لطفا بیاین حالم بده

• شروع کننده موضوع Hermione
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

Hermione

Guest
وا چرا ناراحتی!!؟؟ اتفاقا باید اون و الگو قرار بدی که حتی از اون هم بهتر بشی
بزرگتر از توعه؟؟
اره کلاس هفتم هشتمه.باورت میشه مامانم میخواست امسال تخت و کمدمو عوض کنه گفتم بزار ببینم تیزهوشان قبول میشم اگه شدم برام بخر اگه نشدم لایقش نیستم!

طلای سرخ

Guest
عزیزم
تو اگر تیزهوشان قبول بشی میشی یک فرد عادی در کلاس
پس به این دقت کن
موضوع فقط قبول شدن نیست
اگر قبول شدی هرروز روزی صدباز میشینی گزیه میکنی که من هوشم خوب نیست و عقبم از بقیه
بهت خیلی فشار میاد
درصورتی که اگر مدرسه عادی بری با کمی تلاش شاگرد اول میشی چون درست خوبه و تلاشگری
و عزت نفست و اعتماد به نفست حفظ میشه
من جات باشم کلا امتحان نمیدم
میگم مامان بابام گفتن نیمخوایم بری مدرسه تیزهوشان میخوایم مدرسه عادی بری
من با نظر یاس کاملا موافقم

یاس سفید

Guest
آخی مامانت چه بیماری دارن؟
ایشالله که بهتر میشن?
بیماری مامانمم که داره عذابم میده
میدونی ام اس در اثر غصه بوجود میاد
پس بدون اگر تو هم غصه خور باشی خودت خدای نکرده بیمار میشی و میشی غصه دل مامانت
غصه های الکی نخور
درستو بخون
تلاشت رو بکن
ولی نه به خوندن استرس بده نه به خانوادت
برای مامانت غصه بخوری فایده نداره
سعی کن ایموشن کد یاد بگیری و از طریق ایموشن کد احساسات گیر افتاده مامانتو آزاد کنی تا خوب بشو پیش استاد خیراندیش هم ببرش
اون خدا بخواد خوبش میکنه

پاندا تپلی

Guest
اره کلاس هفتم هشتمه.باورت میشه مامانم میخواست امسال تخت و کمدمو عوض کنه گفتم بزار ببینم تیزهوشان قبول میشم اگه شدم برام بخر اگه نشدم لایقش نیستم!
عزیزم انقدر به خودت سخت نگیر
بعدشم جدا از تیزهوشانی بودنش خب معلومه میتونه سوالای تو رو حل کنه چون پایش از تو بالاتره
تا وقتی که تلاش کنی و دختر خوبی باشی لایق بهترین ها هستی?

تو بهترینی?
الان هم قول بده که دیگه هیچوقت و هرچی هم که شد خودت و تخریب نکنی?
حرف ها و انرژی هایی که آدم به خودش میده 60 درصد مشکلات و حل می کنی ولی تو داری اون 60 درصد و با انرژی های منفیت خراب میکنی.
باشه؟؟

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
میدونی ام اس در اثر غصه بوجود میاد
پس بدون اگر تو هم غصه خور باشی خودت خدای نکرده بیمار میشی و میشی غصه دل مامانت
غصه های الکی نخور
درستو بخون
تلاشت رو بکن
ولی نه به خودت استرس بده نه به خانوادت
برای مامانت غصه بخوری فایده نداره
سعی کن ایمئشن کد یاد بگیری و از طریق ایموشن کد احساسات گیر افتاده مامانتو آزاد کنی تا خوب بشو پیش استاد خیراندیش هم ببرش
اون خدا بخواد خوبش میکنه
خودش کلی کتاب انرژی مثبت داره.
من کلاس چهارم متوجه بیماریش شدم.رفتم اینترنت سرچ کردم کلی راجبش مطلب خوندم فهمیدم درمان قطعی واسش وجود نداره.مگه یه بچه ۱۰ ساله چقدر میفهمه؟ ولی من هرشب کارم شده بود گریه.این سه سال اخیر خیلی فشار روم بود.

