مسابقه عکاسی از سفره هفت سین ۱۴۰۲ با جایزه

• شروع کننده موضوع ملیحه
  • تاریخ شروع

ملیحه

Guest
مسابقه هفت سین عید ۱۴۰۲ . مسابقه سبزه عید ۱۴۰۲ . مسابقه عکاسی از سفره هفت سین و سبزه عید سال ۱۴۰۲ با جایزه .

سلام سلام ?

پیشاپیش سال نو رو به همه‌تون تبریک میگم و از صمیم قلبم برای تک تکتون آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم ❤

عرضم به حضور انورتون ? برای سال ۱۴۰۲ مسابقه داریم ...

*با موضوع : عکس از سبزه‌ عید*

شما میتونید از سفره هفت سینتون که سبزه هم توش داره عکس بگیرید (نه صرفا سبزه) بفرستید . در هر دو صورت در مسابقه شرکت داده میشید .
فقط اینکه مسابقه یه سری شرایط هم داره ؛

- عکس نتی نباشه ?

- هر شخص فقط با یک اکانت و یک عکس میتونه تو مسابقه شرکت کنه .

- زمانی که دارید عکس میگیرید روی یک کاغذ بنویسید : سایت مادران . (از این جهت که مشخص شه عکس واسه خودتونه)

شما حتی میتونید از سبزه‌ی خونه‌ی خواهرتون ، خاله ، دایی ، عمه و ... (به رضایت خودشون) هم استفاده کنید . ولی بازم تاکید میکنم به شرطی که تو نت نباشه اون عکس .

جایزه ی مسابقه : ۴ عدد شارژ تلفن همراه . هر شارژ به مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ ریال معادل ۲۰ هزار تومان می‌باشد .

زمان ارسال عکس‌ها از هم اکنون الی ۵ فروردین ۱۴۰۲ می‌باشد .

زمان اعلام نتایج ؛ روز ششم (۶) فروردین ماه ۱۴۰۲ .

موفق باشید ?

khengoolestan_post_tabrik_sal_ow_7_farvardin_1398.gif

Choi mary

Guest
من از الان انصراف میدم من اهل گذاشتن سبزی نیستم سفره ام رو هم سنتی مثل قدیمی ها میچینم ?

Choi mary

Guest
قدیم سبزه گندم نمیذاشتن ؟
نه قدیمی ها یجور دیگه باز می کردن توی تبریز سبزه به ترکی میشه گوی برای همین با س شروع نمیشه البته بودن کسایی که بزارن ما خانوادگی رسم نداریم بزارم بجاش گلدان میزاریم

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
نه قدیمی ها یجور دیگه باز می کردن توی تبریز سبزه به ترکی میشه گوی برای همین با س شروع نمیشه البته بودن کسایی که بزارن ما خانوادگی رسم نداریم بزارم بجاش گلدان میزاریم
مرسی توضیح دادی ?

استارتر
استارتر

ملیحه

Guest
توی تبریز ساعت سماور سرکه سیر سنبل سماق شیر معمولا میزاشتن و در کنارش حبوبات به نیت پربرکت شدنشون
چه جالب ‌. باید از خاله‌م بپرسم ببینم اونا قدیم چی میذاشتن

بالا