میدونستی هرگز نباید این شوینده هارو باهم قاطی کنید؟

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
من تیرک با وایتکس ریختم توی سرویس بهداشتی
اومدم بیرون
چند دقیقه بعدش رفتم بشورم اصلا یک گازی ایجاد کرده بود با ماسکی که زده بودم داشتم خفه میشدم
حالم بد شده بود
بعد تنگی نفس داشتم دکتر گفت هیچ وقت دوتا شوینده باهم استفاده نکن الانم به ریه هات اسیب رسیده
من تاید رو با یخشا مخلوط می کنم برای سرویس بهداشتی ولی جرم گیر رو تنها میریزم بعد لازم باشه تاید می زنم
وایتکس ،تاید و مایع تمیز کننده قالی رو مخلوط می کنم کاشی های آشبزخونه و کابینت ها رو تمیز می کنم

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من تاید رو با یخشا مخلوط می کنم برای سرویس بهداشتی ولی جرم گیر رو تنها میریزم بعد لازم باشه تاید می زنم
وایتکس ،تاید و مایع تمیز کننده قالی رو مخلوط می کنم کاشی های آشبزخونه و کابینت ها رو تمیز می کنم
منم
ولی اون یک دفعه واقعا اشتباه بود

ملیحه

مدیر
وای ملیحه منکه گفتم من رو با تاید ریختم تو دشوری بعدش که شستم تموم شد اومدم بیرون یه معده دردی گرفتتتممممم شوهرم اومد از سرکار فکر کرد دارم فیلم بازی میکنم😂🤦‍♀️رفتم دستشویی نمیتونستم بیام بیرون باور کن اندازه ی ۴ بار پی پی کردم حالم بهتر شد بعد اونم چندبار از معده درد رفتم زیر سرم بعدشم که قضیه ی انتروم و فلان😂
خیلی خطریه بابا !

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
من یبار وایتکسو جرمگیر رو ریختم تو سرویس بهداشتی و تمیز کردم . چند لحظه بعد نمیتونستم نفس بکشم ! بیشتر از یک هفته صدام در نمیومد . واقعا در نمیومدااااا !!!! اوضاع ریه م افتصاح شده بود
نباید بدون شناخت مایع ها رو با هم قاطی کرد خطر افرین میشن وایتکس رو با جرمگیر مخلوط نمی کنن کلا چیزی رو با جرمگیر مخلوط نمی کنن ولی من تاید و مایع فرشویی و تاید رو برای شستن کاشی ها و کابینت ها مخلوط می کنم

ملیحه

مدیر
نباید بدون شناخت مایع ها رو با هم قاطی کرد خطر افرین میشن وایتکس رو با جرمگیر مخلوط نمی کنن کلا چیزی رو با جرمگیر مخلوط نمی کنن ولی من تاید و مایع فرشویی و تاید رو برای شستن کاشی ها و کابینت ها مخلوط می کنم
نمیدونستم که !!

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
وای ملیحه منکه گفتم من رو با تاید ریختم تو دشوری بعدش که شستم تموم شد اومدم بیرون یه معده دردی گرفتتتممممم شوهرم اومد از سرکار فکر کرد دارم فیلم بازی میکنم😂🤦‍♀️رفتم دستشویی نمیتونستم بیام بیرون باور کن اندازه ی ۴ بار پی پی کردم حالم بهتر شد بعد اونم چندبار از معده درد رفتم زیر سرم بعدشم که قضیه ی انتروم و فلان😂
بعد اون شوهرت نگفت تو دیگه دستشویی رو نشور من خودم میشورم🤔

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
نه هم من هم مامانم حساسیت داریم حتی دستکش پلاستیکی هم نمیتونیم دستمون کنیم اگر لازم به وایتکس و این جور چیزا باشه بابام میره میزنه
بیچاره بابا 🥲
بله بعضی ها حساسیت دارن من یه همکلاسی داشتم اونم حساسیت داشت

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
بعد اون شوهرت نگفت تو دیگه دستشویی رو نشور من خودم میشورم🤔
نه فقط گفت دیگه من استفاده نکن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ولی اینیکی خونمونو گفت تو نشور خودم من میریزم میشورم😀ولی خودم شستم کم ریختم اخه قبول ندارم شستنشو گربه شور میکنه😂

بالا