مامان من زیادی گیره?یا مامانای شما هم اینطورین یا بودن؟؟?

• شروع کننده موضوع پاندا تپلی
  • تاریخ شروع

ببین

Guest
عزیزم نسل جدید خیلی ازادی داره باید مامانای ماها با سخت گیریاشونو میدیدی تا قدردان میبودی?
مورد داشتم یهو در اتاقم با شدت باز شده و همه باهم اومدن داخل نمیدونم مچ کیو بگیرن تازه تو در گیر کردن هی میرفتن عقب هی دوباره باهم میومدن تو چارچوب در رد نمیشدن :LOL:

مااماان_ساامیاار

Guest
عزیزم نسل جدید خیلی ازادی داره باید مامانای ماها با سخت گیریاشونو میدیدی تا قدردان میبودی?
مورد داشتم یهو در اتاقم با شدت باز شده و همه باهم اومدن داخل نمیدونم مچ کیو بگیرن تازه تو در گیر کردن هی میرفتن عقب هی دوباره باهم میومدن تو چارچوب در رد نمیشدن :LOL:
یادته قدیما دو تا گوشی بود من از اینور زنگ میزدم دوستم ، مامانم از اونور بر میداشت گوش میداد فکر میکرد من متوجه نمیشم?

چشم رنگیم

Guest
وایییییی ?????تازه پدر من ب کامپیوتر وارد بود صفحه کامپیوترم زودتر از خودم برا اون میرفتتتتت

مااماان_ساامیاار

Guest
واییییی اره ماهم داشتیم
یبار دوستم گفت فکر کنم تاندومم پاره شده مامانم ی چیز دیگه شنید ، یعنی از ساعت ۶ غروب تا ده شب میگفت اعتراف کن اعتراف کن چ غلطی کردین نگو اون تو ذهنش ک ا ن د و م شنیده
منم اصلا نمیدوستم چی هست .. تا بابام اومد گفت خانم بچه رو ول کن . اذیتش نکن

چشم رنگیم

Guest
یبار دوستم گفت فکر کنم تاندومم پاره شده مامانم ی چیز دیگه شنید ، یعنی از ساعت ۶ غروب تا ده شب میگفت اعتراف کن اعتراف کن چ غلطی کردین نگو اون تو ذهنش ک ا ن د و م شنیده

استارتر
استارتر

پاندا تپلی

Guest
وای بیچاره??
من انقدر بهم مشکوک بودن بابام گفت برو یوتیوب و بیار ببینم چی می بینی آوردم همه ی کانالایی که میدیم و نشونش دادم
نمی دونم چرا فکر می کنن من یک ادم ناخلفم?‍♀️?

بالا