می خوام کاچی بپزم

دکتر خیراندیش

⭐کاربر برتر⭐
هوس کاچی کردم می خوام بپزم ولی بلد نیستم میشه دستورشو کسی بلد بود بگه

بچه مژده

⭐کاربر ویژه⭐
آرد و روغن و شکررا باهم قاطی میکنیم به اندازه هر نفر یک قاشق آرد یک ربع تفت میدهیم و بعد اب را به اندازه ارد اضافه میکنیم مقداری دارچین زنجبیل و گلاب و زعفران اضافه میکنیم و با هم زن خوب مخلوط میکنیم که هیچ گولوله ای در آن نباشد و بعد ان را روی شعله گاز میگزاریم و مدادم هم میزنیم تا سفت شود بعد روی ان را تزیین میکنیم

استارتر
استارتر
دکتر خیراندیش

دکتر خیراندیش

⭐کاربر برتر⭐
آرد و روغن و شکررا باهم قاطی میکنیم به اندازه هر نفر یک قاشق آرد یک ربع تفت میدهیم و بعد اب را به اندازه ارد اضافه میکنیم مقداری دارچین زنجبیل و گلاب و زعفران اضافه میکنیم و با هم زن خوب مخلوط میکنیم که هیچ گولوله ای در آن نباشد و بعد ان را روی شعله گاز میگزاریم و مدادم هم میزنیم تا سفت شود بعد روی ان را تزیین میکنیم
مرسی 🏵💮

Choi mary

مدیر
هوس کاچی کردم می خوام بپزم ولی بلد نیستم میشه دستورشو کسی بلد بود بگه
آرد و کره رو تفت بده تا خامی آرد گرفته بشه من حدود سه قاشق آرد میریزم اولش هم آرد رو الک کن تا چیزی توش نباشه بعد اگر کاچی معمولی میخوای که هیچ ولی اگه بزرک یا کهلیک اوتی میخوای بعد گرفتن خاموش مخلوط کن یکم تفت بده بعد آب سرد بریز توش تا گلوله گلوله نشه یکم دوباره تفت بده تا آب جوش بزنه یکم هم زعفران بریز توش تا آبش کشیده بشه اگر شیرین دوست دارین قبل اینکه کاملا آبش کشیده بشه شکر یا نبات بریزین تو

بالا