مکمل و قرص کلسیم چه مارکی خوبه؟

• شروع کننده موضوع مژده
  • تاریخ شروع

مژده

Guest
سلام بچه ها قرص کلسیم چی خوبه بگیرم؟ یه مکمل میخوام چون فکر میکنم کمبود کلسیم دارم آخه اصلا شیر نمیخورم اینجا کسی مکمل مصرف میکنه؟

صنم

Guest
سلام بچه ها قرص کلسیم چی خوبه بگیرم؟ یه مکمل میخوام چون فکر میکنم کمبود کلسیم دارم آخه اصلا شیر نمیخورم اینجا کسی مکمل مصرف میکنه؟
بدون آزمایش به هیچ عنوان نخور اول یدونه آزمایش بده کم بود یه دکتر معمولی هم برید خودش واستون مینویسه

Nazbanoo

Guest
دکتر واست تجویز کرده دیگه عزیزم؟
اره رفته بودم دکتر تغذیه برا رژیم..
اون نوشت ولی گفت میتونه همسرت
بچه هات هم مصرف کنن
چون برا همه لازمه
بخاطر آپارتمان نشینی رنگ آفتاب که نمی بینیم و آلودگی هوا و تغذیه مصنوعی ..
همه کمبود کلسیم داریم?

استارتر
استارتر

مژده

Guest
اره رفته بودم دکتر تغذیه برا رژیم..
اون نوشت ولی گفت میتونه همسرت
بچه هات هم مصرف کنن
چون برا همه لازمه
بخاطر آپارتمان نشینی رنگ آفتاب که نمی بینیم و آلودگی هوا و تغذیه مصنوعی ..
همه کمبود کلسیم داریم?
لبنیات هم میخوری عزیزم؟

Nazbanoo

Guest
لبنیات هم میخوری عزیزم؟
اره میخورم..ماست و پنیر ولی باشیر زیاد میانه ی خوبی ندارم..بعد هم کلم سفید و کاهو
دکتر گفت هر چه قدر دوست داشتی بخور
گوشی قرمز کمتر میخورم..
آبمیوه پاکتی هم اصلا نمیخورم چون هم نگهدارنده داره و هم قند داره..خود میوه زیاد میخورم

استارتر
استارتر

مژده

Guest
اره میخورم..ماست و پنیر ولی باشیر زیاد میانه ی خوبی ندارم..بعد هم کلم سفید و کاهو
دکتر گفت هر چه قدر دوست داشتی بخور
گوشی قرمز کمتر میخورم..
آبمیوه پاکتی هم اصلا نمیخورم چون هم نگهدارنده داره و هم قند داره..خود میوه زیاد میخورم
مرسی عزیزم قیمت قرصش نمیدونی چنده؟

Nazbanoo

Guest
مرسی عزیزم قیمت قرصش نمیدونی چنده؟
گرون نیست اصلا... فکر کنم حدود ۱۵ هزار تومن باشه بسته ی ده تایی
ولی خیلی تاثیر داره من ساق پاهام درد میکرد خیلی تاثیر داشت
اصلا یه طرح اومده تو خانه ی بهداشت و سلامت اگه کارت سلامت داشته باشی میتونی ماهانه
رایگان هم بگیری
خودشون میدن و توصیه میکنن که حتما بخور
اصلا من اونجا میرم پزشک تغذیه و رژیم کاملا رایگان..ماهانه ویزیت میشم وزنم کنترل میشه
برنامه تغذیه میده..

استارتر
استارتر

مژده

Guest
گرون نیست اصلا... فکر کنم حدود ۱۵ هزار تومن باشه بسته ی ده تایی
ولی خیلی تاثیر داره من ساق پاهام درد میکرد خیلی تاثیر داشت
اصلا یه طرح اومده تو خانه ی بهداشت و سلامت اگه کارت سلامت داشته باشی میتونی ماهانه
رایگان هم بگیری
خودشون میدن و توصیه میکنن که حتما بخور
اصلا من اونجا میرم پزشک تغذیه و رژیم کاملا رایگان..ماهانه ویزیت میشم وزنم کنترل میشه
برنامه تغذیه میده..
چه عالی
مرسی عزیزم :love:

صنم

Guest
آخه دندونام همه پوک شده:(
باز من رو حرفم هستم عزیزم چون اگه کلسیم بدنت زیاد باشه مکمل بخوری بدنت شروع میکنه استخوان سازی میبینی تو بدنت استخوان اضافی رشد کرده بدون آزمایش هیچ مکملی نباید خورد عزیزم چون من تو این زمینه اطلاع دارم میگم کلم و ذرت به صورت پاپ کورن منبع کلسیم هس

استارتر
استارتر

مژده

Guest
باز من رو حرفم هستم عزیزم چون اگه کلسیم بدنت زیاد باشه مکمل بخوری بدنت شروع میکنه استخوان سازی میبینی تو بدنت استخوان اضافی رشد کرده بدون آزمایش هیچ مکملی نباید خورد عزیزم چون من تو این زمینه اطلاع دارم میگم کلم و ذرت به صورت پاپ کورن منبع کلسیم هس
مرسی عزیزم حالا من از اینا که نازبانو جون گفتن رو نمیخورم مکملش رو میخورم مثلا از همین قرص جوشان ها که نیاز به نسخه هم نداره. قرصش خیلی سنگینه و باید دکتر تجویز کنه اما مکمل تقویتی رو بدون نسخه هم میدن

صنم

Guest
مرسی عزیزم حالا من از اینا که نازبانو جون گفتن رو نمیخورم مکملش رو میخورم مثلا از همین قرص جوشان ها که نیاز به نسخه هم نداره. قرصش خیلی سنگینه و باید دکتر تجویز کنه اما مکمل تقویتی رو بدون نسخه هم میدن
به نظرم عزیزم ایشون با ویتامین D عوضی گرفتن چون اون چیزایی که میگن مثلا ماهی یدونه ۵۰۰۰ دوز و بهداشت هم میده منظورش ویتامین D هست
اره عزیزم قرص جوشانشو میتونی بخوری اونم باید عزیزم به دوزش حتما توجه کنی ?????

استارتر
استارتر

مژده

Guest
به نظرم عزیزم ایشون با ویتامین D عوضی گرفتن چون اون چیزایی که میگن مثلا ماهی یدونه ۵۰۰۰ دوز و بهداشت هم میده منظورش ویتامین D هست
اره عزیزم قرص جوشانشو میتونی بخوری اونم باید عزیزم به دوزش حتما توجه کنی ?????
مرسی عزیزم فردا میرم داروخانه ببینم چه مکملی گیرم میاد

Parsa

Guest
عزیزم کلسبم نباید بیشتر از ۶ ماه استفاده بشه چون داخل کلیه رسوب میکنه
لبنیات نمیخوری کلم بروکلی بخور

mersana1400

Guest
منم اصن شیر نمیخورم طب سنتی گف کلسیمت پایینه

بالا