مسابقه عکاسی از سفره هفت سین ۱۴۰۲ با جایزه

• شروع کننده موضوع ملیحه
  • تاریخ شروع

tea girl

Guest
مسابقه هفت سین عید ۱۴۰۲ . مسابقه سبزه عید ۱۴۰۲ . مسابقه عکاسی از سفره هفت سین و سبزه عید سال ۱۴۰۲ با جایزه .

سلام سلام ?

پیشاپیش سال نو رو به همه‌تون تبریک میگم و از صمیم قلبم برای تک تکتون آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم ❤

عرضم به حضور انورتون ? برای سال ۱۴۰۲ مسابقه داریم ...

*با موضوع : عکس از سبزه‌ عید*

شما میتونید از سفره هفت سینتون که سبزه هم توش داره عکس بگیرید (نه صرفا سبزه) بفرستید . در هر دو صورت در مسابقه شرکت داده میشید .
فقط اینکه مسابقه یه سری شرایط هم داره ؛

- عکس نتی نباشه ?

- هر شخص فقط با یک اکانت و یک عکس میتونه تو مسابقه شرکت کنه .

- زمانی که دارید عکس میگیرید روی یک کاغذ بنویسید : سایت مادران . (از این جهت که مشخص شه عکس واسه خودتونه)

شما حتی میتونید از سبزه‌ی خونه‌ی خواهرتون ، خاله ، دایی ، عمه و ... (به رضایت خودشون) هم استفاده کنید . ولی بازم تاکید میکنم به شرطی که تو نت نباشه اون عکس .

جایزه ی مسابقه : ۴ عدد شارژ تلفن همراه . هر شارژ به مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ ریال معادل ۲۰ هزار تومان می‌باشد .

زمان ارسال عکس‌ها از هم اکنون الی ۵ فروردین ۱۴۰۲ می‌باشد .

زمان اعلام نتایج ؛ روز ششم (۶) فروردین ماه ۱۴۰۲ .
از الان سفره هفت سین؟!??‍♀️??‍♀️??‍♀️
من هنوز لباس نخریدم هنوز فیشیال پوست نرفتم هنوز کارای مهم و نکردم سفره هفت سین چیه??
البته احتمالا امسال سفره هفت سین نمیزاریم چون یکی از اقواممون فوت کرده...

مامان،مهدیار

Guest
مسابقه هفت سین عید ۱۴۰۲ . مسابقه سبزه عید ۱۴۰۲ . مسابقه عکاسی از سفره هفت سین و سبزه عید سال ۱۴۰۲ با جایزه .

سلام سلام ?

پیشاپیش سال نو رو به همه‌تون تبریک میگم و از صمیم قلبم برای تک تکتون آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم ❤

عرضم به حضور انورتون ? برای سال ۱۴۰۲ مسابقه داریم ...

*با موضوع : عکس از سبزه‌ عید*

شما میتونید از سفره هفت سینتون که سبزه هم توش داره عکس بگیرید (نه صرفا سبزه) بفرستید . در هر دو صورت در مسابقه شرکت داده میشید .
فقط اینکه مسابقه یه سری شرایط هم داره ؛

- عکس نتی نباشه ?

- هر شخص فقط با یک اکانت و یک عکس میتونه تو مسابقه شرکت کنه .

- زمانی که دارید عکس میگیرید روی یک کاغذ بنویسید : سایت مادران . (از این جهت که مشخص شه عکس واسه خودتونه)

شما حتی میتونید از سبزه‌ی خونه‌ی خواهرتون ، خاله ، دایی ، عمه و ... (به رضایت خودشون) هم استفاده کنید . ولی بازم تاکید میکنم به شرطی که تو نت نباشه اون عکس .

جایزه ی مسابقه : ۴ عدد شارژ تلفن همراه . هر شارژ به مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ ریال معادل ۲۰ هزار تومان می‌باشد .

زمان ارسال عکس‌ها از هم اکنون الی ۵ فروردین ۱۴۰۲ می‌باشد .

زمان اعلام نتایج ؛ روز ششم (۶) فروردین ماه ۱۴۰۲ .

موفق باشید ?

مشاهده پیوست 268403
ملیحه جان فقط سبزه هم میتونم عکس بگیرم بذارم ؟
یا سبزه باید داخل سفره هفت‌سین باشه ؟

بالا