پاسخ به پرسش ها و مسائل حقوقی کاربران

• شروع کننده موضوع مجله خبری
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است

مجله خبری

Guest
سلام توی این تاپیک پرسش های حقوقیتون رو مطرح بفرمایید تا جناب @Nima که رشته تحصیلیشون مرتبط با این مقوله ست پاسخ پرسش های شمارو بدن.
جناب @Nima لطفا دکمه اشتراک رو از بالای تاپیک بزنید تا هربار این تاپیک آپدیت شد و پرسشی قرار گرفت شما خبردار بشید.

کاربران عزیز توجه بفرمایید تاپیک فقط برای استفاده کاربران و طرح سوال و دریافت پاسخ در زمینه مسائل حقوقی ایجاد شده بنابراین از ارسال پست اسپم و حاشیه ای و دعوا و بحث و جدل و خلاصه خارج از موضوع خودداری بفرمایید.

نیاز به تگ کردن آقای Nima نیست شما سوالتون رو مطرح بفرمایید ایشون خودشون از طریق اشتراک تاپیک خبردار میشن و واسشون اعلان میره و هر موقع آنلاین شدن پاسخ میفرمایند.

من این تاپیک رو برای دسترسی بهتر کاربران در تالار حقوقی سنجاق میکنم.

nargesam1382

Guest
من فهمیدم چیشد
مژده خانوم بالا هم نوشتند
چون رشته ی تحصیلی اقای نیماحقوق هست.
چنانچه کاربری براشون مشکل حقوقی پیش بیاد ونیاز به مشاوره داشتند ایشون جواب میدن.

آخرین ویرایش:

Nazbanoo

Guest
سلام توی این تاپیک پرسش های حقوقیتون رو مطرح بفرمایید تا جناب @Nima که رشته تحصیلیشون مرتبط با این مقوله ست پاسخ پرسش های شمارو بدن.
جناب @Nima لطفا دکمه اشتراک رو از بالای تاپیک بزنید تا هربار این تاپیک آپدیت شد و پرسشی قرار گرفت شما خبردار بشید.

کاربران عزیز توجه بفرمایید تاپیک فقط برای استفاده کاربران و طرح سوال و دریافت پاسخ در زمینه مسائل حقوقی ایجاد شده بنابراین از ارسال پست اسپم و حاشیه ای و دعوا و بحث و جدل و خلاصه خارج از موضوع خودداری بفرمایید.

نیاز به تگ کردن آقای Nima نیست شما سوالتون رو مطرح بفرمایید ایشون خودشون از طریق اشتراک تاپیک خبردار میشن و واسشون اعلان میره و هر موقع آنلاین شدن پاسخ میفرمایند.

من این تاپیک رو برای دسترسی بهتر کاربران در تالار حقوقی سنجاق میکنم.
منم اشتراک رو بزنم?

Nima

Guest
@مژده جان اقایی که ۶۷ سال سن داشته باشه میتونه نصفی از اموالشو به پسر بزرگترش ببخشه؟

افراد در زمان حیات خود بر اساس آیه الناس مسلطون علی اموالهم می توانند هر طور که تمایل دارند نسبت به اموال خود تصمیم گیری کنند.مگر در صورتی محجور باشد یا توان تصمیم گیری و اراده به اموال خود نداشته باشد که اثبات آن هم با شرایط اثباتی خاصی قابل پیگیری قانونی ست.

در صورتی که قدرت تصمیم گیری داشته باشد
اجبار نشده باشد
معامله صوری و برای فریب نباشد
اشکالی ندارد

آخرین ویرایش:

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا