نمیدونید که دیشب چیشد😝

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
من داداشم یه بار ظهر خوابید تا غروب
مامان بابامم خونه نبودن
بیدار شد برگشت به من گفت چرا نرفتی مدرسه🗿
گفتم غروبه الان ، زیر بار نمیرف که
داشت حاضر میشد بره به زور منصرفش کردم🗿😂

مدیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اخه بعضی وقتا پیش میاد گوشیم زنگ میخوره ولی نمیفهمم ساعتو نگاه کردم دیگه گفتم ۶ و پنج دیقه ست😝😂🤦‍♀️
توچند ساعت مختلف بذار الارم گوشیم دور بذار که مجبور شی بلند شی بری خاموش کنی😄😁

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ساعت یک و نیم ازخواب بیدار شدم دیدم فکر کردم ساعت ۶ و پنج دقیقست برق بالکنم روشن بود گفتم صبح شده دیگه شوهرمو صدا کردم گفتم پاشو خواب موندی😂🤦‍♀️اونم یه نوچ کرد پاشد حاضر شد بیچاره🥴😂بعد منکه تو خواب و بیداری بودم یهو گفت خدا لعنتت کنه گفتم چرا گفت ساعت یک و نیمه میگم چرا انقدر خوابم میاد😂 بیچاره کلی لباس پوشیده بود همرو دراورد خوابید😴
صبحم خواب موند😐۶ و رب بیدار شد😂🤦‍♀️
ساعت نبود😐😂🤌

Choi mary

مدیر
یبار شوهرم تعریف می کرد یکی از همکارهای شوهرم هم ساعت ۴:۳۰به خیال اینکه ۵:۳۰ پاشده اومده چهارراه تازه دیده زود اومده برگشته اینبار واقعا خواب مونده بود

استارتر
استارتر
آویشن

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
بیچاره دیگه یادش می مونه خودش زنگ بیداری بزاره بهت اعتماد نکنه😂
خودش همیشه میذاره ولی بعضیا وقتا مثلا یه رب اینا بیشتر میخوابه یهو بیدار میشه میبینه دیرش شده

Choi mary

مدیر
خودش همیشه میذاره ولی بعضیا وقتا مثلا یه رب اینا بیشتر میخوابه یهو بیدار میشه میبینه دیرش شده
من هم همیشه زنگ بیداری میزارم بخاطر این که خواب نمونه یه یه ربع زود بلند میشم یا ده دقیقه دیرتر

استارتر
استارتر
آویشن

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
من هم همیشه زنگ بیداری میزارم بخاطر این که خواب نمونه یه یه ربع زود بلند میشم یا ده دقیقه دیرتر
اره منم همیشه میذارم ولی خب دیشب خواب و بیداری بودم فکر کردم گوشیا زنگ خورده نفهمیدیم خواب مونده

بالا