متاهل شدن یا مجرد موندن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
به غیر از اهداف ازدواج که رسیدن به عشق دوطرفه و زندگی باهاش ، نیازهات و بچه دارشدن هم اکثرا هست

هر کدوم خوبی بدی خودشو داره نمیشه گفت کدوم بهتره شاید واسه یکی مجردی بهتره واسه یکی متاهلی

بستگی داره

مجردی داریم تا مجردی ، مجرد هست پیش خانواده اش بهش اهمیت میدن و یا میتونه تنها زندگی می کنه و مستقله

متاسفانه یه آدمایی چه بخوان چه نخوان نمی تونن مجرد بمونن

بخوان ازدواج نکنن که بترسن که نکنه طرف از این بدتر نشه هم واسه بعضیا نمیشه ازدواج نکنن البته باید آدم خیلی حواسش باشه موقع انتخاب همسرش ولی خب بعضیا بخوان هم نمی تونن ازدواج نکنن

مخصوصا بعضی خانواده ها که هیچ جوره قبول نمی کنن دختر سن بالاتر مجرد بمونه یا جدا بشه برگرده توقع دارن مثلا تا ۲۰ ازدواج کنه انگار تاریخ انقضا داره در تلاشن ازدواج کنه حالا با هرکی زیادم سخت نمی گیرن و اگه ازدواج نکنی بدجور ناراحت میشن و عذابت میدن

بخوای جدا بشی هم همینن بدجور ناراحت میشن و عذابت میدن همه کار می کنن حتی ممکنه به همسرت که حتی مقصرم بدوننش زنگ بزنن بگن که اینکارو نکنیدو بیا ببرش خونتون یا با دعوا بگن برو خونه ات بیرونت کنن

دیگه بعضیا می بینن نه خانوادشون بهشون اهمیت میده نه تنها میتونن زندگی کنن فقط با ازدواج از شر خانوادشون راحت میشن که البته ازدواجشون هم مثله اونا نباشه یا بدتر که دیگه هیچ

بعضیا زندگی با همسرشون بهتره براشون تا موندن پیش خانواده بعدش خانوما معمولا فقط چندساعت می بینن همسرشونو ولی خب مجردی مادرها معمولا خونه هستن خواهروبرادر کوچیکتر و نوه و

(البته استثناء هم داریم که با خانواده همسر داخل یه خونه زندگی می کنن که این بدتره که خب کمتر کسی اینطوره به نظرم خیلی سخته)

آدم خانواده اش بهش اهمیت بدن و هم همسرش که عالیه حداقل یکیش اهمیت بده

اگه دوتاشونم اهمیت ندن خیلی عذابه دعا می کنم هیچکس تو این شرایط نباشه

آخرین ویرایش:

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
صد در صد و قطعا متاهلی
تازه تازه کشورای اروپایی ام به این رسیدن
و چندین سال طول میکشه که کشورماهم به این نتیجه برسه
بامتاهلی واقعا زندگی شکل میگیره نظم میگیره و آرامش
هرچقدم طرف موفقو پرفکتو اوکی باشه از هرلحاظی ولی تاوقتی مجرده متوجه حرف من نمیشه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
صد در صد و قطعا متاهلی
تازه تازه کشورای اروپایی ام به این رسیدن
و چندین سال طول میکشه که کشورماهم به این نتیجه برسه
بامتاهلی واقعا زندگی شکل میگیره نظم میگیره و آرامش
هرچقدم طرف موفقو پرفکتو اوکی باشه از هرلحاظی ولی تاوقتی مجرده متوجه حرف من نمیشه
درسته ولی نه هر متاهلی 😘

بالا