به نظرتون چى كار كنم تبديل به آدم درونگرا بشم

عزيزدردونه

کاربر جدید
من براى اينكه آروم بشم مشكلى كه آزارم صدبار براى خواهرام تعريف ميكنم بعدش خيلى خودمو سرزنش ميكنم كه اولا ازمسائل خصوصى زندگيم خبردار ميشن (خودشون خيلى رازدارن عوضش)دوما بچه هام كوچيكن موقع تعريف كردن اين مسائل فكر كنيد چقد ضربه ميبينن سوما اينكه خب اوناهم غصه منو ميخورن بااينكه خودشون كلى مشكل دارن همه ى اينارو ميدونم ولى هيچوقت آدم نميشم بارها وبارها براشون از چيزى كه عذابم ميده ميگم اينجورى براى چن ساعت ذهنم تخليه ميشه ولى بعدش سرزنش ها شروع ميشه اصلا يه جورى خودرگيرى پيدا كردم چطورى ميتونم منم يه كم درونگرا باشم؟

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
من براى اينكه آروم بشم مشكلى كه آزارم صدبار براى خواهرام تعريف ميكنم بعدش خيلى خودمو سرزنش ميكنم كه اولا ازمسائل خصوصى زندگيم خبردار ميشن (خودشون خيلى رازدارن عوضش)دوما بچه هام كوچيكن موقع تعريف كردن اين مسائل فكر كنيد چقد ضربه ميبينن سوما اينكه خب اوناهم غصه منو ميخورن بااينكه خودشون كلى مشكل دارن همه ى اينارو ميدونم ولى هيچوقت آدم نميشم بارها وبارها براشون از چيزى كه عذابم ميده ميگم اينجورى براى چن ساعت ذهنم تخليه ميشه ولى بعدش سرزنش ها شروع ميشه اصلا يه جورى خودرگيرى پيدا كردم چطورى ميتونم منم يه كم درونگرا باشم؟
این چیزا باید از اول تو وجود ادم باشه
واقعا چرا انقدر حرف میزنی

استارتر
استارتر

عزيزدردونه

کاربر جدید
این چیزا باید از اول تو وجود ادم باشه
واقعا چرا انقدر حرف میزنی
نميدونم چرا اينقد بهشون همه چى رو تعريف ميكنم احساس ميكنم اگه اون لحظه حرف نزنم سكته ميكنم من آدم كم طاقتىهستم درمقابل مشكلات من خواهرم مشكلاتش صدبرابر بيشتر ازمنه ولى خيلى طاقتش زياده يه كلمه نميگه من اين مشكلو دارم ولى من😞

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
نميدونم چرا اينقد بهشون همه چى رو تعريف ميكنم احساس ميكنم اگه اون لحظه حرف نزنم سكته ميكنم من آدم كم طاقتىهستم درمقابل مشكلات من خواهرم مشكلاتش صدبرابر بيشتر ازمنه ولى خيلى طاقتش زياده يه كلمه نميگه من اين مشكلو دارم ولى من😞
هر موقع که حرف زدی واسه خودت تنبیه در نظر بگیر

مامان یاسمین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
هر موقع که حرف زدی واسه خودت تنبیه در نظر بگیر
عزيزم چه تنبهييييي !!!
ايشون برونگراست
اگر بيش از اندازه لازم صحبت ميكنه برميگرده به ريشه در كودكي
كه بايد توسط روانشناس مجرب حل بشه !

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
عزيزم چه تنبهييييي !!!
ايشون برونگراست
اگر بيش از اندازه لازم صحبت ميكنه برميگرده به ريشه در كودكي
كه بايد توسط روانشناس مجرب حل بشه !
مگه شما روانشناسی خوندید؟ اولا که ایشون نگفتند که تا چه و حد چه چیزایی رو با جزئیات میگن ، برون گرایی هم به معنای گفتن همه چیز نیست ، برون گرا ترین هام سیاست دارن همه چیو نمیگن
بعدشم این درمانی که من داریم میگم همون شرطی سازیه، با تنبیه میشه به خاموشی سازی نزدیک شد ، این روش خیلی جاها کاربرد داره

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
کاشکی من برونگرا بودم همه چیز تو خودم حبس میکنم ولی میخوام سعی کنم برون گرا بعضی مواقع راحت حرفمو بزنم

مامان یاسمین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مگه شما روانشناسی خوندید؟ اولا که ایشون نگفتند که تا چه و حد چه چیزایی رو با جزئیات میگن ، برون گرایی هم به معنای گفتن همه چیز نیست ، برون گرا ترین هام سیاست دارن همه چیو نمیگن
بعدشم این درمانی که من داریم میگم همون شرطی سازیه، با تنبیه میشه به خاموشی سازی نزدیک شد ، این روش خیلی جاها کاربرد داره
بله واحد روانشناسی خوندم !

مامان یاسمین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
این روشتون غلطه
اگر سیاست ندارن به معنای دل پاک بودنشونه که همه رو به یه چشم میبینه
یا توی بچگی اجازه صحبت و دفاع داده نمییشده بهشون و کلییییییی دلایل دیگر که باید عمقی بررسی بشه نه با تنبیه که اخر سر تبدیل بشه یک فرد افسرده وکضطرب که میترسه حتی سلام کنه !

مامان یاسمین

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
استارتر جون
شما در وهله اول بهترین راه همینه که برید پیش روانشناس مجرب
چه انلاین چه حضوری که حضوری صد البته خیلی بهتره
به امید درمانتون

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
این روشتون غلطه
یا توی بچگی اجازه صحبت و دفاع داده نمییشده بهشون و کلییییییی دلایل دیگر که باید عمقی بررسی بشه نه با تنبیه که اخر سر تبدیل بشه یک فرد افسرده وکضطرب که میترسه حتی سلام کنه !
جدی می فرمایید؟ چون چند واحد روانشناسی گذراندید راحت تشخیص میدید ؟ این خانم هنوز کامل نگفته
هنوز ازش تاریخچه رشدی گرفته نشده
شما لیسانس روانشناسی هم داشته باشین بازم نمیتونین برچسب بزنید سریع به کودکیش برید
این چیزا خیلی پیچیدست که با چند واحد بهش نظر داد

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
این روشتون غلطه
حتی نمیدونید تنبیه و خاموشی رفتار یعنی چی؟ به اون معنای بدی نیست که فکرشو میکنید

استارتر
استارتر

عزيزدردونه

کاربر جدید
استارتر جون
شما در وهله اول بهترین راه همینه که برید پیش روانشناس مجرب
چه انلاین چه حضوری که حضوری صد البته خیلی بهتره
به امید درمانتون
اره بايد حتما برم ولى الان اصلا شرايطشو ندارم خيلى دوست دارم برم اون چيزايى كه آزارم ميده رو به روانشناس بگم تا لااقل بتونه كمكم كنه نه به خواهرام كه بعدا هم نمك بشن رو زخمم

بالا