موضوعی که نیاز به هم فکری داره.

Harley

کاربر جدید
من عموم خیلی چس ناله میکنه که آرهههههههه وای من هیچی ندارم و اینجور و اینجور. به مامان منم خیلی توهین میکنه در واقع به هر کسی ک کمک مالی بهش نمیکنه.
ولی وقتی متوجه میشیم که دو تا اسپیلت ماشین ظرفشویی برا زنش ک خانوم دست به ظرف نزنه .
زن **** هم همش چسناله میکنه ک پولش بدن.
حالا موضوع اینجاست ک من پسر عموم خیلی بهشون پول کمک میکنه آیا شما بنظرتون من یه اشاره بکنم به این موضوع یعنی بنظرتون به پسر عموم چی بگم؟

من و دوتا پسرام

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من عموم خیلی چس ناله میکنه که آرهههههههه وای من هیچی ندارم و اینجور و اینجور. به مامان منم خیلی توهین میکنه در واقع به هر کسی ک کمک مالی بهش نمیکنه.
ولی وقتی متوجه میشیم که دو تا اسپیلت ماشین ظرفشویی برا زنش ک خانوم دست به ظرف نزنه .
حالا موضوع اینجاست ک من پسر عموم خیلی بهشون پول کمک میکنه آیا شما بنظرتون من یه اشاره بکنم به این موضوع یعنی بنظرتون به پسر عموم چی بگم؟
ینی پسر به پدر کمک میکنه؟

نه بابا چی بگی اخه، خودش چشم داره میبینه
یا باباشه یا عموش در هر صورت از کمک داره لذت میبره، بیخیال

Choi mary

مدیر
پسرت عموت رو چیکار داری الان مجردهست کمک می کنه پدر و مادر خودش هست خودشون میدونن فردا ازدواج کنه خانمش نمیزاره یا حتی خانمش هم کار نداشته باشه ببینه نمی تونه خرج زندگیش رو برسونه نمیده

استارتر
استارتر

Harley

کاربر جدید
ینی پسر به پدر کمک میکنه؟

نه بابا چی بگی اخه، خودش چشم داره میبینه
یا باباشه یا عموش در هر صورت از کمک داره لذت میبره، بیخیال
نخیر پسر برادر نه پسر خودش

استارتر
استارتر

Harley

کاربر جدید
پسرت عموت رو چیکار داری الان مجردهست کمک می کنه پدر و مادر خودش هست خودشون میدونن فردا ازدواج کنه خانمش نمیزاره یا حتی خانمش هم کار نداشته باشه ببینه نمی تونه خرج زندگیش رو برسونه نمیده
😐😐😐😐😐😐😐😐 پدر و مادرش نیستن زن عمو و عموشن

استارتر
استارتر

Harley

کاربر جدید
ضمنا همین الانشم هر چی پول داره داده بهشون خواهرش پیش من چسناله میکنه ک پولمونو بالا کشیدن.

استارتر
استارتر

Harley

کاربر جدید
و یه مورد دیگه آیا حاضری خواهر خودت بی گوشی بکشه ک زن عموت ظرفشویی بخره چون دستاش به مایع نخوره خراب بشه؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
فکر نمی کنی
دخالت بیجا هست ؟؟؟

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
و یه مورد دیگه آیا حاضری خواهر خودت بی گوشی بکشه ک زن عموت ظرفشویی بخره چون دستاش به مایع نخوره خراب بشه؟
شاید برای اون اقا جواب بله هست

Choi mary

مدیر
ضمنا همین الانشم هر چی پول داره داده بهشون خواهرش پیش من چسناله میکنه ک پولمونو بالا کشیدن.
الان که این رو گفتی یعنی یه تختش کمه که باز اعتماد میکنه
درضمن اگه حرف گوش کن بود به حرف خواهرش گوش میداد لابد تا الان خواهرش چندبار گفته نده

استارتر
استارتر

Harley

کاربر جدید
فکر نمی کنی
دخالت بیجا هست ؟؟؟
میدونی چیه؟
اقوام و دور و وریاش همع منگولن .
اونا خبر ندارن ک پول بهش میدن ولی پشت سرشون چه حرفا ک اینا نمیزنن.
نمیدونه پول از لطف همین پسر عموم میخوره و میاد چسناله میکنه ولی میاد پیش ما میگه ننش چون سرطان سینه گرفته بخاطر اینه ک جنس گرون میفروشه

Choi mary

مدیر
من اونقدر عقلم میکشه که اگه میدم قرض بدم و اگر طرفم پس نده دوباره بهش هیچ پولی ندم اونم پولی رو میدم که لازمش ندارم نه اینکه از مایحتاج خودم بزنم بدم

استارتر
استارتر

Harley

کاربر جدید
الان که این رو گفتی یعنی یه تختش کمه که باز اعتماد میکنه
درضمن اگه حرف گوش کن بود به حرف خواهرش گوش میداد لابد تا الان خواهرش چندبار گفته نده
یه تخته ک خیلیه اینا اصلا عقل ندارن باهاش تفکر کنن

استارتر
استارتر

Harley

کاربر جدید
من اونقدر عقلم میکشه که اگه میدم قرض بدم و اگر طرفم پس نده دوباره بهش هیچ پولی ندم اونم پولی رو میدم که لازمش ندارم نه اینکه از مایحتاج خودم بزنم بدم
از ماحیتاج ک میزنن هیچ.
اون یکی پسر عموم ک منو میخواد میگه هر روز سیصد میفرستم براش برا پول سیگارش .
در صورتی ک طرف خودش کارمنده زنش کارمنده.
اما همینطور ک این پولا رو بالا میکشه خونش مثل قصر هست زندگیش قصر طوره چون پول این احمقا رو بالا میکشه و بهش نمیده من اصلا حسادت نمیکنم ولی وقتی هر حرفی به مامانش و خودش میزنن و اینا منگولن ترجیح میدم ک بگم بهش.
این حرفم زدم صرفا جهت اینکه از وضعیتشون بهتون یه توضیحی داده باشم

استارتر
استارتر

Harley

کاربر جدید
پس تو بگی هم افاقه نمی کنه شاید هم تو بده بشی
فقط یه چیزی پسر عموت چندساله هست ؟عموت دختر مجرد داره ؟
بله دختر مجرد داره سی سالشه فک کنم ولی منگولن

بالا