من و مشکلات خواب

• شروع کننده موضوع narngk.
  • تاریخ شروع

narngk.

Guest
بزور میخوابم بعد یکی بیدارم کنه باز نمیخوابم

دیشب از ۱۱ونیم تا ۳ خوابیدم دخترم بیدارم کرد بعد ۴و نیم خوابم برد ۵ همسرم بیدارم کرد ۸ صبح خوابم برد الان نمیتونم از جام پاشم یعنی به بچه هام صبحونه دادم باز برگشتم?‍♀️?‍♀️

لپ قرمزی

Guest
آره اینجور آدم انگار خسته تر میشه عوض اینکه خستگی در کنه

مامان مصی

Guest
خواب شب درست نباشه سیستم بدن بهم مبریزه

آیلا

Guest
از شب تا صبح توابیدن ارزومه یا نمیزارن یا خوابم نمیبره
من اگه بیدار بشم دیگه عمرا نمیتونم بخوابم مریض هم میشم واسه همین همشون می‌دونن من و اصلا بیدار نمیکنن

تو هم بهشون بگو البته دختر تو کوچیکه ولی باز بگی رعایت می‌کنه درک بچه ها زیاده مثلا بگو تا واجب نباش بیدارت نکنه

استارتر
استارتر

narngk.

Guest
من اگه بیدار بشم دیگه عمرا نمیتونم بخوابم مریض هم میشم واسه همین همشون می‌دونن من و اصلا بیدار نمیکنن

تو هم بهشون بگو البته دختر تو کوچیکه ولی باز بگی رعایت می‌کنه درک بچه ها زیاده مثلا بگو تا واجب نباش بیدارت نکنه
خیلی کوچیکه اخه برا شیر بیدار میشه کمتر از یه سالو نیمه جوری نیس که متوجه شه

منم بهم میریزم کل روز خستم

استارتر
استارتر

narngk.

Guest
آخه وقتایی که بیرون میری یا جایی اصلا اسمی ازشون نمیری آدم یه آن یادش می‌ره که بچه کوچیک داری
چون که من همیشه خونم جز موارد خاص??دیگه چی بگم

یا مامانم نگه داری میکنه یا با خودم میبرم شوهرم گاهی میمونه خونه اما چه موندنی تا بیام وسایل خونه نابود کردن بریز بپاش بعد مثلا ۴ساعت برم دانشگاه تا بیام اینقدر گشنن????لباس در نیورده سریع بهشون غذا میدم

آیلا

Guest

یا مامانم نگه داری میکنه یا با خودم میبرم شوهرم گاهی میمونه خونه اما چه موندنی تا بیام وسایل خونه نابود کردن بریز بپاش بعد مثلا ۴ساعت برم دانشگاه تا بیام اینقدر گشنن????لباس در نیورده سریع بهشون غذا میدم
بچه های من جز خودم پیش هیچ کس نمیموندن واسه همین گفتم باز خوبه کوچیکه میمونه صداش درنمیاد

استارتر
استارتر

narngk.

Guest
بچه های من جز خودم پیش هیچ کس نمیموندن واسه همین گفتم باز خوبه کوچیکه میمونه صداش درنمیاد
بچه هام باباشونو دوس دارن???با اینکه اصلا زیاد نمیبیننش?ا

آیلا

Guest
اره عزیزه براشون?حالا دخترم بلد نیس بابا بگه پدرش بغل میکنه میگه ماما انقدر میخندیم
وای خدا اتفاقا بابا که راحتره!!بچه های من برعکس اولین حرفاشون باباست مامان و دیگه کامل زبون باز کنن میگن??‍♀️

استارتر
استارتر

narngk.

Guest
وای خدا اتفاقا بابا که راحتره!!بچه های من برعکس اولین حرفاشون باباست مامان و دیگه کامل زبون باز کنن میگن??‍♀️
اره بهش میگم شانس توئه بچه های مردم اول بابا میگن????چون از بس اسم بابا نشنیده اخه

@مدیسا

مدیسا

Guest

بهتره ندی دست باباشون نگه داره

بالا