـشـق❣

آخرین ویرایش:

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا