من ظرفیتشو ندارم

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اگ چیزیم باشه چی😢علائمم به تومور مغزی میخوره از دیشب ترس برم داشته. چند روزه گاهی یه حلقه دور سرم درد میگیره چشمام سیاهی میره دست چپم مور مور میشه کل بدنم ضعف میکنه حالت تهوع میگیرم.
جوری که نمیتونم از جام پاشم
از یه طرف همه میگن برو دکتر مغز واعصاب از یه طرف دلم نمیخواد برم من خودمو میشناسم خیلی ظعیفم اصلا روحیه خوبی ندارم بگه چیزیم هست همونجا غش میکنم میدونم دیگه نمیتونم زندگی کنم. منی که سر یه ازمایش خون فشارم میفته و استرسی میشم چطور تحمل کنم😓😓

خانوم نویسنده

⭐کاربر برتر⭐
یه متنی بود خیلی به دلم نشست
۹۰ درصد خیال‌پردازی هایی که تو ذهنمون انجام میدیم ( که اکثرا نیمه تاریک و بد اتفاق هارو پیش بینی میکنیم) اتفاق نمیفته
تو گوگل هم سرچ نکن دور از جون تب رو به یه چیزایی ربط میده که ادم میترسه
با توکل بر خدا برو پیش یه دکتر خوب
ان‌شالله که هیچ مشکلی نیست اینجوری فقط خیال خودت راحت میشه گلی

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
بیااااا بروووووو ببینمااااا
👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻
چنان بزنم صدای بزکوهی بدیا

استارتر
استارتر
فسیل زنده

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یه متنی بود خیلی به دلم نشست
۹۰ درصد خیال‌پردازی هایی که تو ذهنمون انجام میدیم ( که اکثرا نیمه تاریک و بد اتفاق هارو پیش بینی میکنیم) اتفاق نمیفته
تو گوگل هم سرچ نکن دور از جون تب رو به یه چیزایی ربط میده که ادم میترسه
با توکل بر خدا برو پیش یه دکتر خوب
ان‌شالله که هیچ مشکلی نیست اینجوری فقط خیال خودت راحت میشه گلی
اخه تو تصادف هم سرم ضربه خورد بعد از دوماه هنوز درد داره رفتم دکتر عمومی برام اسکن ننوشت کفت نیاز نیست ولی همونجای سرم دست میزارم هنوز درد داره ممکنه مویرگ تو سرم پاره شده باشه. بخاطر مادرم اون موقع شرایط دکتر رفتن نداشتم ولی الان حالم بد میشه قشنگ ضعف مبکنم

استارتر
استارتر
فسیل زنده

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بیااااا بروووووو ببینمااااا
👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻
چنان بزنم صدای بزکوهی بدیا
بخدا حالم خوب نیست چند روز پیشم انقدر ضعف کردم رفتم زیر سرم ولی الان به هفته هست دائم همون حالت میشم ضعف و سیاهی رفتن چشم

خانوم نویسنده

⭐کاربر برتر⭐
اخه تو تصادف هم سرم ضربه خورد بعد از دوماه هنوز درد داره رفتم دکتر عمومی برام اسکن ننوشت کفت نیاز نیست ولی همونجای سرم دست میزارم هنوز درد داره ممکنه مویرگ تو سرم پاره شده باشه. بخاطر مادرم اون موقع شرایط دکتر رفتن نداشتم ولی الان حالم بد میشه قشنگ ضعف مبکنم
پاشو برو دکتر سریعتر خیالتم راحت میشه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
منم اینطور بودم شاید چیزیم نبوده

همسرم از تو بدتر شده هیچیش نبوده از استرس بوده با صحبت های من که سعی کنه استرسشو کنترل کنه برای سلامتیش و مصرف دمنوش های گیاهی که برای اعصاب مفیده و سعی می کنم بهش استرس ندم خیلی بهتره

استارتر
استارتر
فسیل زنده

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
منم اینطور بودم شاید چیزیم نبوده

همسرم از تو بدتر شده هیچیش نبوده از استرس بوده با صحبت های من که سعی کنه استرسشو کنترل کنه برای سلامتیش و مصرف دمنوش های گیاهی که برای اعصاب مفیده و سعی می کنم بهش استرس ندم خیلی بهتره
خدارشکر کاش برا منم بگه چیزی نیست ولی بعید میدونم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من مجردی سرم ضربه خورد به خدا سال ها اون قسمت وقتی دست می زدم و تکیه می دادم به تخت درد می کرد

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خدارشکر کاش برا منم بگه چیزی نیست ولی بعید میدونم
من که میدونم چیزی نیس یادمه پی وی گفتی آدم استرسی هستی فکرکنم با توجه به حرفات مشخصه از اونه

ببین برو دکتر خیالت راحت بشه ولی اگه میخوای بیمار نشی حتما استرستو کنترل کن

استارتر
استارتر
فسیل زنده

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من که میدونم چیزی نیس یادمه پی وی گفتی آدم استرسی هستی فکرکنم با توجه به حرفات مشخصه از اونه

ببین برو دکتر خیالت راحت بشه ولی اگه میخوای بیمار نشی حتما استرستو کنترل کن
خیلی سعی میکنن نمیشه فکر کنم باید دست به دامن قرص بشم

استارتر
استارتر
فسیل زنده

فسیل زنده

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من مجردی سرم ضربه خورد به خدا سال ها اون قسمت وقتی دست می زدم و تکیه می دادم به تخت درد می کرد
اخه یه دکتر عمومی دیگم رفتم علائمم گفتم گفت باید حتما بری سیتی بدی خیلی مهمه ممکنه رگ پاره شده باشه خونریزی کنه ولی اوندموقع شرایطش نداشتم الان اوضام حاد شده

بالا