نظر

• شروع کننده موضوع بور چشم سبز
  • تاریخ شروع

narngk.

Guest
میشه راجب تغذیه بیشتر توضیح بدی ????
عزیزم من برنج نمیخورم نون زیاد نمیخورم یه کیسه برنج یه ساله داریم بجز مصرف مهمون البته این برا خودمونه
صبحونم اکثرا قهوه یا کاپچینو و چایی نهار و خوب میخورم مثلا امروز ماهی کبابی خوردم بدون نون و برنج شام هم یچیز سبک ورزش پیاده روی تو خونه الان فعلا چون ۳۰روز سزارین کردم

narngk.

Guest
عزیزم من برنج نمیخورم نون زیاد نمیخورم یه کیسه برنج یه ساله داریم بجز مصرف مهمون البته این برا خودمونه
صبحونم اکثرا قهوه یا کاپچینو و چایی نهار و خوب میخورم مثلا امروز ماهی کبابی خوردم بدون نون و برنج شام هم یچیز سبک ورزش پیاده روی تو خونه الان فعلا چون ۳۰روز سزارین کردم
جو دوسر پرک داخل شیر و عسل خیس میکنم میان وعده

Coffee

Guest
منم خورد خوراکم مثل توعه ? خیلیییییییییی کم میخورم
شاید بعضی وقتا حتی ناهر یا شامم نخورم
صبحونمم که یا چای هست یا قهوه ?
خداااااااااااااااا

narngk.

Guest
منم خورد خوراکم مثل توعه ? خیلیییییییییی کم میخورم
شاید بعضی وقتا حتی ناهر یا شامم نخورم
صبحونمم که یا چای هست یا قهوه ?
خداااااااااااااااا
چقدر وزنته عزیزم باورت میشه سر بارداریم فقط ۶ کیلو اضافه کردم ولی بچم خوب شد وزنش برای تغدیه مناسب زیر نظر پزشک تغذیه بودم بخاطر دیابت بارداریم

استارتر
استارتر

بور چشم سبز

Guest
منم کم میخورم حقیقت قهوه خیلی میخورم همیشه هم تاپیک قهوه میزنم متشکرم عزیزم برام توضیح دادی
اخیییی مبااارک ❤❣❤❣❤❣

بالا