من در طلافروشی بیایین بگم چ شد🤦‍♀️

خانم کوچولو ..

⭐کاربر برتر⭐
امروز با دوسم رفتم بیرون چشمون خورد ب طلا فروشی دوسم ز گشواره داش خاس عوض کنع ببینع قیمتش چقدی در میشه منم یلحظه چشمم خورد ب ی انگشتری خیلی ظریف بود قیمتش زد ۵تمن گرف سمتم گف اینو همیطوری برای شما بش گفتم ینی چ ینی همیطوری مخاین تقدیم کنین😄
گف اره بشرط ک شمارتو بم بدی بزاریم خودم دستت کنم نزدیک ۴۰سالی داش حالم ازش بهم خورد فوری از معازش اومدم بیرون بدون هیچ حرفی فقط صدای قلبمو میشنیدم دوستمم متوجه شد بش گف جای دخترته خجالت :/

♚اِرونــــا♚

⭐کاربر فعال⭐
امروز با دوسم رفتم بیرون چشمون خورد ب طلا فروشی دوسم ز گشواره داش خاس عوض کنع ببینع قیمتش چقدی در میشه منم یلحظه چشمم خورد ب ی انگشتری خیلی ظریف بود قیمتش زد ۵تمن گرف سمتم گف اینو همیطوری برای شما بش گفتم ینی چ ینی همیطوری مخاین تقدیم کنین😄
گف اره بشرط ک شمارتو بم بدی بزاریم خودم دستت کنم نزدیک ۴۰سالی داش حالم ازش بهم خورد فوری از معازش اومدم بیرون بدون هیچ حرفی فقط صدای قلبمو میشنیدم دوستمم متوجه شد بش گف جای دخترته خجالت :/
واقعا خجالت داش. مرتیکه هول😐

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
چند سالته
چقدر بیشعورن..
حالا چرا من به این فکر کردم که برا من پیش بیاد انگشتر و برمیدارم و میزارم میرم شماره الکی میدم

استارتر
استارتر
خانم کوچولو ..

خانم کوچولو ..

⭐کاربر برتر⭐
چند سالته
چقدر بیشعورن..
حالا چرا من به این فکر کردم که برا من پیش بیاد انگشتر و برمیدارم و میزارم میرم شماره الکی میدم
حالم بد شد فکرم نکشید
بعد دستتو میدادی انگشتر دست کنه 🤦‍♀️😄

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
حالم بد شد فکرم نکشید
بعد دستتو میدادی انگشتر دست کنه 🤦‍♀️😄
😂🤌🏻من زیاد حساس نیستم رو این موضوعات،نامحرم و فلان و...شایدم قاطی میکردم میزدم در گوشش..خلاصه یه کاری میکردم این سکوت و بیرون اومدن اصلاا اینجوری نیسم

امیدوار

⭐کاربر برتر⭐
یه شماره الکی میدادی انگشترو دستت میکرد فلنگو میبستی

بالا