مامان من زیادی گیره?یا مامانای شما هم اینطورین یا بودن؟؟?

• شروع کننده موضوع پاندا تپلی
  • تاریخ شروع

شلوار

Guest
خداییش مامان من ازاول پایه بود تا الان ...یه وقت قراره میکنیم جای بریم ..مامان میگه زودتر برو خونه ارایش کن فلان لبا سرو بپوش ..رنگ تیره اصلا نمیزاره بخریم
اره ارهه اصلا نمی‌ذاره مشکی بخرمم چراااا?

مهرانه

Guest
واقعا منم نمیدونم هرچی ین بالاتر میره علاقه ب رنگهای روشن بیشتر میشه

........

Guest
برو خدا رو شکر کن اگه یکی مثل زنیکه منو بدنیا اورده داشتی چی میگفتی.... این عادیه چون مادره نگرانه اما من....فقط خدا کمکم کنه....

من و دوقلوهام ?

Guest
من دیگه داره بیست سالم میشه
من داشتم تو یوتیوب از این ویدیو ها که ایرانی ها میرن مینی چت خارجی ها رو سرکار میزارن تو هال می دیدم بعد صفحه لب تابم و بستم که ظرف مو بزارم ظرف کثیفا بعد مامانم همزمان با بسته شدن لب تاب من اومد یک دفعه گفت چرا مشکوک میزنی چیکار می کردی ببینم منم گفتم فقط چون فکر می کنی مشکوکم بهت نشون میدم بعد گفتم اینا انگلیسی حرف می زنن تو نمی فهمی

بعد گفت مگه تو می فهی؟؟?

بزار به بابات بگم?‍♀️من نمی دونم اینا چی میگن که تو نگاه می کنی

اصلا دیوونم کرده?
هیچ کس به اندازا مامان من مشکوک نبود ?‍♀️
درکت میکنم ?

Luna

Guest
مامان و بابای من یه مدت خیلی جدی فکر میکردن عاشق یکی شدم باهاش دوستم میخواستن از زیر زبونم بکشن کیه! حالا من فقط برا فوت بابا بزرگم ناراحت بودم ?

Luna

Guest
از همه ضایع تر تا ترم دوم دانشگاه مامانم منو میرسوند تو نماز خونه دانشگاه منتظر میموند کلاسم تموم شه ، بر میگشتیم خونه??
عه من فکر میکردم شما مجردی زندگی میکردی؟ یا زمان سرکار رفتن مجردی زندگی میکردی عزیزم؟

ببین

Guest
وایییییی ?????تازه پدر من ب کامپیوتر وارد بود صفحه کامپیوترم زودتر از خودم برا اون میرفتتتتت
مادر من اومده بود یاد بگیره منم با ذوق یادش میدادم
بعد میرفتم مدرسه میومدم میدیدم یه چیزایی عوض شده
اونموقع نت دایال اپ بود کارت میخریدیم ۲ تومن
میومدم کارته تموم شده بود یا یه چیزایی پاک شده بود بعد ها فهمیدم مامان نامردم بوده?

ببین

Guest
از همه ضایع تر تا ترم دوم دانشگاه مامانم منو میرسوند تو نماز خونه دانشگاه منتظر میموند کلاسم تموم شه ، بر میگشتیم خونه??
واااااای ????خدایی ماها خیلی زجر کشیدیم، فک میکنن چقد ماماناشون سخت گیرن
اینا اگه جای ما بودن انقلاب میکردن
ما خیلی مظلوم بودیم
خلاف در حد بری کافی شاپ با همکلاسی دخترت یواشکی بستنی بخوری تمام مدتم منتظر بودیم مامان یا بابامون درو باز کن بیان تو کافی شاپ

ببین

Guest
نه مامان تو از همه سالم ترن?
من خودم اگه مامان بشم مامان گیری نمی شم
فک میکنی منم مامانم وحشتناک بود تو کنترل همیشه باگریه بهش میگفتم من مثل تو نمیکنم با بچم
الان خودم دخمل دارم باور نمیکنی شمر میشم گاهی جونم میخواد دراد همش فک میکنم الان یه چیزیش میشه
مامانم حالا بهم میگه من نصف توام نبودم ?

چشم رنگیم

Guest
مادر من اومده بود یاد بگیره منم با ذوق یادش میدادم
بعد میرفتم مدرسه میومدم میدیدم یه چیزایی عوض شده
اونموقع نت دایال اپ بود کارت میخریدیم ۲ تومن
میومدم کارته تموم شده بود یا یه چیزایی پاک شده بود بعد ها فهمیدم مامان نامردم بوده?
واییی منم تجربشو دارم چقد دوستامو ریموو کرده بودن هر چی پسر بود حذف کرده بودن یا پیام داده بودن بهش

استارتر
استارتر

پاندا تپلی

Guest
واااااای ????خدایی ماها خیلی زجر کشیدیم، فک میکنن چقد ماماناشون سخت گیرن
اینا اگه جای ما بودن انقلاب میکردن
ما خیلی مظلوم بودیم
خلاف در حد بری کافی شاپ با همکلاسی دخترت یواشکی بستنی بخوری تمام مدتم منتظر بودیم مامان یا بابامون درو باز کن بیان تو کافی شاپ
من مامانم همونم نمیذاره

بسته شد

Guest
وای من اسم دوستم فرزانس بعد اسمشو سیو کردم فری
یه بار ساعت ۳شب اومد تواتاق دید دارم چت میکنم
گف مشکوکیییی ببینم داری با کی چت میکنی???هیچی دیگه فری رو دید دیگه ول نمیکرد که
فری پسره معلوم نی اسمش چیه اینجوری سیوش کردی
بگو ببینم فری کیه زود باش بگو فری کیه همین الان بگو فری کیه....
ینی دیوانم کرد:ری

آخرین ویرایش:

بالا