هر دو ساعت یکبار به حمام بروید ☺

بله تعجب نکنید ، آدم باید هر دو ساعت یکبار بره حمام ؛ اول می گفتن هر جمعه برین حمام ، بعد گفتن هفته ای دوبار برین حموم ، بعد گفتن یه روز در میون ، بعد شد هر روز صبح! صبح ! الان شد روزی دوبار ، به زودی میشه هر دو ساعت یکبار ، باااید بری ، نری جزو بی فرهنگ ها محسوب میشی ، آب هم اصلا بی رویه مصرف نمیشه ☺
🚶‍♀️من برم ساعت گوشیمو برا ساعت های ۱۰:۱۷ ، ۱۲:۱۷ ، ۱۴:۱۷، ۱۶:۱۷، ۱۸:۱۷، ۲۰:۱۷ ، ۲۲:۱۷ ؛ تنظیم کنم برای حمام رفتن
هر دو ساعت حمام نرفتن = کثیف و بی فرهنگ بودن

آیلا

میدونم اینی که گفتی کنایست ولی حموم رفتن هم بستگی به بدن طرف داره

یکی میبینی هر روز میره ولی همچنان از پیشش رد میشی بوی عرق شو حس می کنی ولی یکی میبینی چهار روز یه بار هم به زور میره ولی بدون هیچ بو و عرقی

هر کی باید بسته به شرایطش انتخاب کنه

بی پروا

کاربر جدید
من موهام چربه هر روز نرم نمیشه واقعا
سعی میکنم بعد باشگاه باشه که دیگه مجبور نشم دوبار برم ولی واقعا بعضی وقتا دست خودم نیست
ولی سعی میکنم آب رو درست مصرف کنم همیشه
نمی‌دونم کار درست چیه الان

سلطان مامی ام

⭐کاربر برتر⭐
بله تعجب نکنید ، آدم باید هر دو ساعت یکبار بره حمام ؛ اول می گفتن هر جمعه برین حمام ، بعد گفتن هفته ای دوبار برین حموم ، بعد گفتن یه روز در میون ، بعد شد هر روز صبح! صبح ! الان شد روزی دوبار ، به زودی میشه هر دو ساعت یکبار ، باااید بری ، نری جزو بی فرهنگ ها محسوب میشی ، آب هم اصلا بی رویه مصرف نمیشه ☺
🚶‍♀️من برم ساعت گوشیمو برا ساعت های ۱۰:۱۷ ، ۱۲:۱۷ ، ۱۴:۱۷، ۱۶:۱۷، ۱۸:۱۷، ۲۰:۱۷ ، ۲۲:۱۷ ؛ تنظیم کنم برای حمام رفتن
هر دو ساعت حمام نرفتن = کثیف و بی فرهنگ بودن
تجربه نشون‌داده ایناکه میگن ما روزی دوبار میریم‌حموم منظورشون‌ماهی ۲ بار ما خطای شنیداری داریم متوجه نمیشیم

صبح _ آفتابی

⭐کاربر فعال⭐
یک پیشنهاد خوب :

دوستانی که تعریق زیادی دارند از درایسول که یک دئودورانت هست استفاده کنند
اما در تابستان اگر بیرون از خانه هستید روزی یک دفعه منطقیه
بهتره لگن بزارید تا اب هدر نره 🙏🏻

استارتر
استارتر
من موهام چربه هر روز نرم نمیشه واقعا
سعی میکنم بعد باشگاه باشه که دیگه مجبور نشم دوبار برم ولی واقعا بعضی وقتا دست خودم نیست
ولی سعی میکنم آب رو درست مصرف کنم همیشه
نمی‌دونم کار درست چیه الان
کارت درسته چون مو هات چربه ، من منظورم به کسایی هست که واسه بقیه نسخه می پیچن ، ، من خودم موهام خشکه ، واقعا نمی تونم هر روز برم حمام ، البته من عاشق حمام هستم خیلی بهم حال میده

استارتر
استارتر
یک پیشنهاد خوب :

دوستانی که تعریق زیادی دارند از درایسول که یک دئودورانت هست استفاده کنند
اما در تابستان اگر بیرون از خانه هستید روزی یک دفعه منطقیه
بهتره لگن بزارید تا اب هدر نره 🙏🏻
بعضیا صبح ها میرن حمام ، صبح حمام رفتن باعث سرحالی میشه ولی خب بعدش که بری سرکار یا مدرسه و... بازم عرق می کنیم و کثیف میشیم ، اگه هر شب یا هر عصر بعد از فارغ شدن از کار روزانه بریم حمام هم تمیز میشیم و بوی عرق نداریم هم آب کمتر مصرف میشه هم احیانا تمیز میریم تو رخت خواب

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
میدونم اینی که گفتی کنایست ولی حموم رفتن هم بستگی به بدن طرف داره

یکی میبینی هر روز میره ولی همچنان از پیشش رد میشی بوی عرق شو حس می کنی ولی یکی میبینی چهار روز یه بار هم به زور میره ولی بدون هیچ بو و عرقی

هر کی باید بسته به شرایطش انتخاب کنه
دلیلش چیه ؟
فکرکنم یکی از دلایلش افزایش سموم بدن هست باید با موادغذایی پاکسازی بدن انجام بدی یا حجامت کرد

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
کارت درسته چون مو هات چربه ، من منظورم به کسایی هست که واسه بقیه نسخه می پیچن ، ، من خودم موهام خشکه ، واقعا نمی تونم هر روز برم حمام ، البته من عاشق حمام هستم خیلی بهم حال میده
خشکی موهاتو درمان کن موی خشک که خوب نیست آب به اندازه بخور روغن گیاهی بزن روغن آرگان و..

میتونی موهاتو بالا ببندی فقط بدنتو بشوری

آیلا

دلیلش چیه ؟
فکرکنم یکی از دلایلش افزایش سموم بدن هست باید با موادغذایی پاکسازی بدن انجام بدی یا حجامت کرد
شاید !

به احتمال زیاد باید همین باشه

چون خودم سر زایمان دومم چند ماهی به شدت بوی بد و حس می کردم

به احتمال زیاد عفونت خونی اینا داشتم چون در حدی بود که حتی ازمایشاتمم از شدت عفونت مشکوک به تب مالت هم می شد

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
شاید !

به احتمال زیاد باید همین باشه

چون خودم سر زایمان دومم چند ماهی به شدت بوی بد و حس می کردم

به احتمال زیاد عفونت خونی اینا داشتم چون در حدی بود که حتی ازمایشاتمم از شدت عفونت مشکوک به تب مالت هم می شد
پیش نیومده برام ، آره فکرکنم عفونت زیادباشه

همونجور که برای دهان و ناحیه تناسلی تاثیرداره

پیشگیری کن آب به اندازه بخور دمنوش گیاهی که برای عفونت خوبه بخور و..

آیلا

پیش نیومده برام ، آره فکرکنم عفونت زیادباشه

همونجور که برای دهان و ناحیه تناسلی تاثیرداره

پیشگیری کن آب به اندازه بخور دمنوش گیاهی که برای عفونت خوبه بخور و..
نگفتم که الان ! گفتم زمان زائو بودن !

بالا