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
عزیزم انقدر به خودت سخت نگیر
بعدشم جدا از تیزهوشانی بودنش خب معلومه میتونه سوالای تو رو حل کنه چون پایش از تو بالاتره
تا وقتی که تلاش کنی و دختر خوبی باشی لایق بهترین ها هستی?

تو بهترینی?
الان هم قول بده که دیگه هیچوقت و هرچی هم که شد خودت و تخریب نکنی?
حرف ها و انرژی هایی که آدم به خودش میده 60 درصد مشکلات و حل می کنی ولی تو داری اون 60 درصد و با انرژی های منفیت خراب میکنی.
باشه؟؟
خوشحالم که هنوز ادمای مهربونی هستن که به بقیه کمک کنن.خیلی ممنون ک کمکم کردی و چشم..نمیدونم لایق هستم یا نه ولی دعا میکنم به هرچی میخوای برسی❤❤

یاس سفید

Guest
دختر گلم
دوست خوبم
لیاقت انسانها به مقدار تلاششون هست
نه به میزان هوششون
و اتفاقا موفقیت انسانها هم به میزان تلاششون هست نه هوششون
هوش مثل قیافه یک جیز خدادادیه
و به ژن و تغذیه مادر پدرت برمیگرده
تو توش دخالتی نداشتی که بخوای لایق باشی با نباشی
اون جیزی که تورو با لیاقت میکنه تلاش توئه

یاس سفید

Guest
عزیزم استاد خیراندیش کامل درمان میکنن
خودش کلی کتاب انرژی مثبت داره.
من کلاس چهارم متوجه بیماریش شدم.رفتم اینترنت سرچ کردم کلی راجبش مطلب خوندم فهمیدم درمان قطعی واسش وجود نداره.مگه یه بچه ۱۰ ساله چقدر میفهمه؟ ولی من هرشب کارم شده بود گریه.این سه سال اخیر خیلی فشار روم بود.

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
دختر گلم
دوست خوبم
لیاقت انسانها به مقدار تلاششون هست
نه به میزان هوششون
و اتفاقا موفقیت انسانها هم به میزان تلاششون هست نه هوششون
هوش مثل قیافه یک جیز خدادادیه
و به ژن و تغذیه مادر پدرت برمیگرده
تو توش دخالتی نداشتی که بخوای لایق باشی با نباشی
اون جیزی که تورو با لیاقت میکنه تلاش توئه
بله درسته حرفاتون.خیلی ممنونم که کمکم کردین❤❤

مژده

Guest
عزیزم الان کسی رو داریم با 80 سال سن میلیاردر و خیر مدرسه سازه باهاش توی تلویزیون مصاحبه کردن سواد نداشت میگفت من بلد نیستم اسمم رو بنویسم
نمیدونم این تفکر از کجا وارد کله مردم شده فکر میکنن همه باید نخبه و پروفسور و دانشگاه رفته و فوق لیسانس و دکتر و مهندس باشن

پاندا تپلی

Guest
خوشحالم که هنوز ادمای مهربونی هستن که به بقیه کمک کنن.خیلی ممنون ک کمکم کردی و چشم..نمیدونم لایق هستم یا نه ولی دعا میکنم به هرچی میخوای برسی❤❤
خیلی ممنون عزیزم خیلی ممنون که با دل پاکت برام دعا می کنی???
عزیزم هیچوقت خودت و کم نبیین حتی اگه کل جهان هم مخالفت باشن
امیدوارم با خبرای خوب بیای??

استارتر
استارتر

Hermione

Guest
من
عزیزم الان کسی رو داریم با 80 سال سن میلیاردر و خیر مدرسه سازه باهاش توی تلویزیون مصاحبه کردن سواد نداشت میگفت من بلد نیستم اسمم رو بنویسم
نمیدونم این تفکر از کجا وارد کله مردم شده فکر میکنن همه باید نخبه و پروفسور و دانشگاه رفته و فوق لیسانس و دکتر و مهندس باشن
از اول برام مهم بود.خیلی ب درس و این چیزا اهمیت میدم.کلاس اولم که بودم منتظر نمیموندم مامانم بیاد خودم مشقامو مینوشتم.این روحیه کمالگراییم خیلی بده

بالا