پسرم از صبح تا شب گوشی دستشه ویس میده

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
خیلی هم عصبیه. یا کالاف بازی میکنه. یا ویس میده. با عالم و ادم هم قهره. باباشم آدم نرمالی نیست. تک فرزنده. نمیدونم چکار کنم. به درس اصلا علاقه نداره. اصلا طرف کتاب نمیره. هر چی خواستم سر کار وشغلی بفرستم بهانه اورد. خیلی دلنگرانم. همین الان داره ویس پرمیکنه بفرسته. چشاش ضعیف شدن.

بارونِ بهاری؛

⭐کاربر ویژه⭐
خیلی هم عصبیه. یا کالاف بازی میکنه. یا ویس میده. با عالم و ادم هم قهره. باباشم آدم نرمالی نیست. تک فرزنده. نمیدونم چکار کنم. به درس اصلا علاقه نداره. اصلا طرف کتاب نمیره. هر چی خواستم سر کار وشغلی بفرستم بهانه اورد. خیلی دلنگرانم. همین الان داره ویس پرمیکنه بفرسته. چشاش ضعیف شدن.
چندسالشه

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
ببرش پارک ، یا حداقل با اسباب بازی درگیر بشه

ملیحه

مدیر
الان مشکل اصلی چیه ؟

شما باید با روانشناس صحبت کنید . اینجام که روانشناس نداره : (

شما میتونید با شماره 4030 تماس بگیرید و همین حرفا رو به اونا بزنید .

و بعد اگر دوست داشتید میتونید بیاید صحبتها و نتیجه‌ی این مشاوره رو با ما هم درمیون بذارید .

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
پس ببخشیدا بزنش صدا .. بده
من واقعا نمی‌تونم تحمل کنم که یه بچه با خانوادش اینطوری رفتار کنه
زورش زیاده از منم بزرگتره. مشت و لگد بهم میزنه. همه جونم از دستش سیاه کبوده😔

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
الان مشکل اصلی چیه ؟

شما باید با روانشناس صحبت کنید . اینجام که روانشناس نداره : (

شما میتونید با شماره 4030 تماس بگیرید و همین حرفا رو به اونا بزنید .

و بعد اگر دوست داشتید میتونید بیاید صحبتها و نتیجه‌ی این مشاوره رو با ما هم درمیون بذارید .
فک کردم کوچیکه، فک کنم چون تو دنیای واقعی چیز جالبی نداره زیاد سرش تو گوشیه ، رفیق اینا داره؟
با چند تا دوسته. بیشتر مجازی هستن که از تو کالاف اشنا شدن. فقط با یکی تو مدرسه ش هست دوسته. که پسر خلافکاریه. تنم میلرزه وقتی زنگش میزنه.
خسته م عزیزم. اینجا رو پیدا کردم بیام دردو دل کنم.

استارتر
استارتر

شاهگان

⭐کاربر فعال⭐
من خیلی دنبال مشاور رایگان بودم. ولی خونمون ثابت نداره. هر چی هم یه بار از خونه پدرم تماس گرفتم وصل نشد. مشاور بیرون هم اصلا پولش ندارم
درد دل که مشکلی نی ... ولی با درد دل مشکلتون حل نمیشه که ! وسط این حرفا یه زنگم به مشاوره بزن

Firebreather

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
میتونم بدونم پسرت چه ژانر کتابیو دوست داره
سلبریتی مورد علاقش کیه
ژانر مورد علاقه فیلمش چیه
ژار مورد علاقه اهنگش چیه
با توجه به اون ی کتاب،سلبریتی،فیلم یا گروه موسیقی یا خواننده معرفیتون کنم به پسرتون با حرف زدن معرفی کنید
از خیلی کار ها دور میشه
یا مثلاً بهش بگید نباید هرکاریو تو مجازی انجام بده یا هر حرفیو بزنه...

بالا